(Vlastní) Pirátská Briga

Založil Ryxe, 25.01.2020, 16:07:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Už nějakou dobu nám na parapetu stojí nová pirátská loď, kterou jsem dal dohromady. Jen jsem se nějak nebyl schopen dokopat k focení.

Je to dvoustěžňová briga podobného ražení jako její předchůdkyně z roku 2014 "Křik smrti"https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=42188.0. Jen jsem se snažil jí udělat méně hranatou, ladnější a celkově pohledově hezčí. Posuťe sami, jestli se to povedlo ;)

Chikos

Tohle vložení jsem přehlédl. Dohledal jsem předchozí verzi a musím uznat, že tahle se mi líbí o dost více.  ;) Klidně bych jí nabídl i své vody  ;D  Na některých detailech je vidět, že sis u nich vyhrál hodně s technikou a že jich tam je. Přitom loď nepůsobí ani nijak přeplácaně jako jiné.  Celkový dojem prostě "palec nahoru"

Ryxe

Citace od: Chikos kdy 12.02.2020, 18:07:09
Tohle vložení jsem přehlédl. Dohledal jsem předchozí verzi a musím uznat, že tahle se mi líbí o dost více.  ;) Klidně bych jí nabídl i své vody  ;D  Na některých detailech je vidět, že sis u nich vyhrál hodně s technikou a že jich tam je. Přitom loď nepůsobí ani nijak přeplácaně jako jiné.  Celkový dojem prostě "palec nahoru"

Díky, třeba se někdy zadaří a zabloudí do tvých vod ;). Doufám, že se někdy potkáme na nějaké výstavě a třeba se podaří něco domluvit.

Chikos

Určitě potkáme, plánuji se přijít podívat do Lysá nad Labem.