Malý Lugbulk pro společné projekty 2017

Založil Igorus, 29.08.2016, 16:31:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

@Jojiku, Poole, Bruno - díky za nabídky. Pokud by bylo potřeba, dal bych vám vědět.

Igorus

#151
Prosím o potvrzení a u ??? návrh jak bude distribuováno.

Igorus (Praha 4): Edward193, Hacislav, Hardegon, HorcikDesigns, Janopr, Miho, Ondrej, Sihaja, Waf, over86c,    
MartinS (Praha 5): Matka, Petronel, MilanV, Vasyk
Bruno (Praha 9): Pool
Chairudo (poštou): Izabella08, Patkutil                                                   
Hana129 (poštou): jerzeeg, jukuruku, Wiki, jojik   
Peki: Linhi, Daniel
Slovensko(?): Cavelon, Papluh, Juraj
                                             

waf


over86c


Hardegon

Já se do prahy moc nedostanu. Posíláš nebo někdo další je z plzně a má cestu?

Igorus

Citace od: Hardegon kdy 21.12.2016, 15:38:43
Já se do prahy moc nedostanu. Posíláš nebo někdo další je z plzně a má cestu?

O nikom z Plzně nevim. Takže pošta.

Sihaja

Za mne dobré, někoho si tam pošlu, ať ti to tam nestraší.

Petronel

Mně to převezme maminka... (a zároveň nerozlučná partnerka každého šroubku).


No prostě matka.  ;D
Děkuji.

Izabella08

Izabella + Patkutil buď počkáme na bourání v Butovicích anebo 3.2. jedu do Phy anebo velmi rádi zaplatíme poštovné :)

Ondrej


Robkteryten

Pokud budeš potřebovat s tříděním, tak se hlásím. Jinak "Praha".

peki

Citace od: Izabella08 kdy 21.12.2016, 19:41:29
Izabella + Patkutil buď počkáme na bourání v Butovicích anebo 3.2. jedu do Phy anebo velmi rádi zaplatíme poštovné :)
Chairudo pojede cca v polovině ledna do Prahy. V Butovicích bude velký kolotoč.

jerzeeg


Pool

U mě souhlasí, vyzvednu v  Praze 4

Puclik

Vyzvednu na Praze 4.  Nabízím se jako pomocník na třídění.

Sihaja

Jak to zatím vypadá? (Budu o víkendu v Praze, tak jestli je šance, že si to budu moct vyzvednout)

Igorus

Odvolávám co jsem navrhl a slibuji co jsem neslíbil. Tuto sobotu proběhne třídění. V rámci rozložení objednávek pro distribuci je domluveno následující:

Objednávky "Praha" kromě obvyklé Brumlovky mohou být předávány v těchto místech:

Praha 5 - u metra Nové Butovice (zajišťuje MartinS)
Praha 10 - Strašnice (zajišťuje Šipka)
Praha 9 - u metra Rajská Zahrada (zajišťuje Bruno)

Případné změny pište sem. Konkrétní domluvu pak napřímo přes SZ s výše uvedenými.

Martins

#167
Ahoj, sem budu postupně připisovat účastníky malého LB, pro které zajišťuji distribuci:

- matka
- milanv
- Petronel
- Vasyk

Zájemci, piště mi SZ, do pátku je třeba to uzavřít!

Pokud vše dopadne jak má, budou kostky k vyzvednutí zde: http://www.vizus.cz/kontakty/
a to v pracovní dny, v pracovní době. Časové a kontaktní informace ještě upřesním.

juraj

Uz riesil niekto prevoz na Slovensko? Ak nie, bolo by mozne poslat postou vramci Prahy?

Igorus

Citace od: juraj kdy 10.01.2017, 11:59:15
Uz riesil niekto prevoz na Slovensko? Ak nie, bolo by mozne poslat postou vramci Prahy?

Uvidí se podle množství. Pokud by to bylo rozumné, tak by se to dalo taky poslat poštou. Pokud víc tak dopravcem.

Bruno

Ahoj,
pokud budete někdo chtít vyzvednout ode mne, tak to písněte sem.
Přes SZ dohodneme čas a podobně ;-)
Díky

Igorus

Třídění "malého" LB hotovo. Můžete se obrátit na své distribuční centrum a domluvit se na vyzvednutí.

