(Cizí) dream town

Založil chadzi, 27.07.2005, 09:44:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

takhle nejak bych asi chtel aby vypadalo moje mesto, jen bych na okraje pridal historicke castle + pirate ctvrti...

chadzi

.

chadzi

.

rdk

Opravdu labužnické město...

Parádní přístav, monorail, veluxí domky na kopci, pláž....

Micho

Fakt to vyzerá dobre. A ja som sa už zľakol, že na chadziho nemáme ...  ;) Na druhej strane mu to samozrejme prajem ...

myth

Pekné. Ale chýba tam tá historická časť ako písal Chadzi.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

chadzi

no mozna je to tim ze tim mestem zaplnil cely podkrovi - treba se do historicke casti jezdi 'vytahem' do sklepa  :DDD

Jindroush

A není to trochu ujetý? Dyk se s tím nedá 'hrát', jak je to tam narvaný v tom koutě...  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

micho tolik toho fakt nemam. nas byt tady uz je pomalu ale jiste plnej krabic lega takze neni moc kam davat. musim najit vetsi byt s lego mistnosti jak to ma ten manik, ale i tak by na to byl potreba masivni rozpocet

chadzi

jj mas pravdu J, jenze asi tam nema misto. ja uz planuju ze v novym byte musi byt spec mistnost na lego (aspon 30 m2)

Cavelon

Mne sa to zdá byť už trochu prehnané. Je to iba ako výstava nazbieraných setov, nie na hranie. :-\

rdk

Citace od: myth kdy 27.07.2005, 10:01:08
Pekné. Ale chýba tam tá historická časť ako písal Chadzi.

To si nemyslím. Jsou to - pokud sem se dobře díval - pouze orig. lego sety. Představte si uprostřed tomo města "plácnutej" hrad a kolem něj silnice. Mix town a castle setů by vypadal divně...

chadzi

ja sem psal na okraji, treba na kopci a piraty nekde daleko v mori - ale to by asi zabralo celej barak :o)

chadzi

cavelon - nj dospeli uz si holt tak casto nehrajou, ja to taky planuju tak mit jakmile bude misto

Cavelon

Citace od: rdk kdy 27.07.2005, 10:06:34
Představte si uprostřed tomo města "plácnutej" hrad a kolem něj silnice. Mix town a castle setů by vypadal divně...

Dá sa to urobiť, ale s citom. Existujú také reálne vzory - napr. vo Zvolene idú tesne popod hrad frekventované cesty.

otaznik

Citace od: chadzi kdy 27.07.2005, 09:44:32
takhle nejak bych asi chtel aby vypadalo moje mesto, jen bych na okraje pridal historicke castle + pirate ctvrti...

Mě se to hodně líbí, nemáš někde na netu zdroj těch fotek? Je to z Brickshelfu?

chadzi


rdk

Citace od: chadzi kdy 27.07.2005, 10:30:03
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=109495

Díky za to, že si zmenšil obrázky, co si sem dával. Fakt mě točí, když lidi cpou na brickshelf obrázky tak, jak jim lezou z foťáku. To je tolik práce to zmenšit? ???

Cavelon

Citace od: rdk kdy 27.07.2005, 10:36:25
jak jim lezou z foťáku. To je tolik práce to zmenšit? ???

Nemajú čas, musia ísť rýchlo zase niečo stavať. :D

chadzi

to vis, nechci aby me J za to tady prc*l, tak se snazim  ;D

otaznik


Radical

Hmm pěkné, co se týče místa , tak toho mám hafo.. jen lego chybí  ;D :'(
Old lego , good lego.

Mates

Citace od: Jindroush kdy 27.07.2005, 10:03:35
A není to trochu ujetý? Dyk se s tím nedá 'hrát', jak je to tam narvaný v tom koutě...  ::)
Taky si myslím, že to je ujetý, ale dalo by se to vyřešit. Stačí, aby to bylo na stolech, tak jak se dělají LEGO výstavy a uprostřed nechat obdélník na procházení, tak aby jsi délkou ruky dosáhl na celou vystavenou plochu ;)

rdk

A rozhodně bych nechtěl být tím, kdo tam utírá prach ;D ;D

Jindroush

Utírání prachu saje  ;D

Daleko lepší by bylo vystříkat to hadicí nebo to vysát turbo vysavačem. S tímhle si stejně nikdo nehraje, tak to klidně může bejt slepený  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

twe turbo vysavac heh

ale mates ma pravdu stoly to resi. uplne nejlepsi je mit falesnej strop - desku ktera jde sesouvat dolu. tak to mivaji reseni vlackari modelari. pak ta mistnost jde vyuzivat i na jiny veci nez lego orgie :DD

Jindroush

Jenže ty jejich koleje a papundeklový baráčky nic nevážej. Všichni tady dobře víme, jak je Lego těžký. Vezmeš pár modelů a hned máš 30kg navíc.  ;)

[ze mě si tu furt dělá tchán srandu, že se propadnu do kotelny]
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

nj to je pravda, zrovna jsem tuhle odhadoval kolik KG lega doma mam...

Mates

Ano, je pravda, že to bude mít nějakou váhu, ale když bude dobrá konstrukce, rovné stěny a nějaké kolejničky na stěně, podobně jako u výtahu, tak by se to taky dalo....  ;D

chadzi

hmm mozna lepsi to mit na zemi a prachy usetreny za tu konstrukci vrazit do lega :DD