shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 7 Hosté prohlíží toto téma.

Ojík

Dnes odstartovala promo akce, ve které můžete opět získat exkluzivní figurku Hulka. Tentokrát stačí nakoupit už jen za 700 Kč. Příležitost končí 10. srpna. Velmi mě to překvapilo a potěšilo, i ten limit je sympatický, ale to poštovné je neuvěřitelně drahé a opět mě odrazuje. Podrobnosti zde.

All work and no play make Jack a dull boy.

tomas.

No pokud by jsi koupil nějakej produkt s ucházející cenou a bral to tak, že pošta by tě normálně vyšla na cca 100 Kč, tak Hulk v souvislosti s tim jejich předraženym poštovnym vyjde na 230 Kč, což podle mě nejni zlý...

Darth

#62
Musím říct, že teď doručují velice rychle, i ty pomalejší zásilky (za 415Kč). V pátek objednáno, zabaleno, vyexpedováno, dnes si to už v Chebu převzala ČP a zásilka je doručována k dodací poště.

http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/Lego_Zasilka.jpg

Doufám, že mi ČP nezničí velblouda a nevytřepe Hulka.

EDIT: Zásilka dorazila v úterý. A naštěstí ČP přežila bez úhony.
http://i57.photobucket.com/albums/g235/PeterKoudy/DSC03105.jpg

Ojík

Oni to posílají z Německa? Tak to pak není divu, že je to tak drahé.
All work and no play make Jack a dull boy.

tomas.

Jo doručují rychle - ale jen sety. Vždy jsem k zásilce objednával ještě pár věcí z Pick a Brick (abych dostal polybag) a zásilka s dílky přišla asi až po deseti dnech. Navíc jsem musel dvakrát na poštu - oni pošlou v jedné zásilce víceméně ihned sety a pak až v další zásilce PiB.
Ale chápu, že někdo uvítá, že má sety co nejdřív...

Hana129

Objednávka PAB a setů chodí vždy odděleně - ve dvou zásilkách. Chodí to totiž ze dvou různých skladů.
Zásilky chodí většinou rychle, PAB trvá trochu dýl, ale do týdne je většinou odeslaný z Německa. Co mě však zaráží je tak trochu jejich balení. Krabice jsou jen přepáskovány a pokaždé doufám, aby balíky nebyly cestou vybrány.  :-X

tomas.

Citace od: Hana129 kdy 08.08.2012, 21:37:01
Co mě však zaráží je tak trochu jejich balení. Krabice jsou jen přepáskovány a pokaždé doufám, aby balíky nebyly cestou vybrány.  :-X
Jen ať to je v cajku a nemusim řešit reklamaci.
To bylo to první, co mě napadlo, když jsem balík uviděl...  ;)

Darth

Set 853373 (Kingdoms šachy) na Lego shopu slevnili z 1079 Kč na 999 Kč. Nic extra sleva, hlavně kvůli vysokému poštovnému, ale kdyby někdo chtěl budovat armádku z deseti krabic, tak i tato sleva potěší.

http://shop.lego.com/en-CZ/LEGO-Kingdoms-Chess-Set-853373

Zoufalec

Taková sleva je vážně o ničem. Angličanům dnes začalo promo v podobě poštovného zdarma, ty by byla jiná.

Darth

#69
K objednávce na Lego shopu je opět TC-14 zdarma - při nákupu SW setů nad 1400 Kč. Bohužel poštovné zdarma se nekoná.

Dříve přidali figa zdarma i když člověk objednal ne-SW sety, tentokrát to platí jen pro SW sety.

EDIT: Mimochodem, pokud jste někdy dumali nad tím, na jakém principu se přičítají VIP body, tak je to 1 celé utracené EURo = 1 bod. Mě to docvaklo až dnes.

EDIT 2: Celý říjen je navíc akce dvojnásobku VIP bodů na všechno.

Colonel32

A v Americe je to dolar za dolar, takže se dají nahrabávat body tam a utrácet tady, kdyby chtěl někdo ušetřit ještě víc.

Ojík

Na Bricksetu je shrnující článek a nutno říct, že v UK to mají hodně dobré. TC-14, poštovné zdarma, double VIP points a navíc speciální akce pro uživatele Bricksetu a dalších stránek, Birthday Cake. Je ale nutné zadat při objednávání promo kód "CAKE".

Podobné akce jsou ale většinou na několik etap, takže by dost dobře mohlo poštovné přijít i k nám (o Birthday Caku pochybuji). Ve prospěch tohoto tvrzení hraje fakt, že vždy bývají dvě akce s poštovným ročně.