Co se týká problémů tak:
-   Nebyly dodány plate 16x16 green a sea grass green. Je zde riziko, že nebudou dodány vůbec (podle pravidla když nemáme, tak nepošleme), nebo dojdou se zpožděním
-   Místo tile 1x1 dark green bylo dodáno tile 1x1 azure. Bude reklamováno
-   U pár položek (tile 1x1 DBG, brick round dark orange) nebylo dodáno požadované množství. Bude se reklamovat. Kdo dostal méně dostane zprávu.

Přidávám pár momentek z třídění a ještě jednou děkuji zůčastněným ;)


linhi

Ahoj,jak to vypadá plate 16x16 green ?? Měl jsem objednáno celkem kopec,tak jen jak to dopadlo?

Igorus

Citace od: linhi kdy 08.02.2017, 10:36:17
Ahoj,jak to vypadá plate 16x16 green ?? Měl jsem objednáno celkem kopec,tak jen jak to dopadlo?

Obecná informace - včera dorazily "drobné reklamace" - tedy chybějící tiles a brick round, zaměněné tiles. Plate 16x16 a see grass zatím nic. Nicméně po měsíci mi z Lega posílají mojí objednávku (přes S@H) právě plate 16x16, takže už je asi vyrobili.


Igorus

Je někdo z objednatelů Tile 1x1 Dark Green, kdo je potřebuje pro realizaci MOCu? Pokud ano, bylo by možné díly vyzvednout u mne v práci řekněme příští týden a v tom případě mi napište SZ.
Pokud s tím nepospícháte, budu je mít u sebe při instalaci výstavy v Letňanech.

Plate 16x16 ani sea grass zatím nedorazily.

peki

Citace od: Igorus kdy 20.02.2017, 13:46:29
Plate 16x16 ani sea grass zatím nedorazily.

A nedorazí bohužel už nikomu, Lego je přestalo vyrábět. Takže zamáčkněte slzu uctěte minutou ticha. Potom se domluvte co s tím. Jsou 2 možnosti:
- Lego vrátí peníze
- Objednáte si něco jiného

Musíte se domluvit pouze na jedné možnosti.

Pool

#176
Já bych byl určitě pro vymyslet náhradní zboží.

A) Místo Plate 16x16 Green bych hlasoval pro následující (Všechny se ale už přestaly vyrábět, tak otázka jestli jich Lego bude mít dost na skladě, podle Lego shopu zatím je skladem mají. Pořadí jsem stanovil podle cen na BL, Lime jsou nejdražší, pak Dark Tan a nejméně vzácné jsou Bright Green. Na Lego shopu je mají téměř za stejnou cenu (plus minus Korunu)):

1) Plate 16x16 BR.YEL-GREEN (Lime) - na BL nejdražší
Brick Element ID   6146983
Element ID   91405


2) Plate 16x16 SAND YELLOW (Dark tan)
Brick Element ID   4613196
Element ID   91405


3) Plate 16x16 Bright Green - na BL z uvedených nejlevnější
Brick Element ID   4611777
Element ID   91405


B) Plant Sea Grass - skladem mají dvě možnosti. Osobně bych více využil Earth Green, a vzhledem k tomu, že to je projekt Friends, tak bych hlasoval vzít Bright Purple ;D, který se už totiž přestal vyrábět a tak to může být poslední možnost na pořízení. Earth Green se stále vyrábí a tak by neměl být problém vzít někdy příště a i na BL je dost levnější, než Bright Purple

1) SEE GRASS - Bright Purple - dražší, už se asi nevyrábí
Brick Element ID   6149960
Element ID   30093


2) SEE GRASS - EARTH GREEN - stále se vyrábí
Brick Element ID   4569217
Element ID   30093




peki

Požádal jsem o přístup do databáze, tak to ověřím.

waf

A co vzít místo Plate 16x16 velikost 8x16 v barvě Green? ID 4610602


peki

Ověřil jsem dostupnost, posle ceny Igorusovi. Tak se rychle domluvte. Dík