CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

rdk

Koupil jsem se 75% slevou i:

8487 Flo's V8 Café za 449,-
5767 Cool Cruiser za 274,70

blindmelon

Citace od: rdk kdy 13.04.2013, 08:56:14
Koupil jsem se 75% slevou i:

8487 Flo's V8 Café za 449,-
5767 Cool Cruiser za 274,70
Kde?
Hezký den, Blindmelon

rdk

#62
To byla spis informace, ze tam, kde tyto sety jeste meli, tak stoji 1/4 doporucene ceny.

Tam, kde sem to kupoval ja, pochopitelne nic nezbylo. >:D

blindmelon

#63
Tesco Skalka, možná i jiná

Hasičská loď 60005 http://www.brickset.com/detail/?Set=60005-1
za půlku*, tuším Kč 449,-
Sety umístěny v centrální uličce u domácích potřeb cca 25 ks (stav k 18.30).

*za půlku z ceny Tesco - 899,-, doporučená cena 749,-
Hezký den, Blindmelon

Systematik

Citace od: blindmelon kdy 01.05.2013, 21:57:18
Tesco Skalka, možná i jiná

Hasičská loď 60005 http://www.brickset.com/detail/?Set=60005-1 za půlku*, tuším Kč 449,-
Sety umístěny v centrální uličce u domácích potřeb cca 25 ks (stav k 18.30).

*za půlku z ceny Tesco - 899,-, doporučená cena 749,-
Potvrzuji i pro Tesco Campus Brno-Bohunice, nějakých 10 - 12 kusů, akce trvá jen do 31. května 2013...

Scatman

Potvrzuji i Tesco Letňany - asi 5 kousků.

Foton

#66
TESCO OLOMOUC
"exkluzivně" TMNT sety 79101 Shredder's Dragon Bike http://www.brickset.com/detail/?set=79101-1  (cca 600,-) a 79100 Kraang Lab escape http://www.brickset.com/detail/?set=79100-1 (cca 350,-).
a také tu hasičskou loď 60005 .
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Darth

V Tesco Uherské Hradiště mají v nabídce oba zmíněné (79100 za 309 Kč a 79101 za 615 Kč), navíc tam mají ještě 79102 za 575 Kč.

Kubos.cz

Heroica -  3857 zátoka draida 179,-
                - 3860 fortraan 329,-


Tesco Brno, Královo pole. V jednom regálu mají Fortraan  sleva z 699 na 499, ale mezi legem  ho mají za 329 a tato cena je opravdu účtována na pokladně :-)

Bard

Potvrzuji předchozí zprávu i v TESCO Mladá Boleslav.

Jen dodávám, že v MB je k mání také Heroica 3859 (Jeskyně v Nathuzu) za 250,- (cena na štítku opět nesouhlasí) a 3841 (Minotaurus) také za 250,-.

bubutymmy

Totéž Tesco Praha Nový Smíchov  - střední dvě Heroiky (Nathuz a Waldurk) 250, stejně jako Minotaurus, myslím i Fortaan za tu zmiňovanou cenu. Krabic tam trošku zásobička byla.

Hacislav

Plošně ve všech teskach byla akce na:
3183 Frends Stephanie Kabriolet za 199,-
Snad ještě tato akce běží.

V obchodním domě MY Tesco Hradec Králové jsem viděl:
70705 za 1190,-

V Tesco Duchcov mají 10 sérii minifigurek za 29,90
Pokud je nebudou mít v regále tak se zeptejte na ně nějaké prodavačky,
měli ještě nějaké kusy v skladu.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

MÍLA

Škoda že je Duchcov tak daleko. při téhle cenu by spadla čelist i tý akci co má u nás jedna hračkárna.

Hacislav

Citace od: EM4CZ kdy 20.09.2013, 22:43:23
Škoda že je Duchcov tak daleko. při téhle cenu by spadla čelist i tý akci co má u nás jedna hračkárna.

Kde a která hračkárna? Pochlub se.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

MÍLA

Písek, jihočeský kraj, Hračky Švec, na Titaniku v čechově ulici.
10 a 11 série v akci za 46kč

Hacislav

V obchodním domě MY Tesco Hradec Králové nejake Minifig 10serie za 29,90,-
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

blindmelon

Tak bohužel v pražských Tesco jsem na CMF už dlouho nenarazil. :(
Hezký den, Blindmelon

bubutymmy

Citace od: blindmelon kdy 22.09.2013, 02:37:55
Tak bohužel v pražských Tesco jsem na CMF už dlouho nenarazil. :(
A teď konkrétně jsi někde byl?

mesje

Skúste male tesco expres - nedávno na slovensku mali 10.sériu za polovicu, a paradoxne čím menšie tesco, tým väčšia šanca že tam boli figy...vo veľkých extra tescach nebolo po figoch ani stopy...

blindmelon

#79
Citace od: bubutymmy kdy 22.09.2013, 22:42:21
A teď konkrétně jsi někde byl?
Teď naposled v Letňanech. Samozřejmě nemůžu vyloučit, že někde je mají, nemůžu být každý den v každém Tescu. Občas je taky dávají na věšáky mezi bonbóny/cukrovinky, nebo třeba i jinde. Je fakt že v malých Tesco Expressech jsem nebyl. Máš nějaký tip, kde v Praze jsou?
Hezký den, Blindmelon

šipka

Eden také nic.