Citace od: Darth kdy 01.10.2012, 09:35:39
Dříve přidali figa zdarma i když člověk objednal ne-SW sety, tentokrát to platí jen pro SW sety.

Právě že ne. To byl důvod, proč jsem se v květnu neúčastnil.
All work and no play make Jack a dull boy.

Darth

Citace od: Ojík kdy 01.10.2012, 17:13:39
Citace od: Darth kdy 01.10.2012, 09:35:39
Dříve přidali figa zdarma i když člověk objednal ne-SW sety, tentokrát to platí jen pro SW sety.

Právě že ne. To byl důvod, proč jsem se v květnu neúčastnil.


Aha, tak to jsem domotal s Hulkem, ten byl i když člověk neobjednal Superheroes. Každopádně teď to je jen se SW.

juraj

#73
Minule to bolo aj na neSW lego, len musela odísť objednávka. To sa práve stalo a rád by som poďakoval Ojíkovi za Cake code. Bolo to ťažké si niečo v GB vybrať, keď na legeniu je všetko o 10 percent lacnejšie.

PS: prosím vie mi niekto cez SP napísať kde uvidím svoje VIP body. Objednávku som robil na 10x, na 10x zaškrkával VIP a stále nič nevidím.

Darth

Zkus si napsat nebo zavolat do Lega (nebo zkus přímo na stránce Lego shopu kliknout na položku VIP a že se chceš zaregistrovat). Pokud jsi přidaný do VIP programu, tak hned po přihlášení vidíš vpravo nahoře Welcome (tvé registrované jméno), Your VIP Points (počet) a Reward (kolik peněz můžeš vyčerpat).

Pokud to tam nemáš, tak tě do VIP programu ještě nepřidali. Já si tam před pár lety volal a řešil jsem to s nimi přes telefon.

rdk

Citace od: Darth kdy 01.10.2012, 09:35:39
K objednávce na Lego shopu je opět TC-14 zdarma - při nákupu SW setů nad 1400 Kč. Bohužel poštovné zdarma se nekoná.

EDIT 2: Celý říjen je navíc akce dvojnásobku VIP bodů na všechno.

TC-14 už asi došel, ale zase mají poštovné zdarma. A stále dvojnásobek VIP bodů.

juraj

Tsaaa, prajem tým čo vydržali a ujde sa im TC 14. Včera som objednal s poštovným :-/

Darth

#77
A další novinka - Lego shop má dopravu zdarma (při nákupu nad 1400 Kč) a podle informace na spodním okraji toto bude platit od 9.4.2013 až do 31.8.2013!!!!
http://shop.lego.com/en-CZ/free-delivery?icmp=SHHomeMain_FreeShipping

Navíc nové sety Iron Mana jsou už v prodeji.

Ondra

Není možné, tak to mně snad už dokope koupit horizon express a počkám si už i na deloreana.

Drobuliatko

A nie je to ceskych webshopoch stale vyhodnejsie?

Ondra

V případě horizon expressu moc ne http://www.zbozi.cz/?q=horizon+express#utm_source=search.seznam.cz&utm_medium=link&utm_campaign=lista a cuusoo sety mají normálně za dvojnásobek v českých e shopech.

Izmael10

Mohli by to  konečne rozšíriť aj pre Slovensko.  ::)

TUKE

Citace od: Izmael10 kdy 09.04.2013, 19:58:57
Mohli by to  konečne rozšíriť aj pre Slovensko.  ::)

S týmto maximálne súhlasim. Slovensko je vo všetkom pozadu... aj Xbox LIVE tu chýba.  >:(

S.t.a.l.k.e.r.

Mozete napisat do TLC, uvidite ci vam dostane odpovede zo sanonu c. 3 - zamietave odpovede - ako mne v januari 2010.  >:D

Dakujeme, ze ste kontaktovali LEGO Direct.

Radi by sme Vas informovali, ze samozrejme LEGO uvazuje o dodavkach  Shop@Home na Slovensko. Ono ani nejde o to, ze aj Slovensko je v EU a LEGO sa ho snazi diskriminovat, ako skor o to, ze  proces zavedenia zasielania do novej krajiny je znacne zdlhavy, aj ked by sa mohlo zdat, ze balik sa posle a je to. Bohuzial este nie je mozne posielat Shop at Home objednavky do viacerych krajin, ktore su taktiez v EU.

