Albatros media

Založil Zoufalec, 07.10.2020, 22:34:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Zoufalec

Albatros media v rámci své akce Black books říjen 2020 nabízí spoustu Lego aktivit sešitů s i bez figurek a to v průměru za 60 Kč - SW, HP, Ninjago, City i pro holky. Mě nejvíc zaujala tato kniha.

guybrush

#1
Díky za tip.
Pokud byste chtěli poštovné zdarma (při nákupu nad 250 Kč místo standardních 800 Kč), tak použijte tento kód: CRGN7KXS.
Plus Albatros Media je ještě v různých cashback portálech (4 až 8 % zpět), ale ty asi každý zná a používá.

Petronel

Super! Díky moc Zoufalče.
Objednal jsem taky tu knížku co tě zaujala.

Mohlo by to být zajímavé. A za tu cenu... 8)
+ještě dvě dětské pro malýho,
+kupon na poštovné zdarma
+omalovánky jako dárek pro malýho zdarma
4% z částky zpět přes tipli
a nakonec vše zaplaceno ne penězma, ale benefitama. ;D Bomba!

Robkteryten

#3
Citace od: Petronel kdy 08.10.2020, 21:57:00
Super! Díky moc Zoufalče.
Objednal jsem taky tu knížku co tě zaujala.

Mohlo by to být zajímavé. A za tu cenu... 8)
+ještě dvě dětské pro malýho,
+kupon na poštovné zdarma
+omalovánky jako dárek pro malýho zdarma
4% z částky zpět přes tipli
a nakonec vše zaplaceno ne penězma, ale benefitama. ;D Bomba!

jsme na tom podobně, jen ne ty benefity :D
Jen to Tipli mi nenapočitalo uplně celou částku.jo a nejak se mi podarili 2darky...
díky za upozornění!

poštovné zdarma nad 199kč: MCG0BC8F
pokud by jste chtěli ten cashback přes Tipli: https://www.tipli.cz/p/1217253

ditetemnaporad

#4
Citace od: Zoufalec kdy 07.10.2020, 22:34:25
Albatros media v rámci své akce Black books říjen 2020 nabízí spoustu Lego aktivit sešitů s i bez figurek a to v průměru za 60 Kč - SW, HP, Ninjago, City i pro holky. Mě nejvíc zaujala tato kniha.

Díky za tip! Objednal jsem i něco navíc. Knížka přišla lehce poškrábaná s ošoupaným rohem, ale uvnitř v pořádku. Informací a zajímavostí spousta, mnoho obrázků vyvolá silnou nostalgii :) Narazil jsem ale i na několik překlepů nebo nepřesností. Nicméně rozhodně doporučuji.

E-legie

Opět akce 70 % na Albatros Media v rámci Black friday 2020 ve dnech 23.-29. 11., je zde i několik titulů s LEGO tematikou.

Icewalker

Akce Black Books se slevami 70%

Různé Lego tituly - je mezi nimi pár slev, např Batman sešit aktivit s figem Tučňáka za 60 Kč. Pak nějaké Ninjago

Fandy Hvězdných válek zaujme asi toto:
Star Wars Rogue One obrazový slovník - za 180 Kč
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

E-legie

Pro knihomoly a fandy LEGO Technic:

,,Prvních 15 zákazníků, kteří koupí od středy 15. června čtení za 1500 Kč a více získá skvělý dárek v podobě stavebnice LEGO Technic v hodnotě 899 Kč zdarma.

Nabídka dárku platí pro prvních 15 objednávek v hodnotě 1500 Kč a více realizovaných od 15. 6. do 26. 6. 2022. Dárek bude zaslán v samostatné zásilce do 14 dnů od převzetí Vaší objednávky."