stěna - OC Westfield Chodov

Založil peki, 23.11.2022, 11:18:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Sem prosím aktuální info ke stěně. Díky

Pravidla:
1) je možné přidávat obsah stěny a "postav si minifigurku"
2) jen koknkrétní dotazy na aktuální obsah stěny, části pro minifigurky v návaznosti na zveřejněné fotky.

Všechny ostatní věci, které se týkají OC Westfield Chodov do původního vlákna:
První oficiální obchod LEGO v ČR - OC Westfield Chodo


Obecné informace
================
Díly ze zdi se prodávají na objem. K dispozici jsou dvě velikosti kyblíků, malý za 269kč a velký za 499kč. V případě znovupoužití kyblíku je sleva 20kč u malého a 30kč u velkého (limit znovupoužití je 1x za den na kyblík)

Panáčci se prodávají na kusy. 1 panáček se skládá z pěti částí (nohy, tělo, hlava, pokrývka hlavy, příslušenství). Cena je 79kč za jednu figurku nebo 199kč za tři figurky.


poMOCník

Stav před chvílí, ještě než jsem nabral kelímky :) Bílé dlaždice už nezbyly žádné (a ani ve skladu). Poděkovat můžete Chairudovi.

Navíc oproti fotkám mi ochotná obsluha přinesla dvě krabice zezadu. 1x4 tan cihlobricky a 2x2 tile dark tan. Zřejmě vzadu mají zásoby různorodých kostek, což ale na zdi vidět není, protože se tam opakují nepoužitelné díly.

(Řady nezajímavých kostek 2x4 nahoře jsem jako obvykle nevyfotil)

Colonel32

Olivově zeleným výhonkům se nedalo odolat.

BenHarper

Stěna dnes ve 13:30.

poMOCník

Stěna před chvílí
https://photos.app.goo.gl/UCzKpMiQcwwCYdbX9
(Z mobilu mi nejdou vkládat fotky)

Upozornuju na tanove ingoty a 1x2 trans blue tile.
Sice jich tam bylo poměrně málo, ale ptal jsem se a ve skladu ještě jsou a budou doplňovat. 

Colonel32

Dneska se nově objevil masonry brick 1x4 v Tan.

V pick a minifig se znova objevili čoklsové a taky je tam kompletní perníkový panáček (rozebraný na díly) a santa.

sharkabrick

Též masonry brick 1x2 ve světle šedé. Stále jsou blue trans tile 1x2. Znovu přisli "kytice/stromy vzhůru nohama" viz foto. Přisli nožicky, takže oproti začátku týdne lze sestavit spravné perníčky :) a místo např. doplňku lze brát druhé nohy (my tak brali nohy co nám chyběli z minula)...

Colonel32

Trans light blue tile 1x2 už došly. Teď jsou místo nich trans light blue bricky 1x2.

A perníkovým panáčkům došly sukničky.

racco42

Stěna dnes v ~ poledne. Sukýnky u perníčků jsou.

Igorus

Stav k 8.12.

Bohužel až toma jsem zjistit, že foto je rozmazané, takže jen textově v případě dílů:
Místo tile 2x2 Dark Tan je Minifigure, Utensil Ingot / Bar TAN. Jinak všechno stejné jako předchozí příspěvěk

V dílech na figurky (kromě perníků a santů) je zajímavé torzo:
torso 20221208.jpg


Colonel32

Ćtvrtek večer před zavíračkou

Colonel32

Nově světle zelené palmové listy, žluté cheese slope a vrátily se translightblue tiles.

BenHarper

Stěna dnes kolem 15:45. Čerstvě doplněné masonry bricks.

Džejkob

Teď se vracím z lego storu, várka masonry bricks je pryč. Transparent light blue tiles a bricks 1x2 stále v hojném počtu
Star Wars, Western, Fantasy Castle, různý věci stavím a sbírám :)
Jsem také aktivní na Instagramu: @CzechMateBricks

Colonel32

Za zmínku stojí tahle nová kulatá bílá okna. Včetně vložených sklíček !!!

Colonel32

Novinka: trans clear headlight brick, plate 1x2 myslím že nugát, návrat hlásí masonry bricky 1x4 tan

Colonel32

update: nová várka bílých kulatých oken už je bez skel a lovení QR kódů za set zdarma už skončilo.

poMOCník

Nejdete tam někdo ze západu Prahy? Chtěl bych kyblik těch 1x2 plate.

Colonel32

Citace od: poMOCník kdy 18.12.2022, 11:58:56Nejdete tam někdo ze západu Prahy? Chtěl bych kyblik těch 1x2 plate.

Já se ti tam teoreticky může zastavit. Ale nejsem ze západu, nýbrž z jihovýchodu a nevím jak moc to vadí.

Colonel32

Došel jsem a vyzvedl. Jinak z organizačního hlediska bych doporučil generické požadavky na vyzvednutí směřovat do nechvalně proslulého vlákna "hromadný nákup legostore OC Chodov", ať se to tu neplevelí (v rozporu s pravidly vlákna) 

Aktualizace: Došly nugátové plate 1x2. Místo nich nově nugátové plate 1x1.

Matthes_CS

Nugátové platy byly jen 1x1. Stav dnes cca 16.00.

fulda

To už je zastaralé. Místo šedého 8x8 je teď zase lucernička clear headlight brick.
Byl jsem proškolen, jak se pracuje s customizací kostek ve stěně.
(tedy dnes cca 17:30)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

racco42

Citace od: fulda kdy 19.12.2022, 21:41:17Byl jsem proškolen, jak se pracuje s customizací kostek ve stěně.
(tedy dnes cca 17:30)
Co to znamená?

juggleman

Stena Westfield Chodov dnes 27.12.2022 v 9:30.

Colonel32

Objevily se sandgreen bricky 1x1, ale dobral jsem jeden necelý kyblík a nahradili něčím jiným. Třeba ještě budou. Nově v nabídce pavoučci (nevím jak dlouho vydrží). A došly odměny. Už nemají ani santas workshop ani lego house, pouze posledních pár Eifelových workshopů pouze k Eifelovce. Pouze creator vláček polybag.

Strider

Je nějaká šance narazit ve stěně na nějaké 2x2 tajle?
Šťastný Nový rok!

Colonel32

They have new a supply of čokls!

Nově odměny na prodejně stejné jako na webu, tz. za 1300 korun pytlík čínských doplňků a za 5000 Blacktron.


Chairudo

Trošku lituju že nebydlím v Praze, ale zase bych tam nechal majlant  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

2.1.2023 v 17h.

Igorus

Zajímavé díly v sekci postav si minifiga 3.1.2023.

IMG-20230103-WA0006.jpeg
IMG-20230103-WA0008.jpeg
IMG-20230103-WA0018.jpeg