Ide o komplex logistickych ukonov a ziskania roznych povoleni, ktore su v danej krajine potrebne. Napr. len ziskanie bezplatneho telefonneho cisla z CR alebo Polska trvalo takmer 2 roky. V Madarsku este dlhsie. Rozne previerky, predkladanie dokumtov, oficialne zaevidovania, preklad a tlac katalogov v danom jazyku, bankove konto, dokladne zabezpecenie postovej sluzby, ktora by zodpovedala nasim poziadavkam a pod. (online sledovanie zasielok odo dna odoslania az po prijem zasielky), nastavenie roznych parametrov v nasich systemoch a pod. Vsetko toto je znacne zdlhave a nezavisi od rychlosti alebo schopnosti len nasej firmy.

Mozno to znie jednoducho, ale naozaj toto vsetko chce dokladnu pripravu pred spustenim. Preto je momentalne mozne zasielat Shop At Home objednavky do uvedenych krajin. Zo susednych krajin je napr. mozne zaslat tovar do Rakuska, Polska alebo CR s pripadnym naslednym sukromnym zaslanim na adresu na SK.

Verime, ze napriek tomu Slovensko coskoro pribudne ku krajinam, kam bude online objednavky zo Shop At Home mozne zasielat.

TUKE

Čiže aké sú možnosti keď si chcem objednať?  :-\ žiadne? ...


jerzeeg

Citace od: Stalker kdy 10.04.2013, 14:17:48

Ide o komplex logistickych ukonov a ziskania roznych povoleni, ktore su v danej krajine potrebne. Napr. len ziskanie bezplatneho telefonneho cisla z CR alebo Polska trvalo takmer 2 roky. V Madarsku este dlhsie. Rozne previerky, predkladanie dokumtov, oficialne zaevidovania, preklad a tlac katalogov v danom jazyku, bankove konto, dokladne zabezpecenie postovej sluzby, ktora by zodpovedala nasim poziadavkam a pod. (online sledovanie zasielok odo dna odoslania az po prijem zasielky), nastavenie roznych parametrov v nasich systemoch a pod. Vsetko toto je znacne zdlhave a nezavisi od rychlosti alebo schopnosti len nasej firmy.

Jo jo, soudruzi v EU si mohou pogratulovat, to asi bude ten slavný volný pohyb lidí, zboží, kapitálu a služeb.. >:D

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: jerzeeg kdy 10.04.2013, 15:09:28
Jo jo, soudruzi v EU si mohou pogratulovat, to asi bude ten slavný volný pohyb lidí, zboží, kapitálu a služeb.. >:D

Co z toho tu nefunguje? Ak tomu nieco brani tak skor interne procesy TLC nez nejaka euro regulatorika, to by ste si asi neuzivali vyhod S@H, najma ked sa im podari preklep v cenach. Pre ozivenie, UCS Millennium Falcon za 2500 czk, malina...
Alebo sa len neodvazia priznat ze SR je prilis maly trh aby to stalo za namahu.

Anatyt

Citace od: Stalker kdy 10.04.2013, 22:36:45
Alebo sa len neodvazia priznat ze SR je prilis maly trh aby to stalo za namahu.

Však oni to podľa mňa priznávajú... Čo už.

P4tr1cius

To už je naozaj na smiech... . Tí, ktorí majú IQ vyššie ako imbecilné, vedia o čom je reč, tí ostaní ... Nech sa im darí...

mesje

Ty kokso akoze v dnesnej dobe im trva niekolko rokov, kym otvoria niekde pobocku shopu, WTF???? Akoze nejake telefonne cislo je problem ? Resp nejaky zahadny komplex logistickych opatreni? To je akoze co? Hocaka mensia firma dokaze expandovat do cudziny za par tyzdnov. Vsak ked je to pre nich tak enormne komplikovane, tak staci len preklopit cesku stranku do verzie s eurami, nemusia ani prekladat obsah a ani zriadovat telefon, a potom uz len normalne vyuzitie beznych kurierskych sluzieb. Keby aspon normalne povedali, ze im za to nestoji takyto maly trh - i ked len tak sa vyprdnut na 5 mil trh je sila - najma ked staci len preklopit stranku. Aj keby islo o lichtenstajsky trh s par ludmi, tak to stoji za to. V podstate by mali vediet dorucovat do kazdej diery, kam vie chodit postar. Kokso ved to hocijaky BL shop ma sirsie distribucne moznosti ako TLC :-) :-) :-) Toto je cista komedia a exhibicia neschopnosti od TLC - aby si ludia museli sety objednavat cez znamych vo vyvolenej krajine.