MildaPajda

Jirkov, Kladno, Stochov velky prd.... jako, slevy vypsane maji, ale zbozi zadne... :(
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Hacislav

Ono je to tak, ze na CMF 10 MY Tesco stálou cenu 29,90,- nikoli akční.
Akční položky hrnou ze skladu přednostně.

Ale protože 29 je stala cena, tak jim to často "hnije" ve skladě místo toho, aby to dali na krám.
Což byl případ My Hradec Kralove, tam to dali na regál až když jsem to našel ve skladu a šťouchnu do nich.

Na spoustě krámů, zejména pražských je budou mít kompletně vyprodané.
Největší šance je na malých expresech a 1K (to jsou ty malá tesca v menších městech, třeba Duchcov)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

mesje

tuto akciu som aj tak nepochopil - tesco dalo do svojich velkych obchodov minimum sáčkov, tie sa rychlo vypredali za plnú cenu, potom bolo dlho dlho ticho, a zrazu to šupli rovno v zlave do malych tesiek. To nema logiku - naco im to lezalo v skladoch? Logicke by bolo to vsetko dat do maxima tesiek a az po X mesiacoch, ak by to tam stale bolo, tak to zlavit. Ale moznoze to dostali z ustredia niekde z Britanie, ze maju velke prebytky, nech sa toho rychlo zbavia za akukolvek cenu. Ale aj tak je zvlastne, ze to islo prednostne do mini-tesiek a nie do velkych tesiek kde je vacsi obrat - stacilo dat tam vsetky krabice v zlave a za par dni to je fuc.

Hacislav

Citace od: mesje kdy 24.09.2013, 13:38:51
tuto akciu som aj tak nepochopil - tesco dalo do svojich velkych obchodov minimum sáčkov, tie sa rychlo vypredali za plnú cenu, potom bolo dlho dlho ticho, a zrazu to šupli rovno v zlave do malych tesiek. To nema logiku - naco im to lezalo v skladoch? Logicke by bolo to vsetko dat do maxima tesiek a az po X mesiacoch, ak by to tam stale bolo, tak to zlavit. Ale moznoze to dostali z ustredia niekde z Britanie, ze maju velke prebytky, nech sa toho rychlo zbavia za akukolvek cenu. Ale aj tak je zvlastne, ze to islo prednostne do mini-tesiek a nie do velkych tesiek kde je vacsi obrat - stacilo dat tam vsetky krabice v zlave a za par dni to je fuc.

To jsi špatně pochopil. Velká Tesca to vyprodali už za plnou cenu. Minyprodejnam to ale pořád zůstalo na skladě, ale těch malých je hodně. Pro Tesco je vetšinou výhodnější dát na to slevu a vyprodat i na těch malých, než to převážet do maxiprodejen, kde by se to časem vyprodalo za jakoukoli cenu.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

mesje

OK, to by sedelo za podmienky, ze mini tesca to mali v ponuke, nikto to nekupoval a az po nejakom case to dali do zlavy. Ale ja som to v minitescach nevidel, prvy krat som to zbadal az ked to bolo zlacnene. Nedava logiku, aby to drzali na sklade, nevylozili von, a az zrazu rovno v zlave.

Darth

#86
Dnes přišel katalog, Tesco 50% sleva na hračky platná ode dneška a tam dva obrázky setů Duplo Cars 6431 (Tryskáč zasahuje) za 450 Kč a malý setík jen s Bleskem za 199 Kč. A opravdu je tam měli - ale z Lega byly slevněny právě jen tyto dva sety. Byl jsem v Tesco Uherské Hradiště.

Jinak CMF ani kousek, nebo jsem je nenašel (opravdu jsem neprohledával každou uličku - tam co obvykle visí pásy s CMF nebylo nic).

bubutymmy

Hypermarket Nový Smíchov měl za 70 Kč Friends želvičku a veverku a ještě s nějakou, spíš myslím směšnou, slevou jednu nebo dvě SW planetky. A ještě tam za 250 smrdí dva Waldurky.

blindmelon

Citace od: Darth kdy 25.09.2013, 10:20:41
Dnes přišel katalog, Tesco 50% sleva na hračky platná ode dneška a tam dva obrázky setů Duplo Cars 6431 (Tryskáč zasahuje) za 450 Kč a malý setík jen s Bleskem za 199 Kč.

Záleží jestli je to 50% sleva na hračky nebo na vybrané hračky.
Hezký den, Blindmelon

atasoft

Citace od: Darth kdy 25.09.2013, 10:20:41
Dnes přišel katalog, Tesco 50% sleva na hračky platná ode dneška a tam dva obrázky setů Duplo Cars 6431 (Tryskáč zasahuje) za 450 Kč a malý setík jen s Bleskem za 199 Kč. A opravdu je tam měli - ale z Lega byly slevněny právě jen tyto dva sety. Byl jsem v Tesco Uherské Hradiště.

Jinak CMF ani kousek, nebo jsem je nenašel (opravdu jsem neprohledával každou uličku - tam co obvykle visí pásy s CMF nebylo nic).

Nevím jak v tvém katalogu, ale já ty 50% slevy vidím až od 8.10. (je to na přední straně dole a na vnitřní dvoustraně malý text) ...