3. kolo velké stavební výzvy / set: 31087 / téma: letadlo / uzávěrka: 21.10.2019

Založil Tomik, 06.10.2019, 20:41:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Startuje 3. kolo

VELKÉ ALTERNATIVNÍ STAVEBNÍ VÝZVY

O co jde?
Vezměte si set LEGO Creator 31087 a pouze z kostek v něm obsažených postavte na dané téma vlastní model. Všichni účastníci tak budou mít k dispozici stejné kostky a stavět podle stejného zadání. Jsem zvědavý s kolika různými nápady dokážeme přijít. ;)

Téma 3. kola: LETADLO
(například letadlo, hydroplán, stíhačka, větroň, vrtulník nebo vzducholoď, a nikoliv rakety a kosmické lodě)

Začátek prezentace modelů: 14. října 2019
Od tohoto data můžete v tomto vlákně prezentovat vlastní modely a komentovat modely ostatních.

Uzávěrka 2. kola: 21. října 2019
Do tohoto data můžete vkládat prezentace svých modelů. Následně vytvořím přehled přihlášených modelů a vyhlásím další kolo.

O co hrajeme?
Stavíme pro zábavu podle hesla "Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se."

Jak mám prezentovat svůj model?
Ideální je vložit alespoň dvě fotky modelu z různých úhlů pořízených na neutrálním pozadí (model tak lépe vynikne), přidat název modelu a pár vět o něm - můžete popsat jeho funkce, co vás inspirovalo k jeho stavbě, s čím jste při stavbě nejvíce zápolili apod.



Toto téma bude odemknuto pro vkládání modelů 14. října 2019. Do té doby můžete diskutovat o čemkoliv spojeném s Velkou stavební výzvou v tomto obecném vlákně.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Tomik

Jedním z originálních alternativních modelů je vrtulové letadlo, tak jsem si řekl, že zkusím pro změnu postavit vrtulník. Největší výzvou byla stavba hlavního rotoru a jeho připojení k trupu vrtulníku tak, aby se mohl volně otáčet. Tento problém jsem vyřešil pomocí hromady SNOTu a výsledek se mi dost líbí. Jediné, na co mi už nezbyly kostky, je podvozek...



www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

networ

Já jsem si set koupil o víkendu, nestíhám :D Nicméně co se dívám, tak asi box pošlu dál ...
Učím se stavět ...

Tomik

Citace od: networ kdy 14.10.2019, 20:46:35
Já jsem si set koupil o víkendu, nestíhám :D Nicméně co se dívám, tak asi box pošlu dál ...
Neházej vidle do žita! Když už ho máš, tak z něj zkus něco postavit. O nic nehrajeme, jde jen o to užít si zábavu při stavění a pochlubit se se svým výtvorem před ostatními... ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

networ

Tak první pokus :) Éro alá krab :D
Učím se stavět ...

Foton

Kucí nestíhám, sorry.
Networe z tvého letadla bych díly ubral. Odtučňovací kůra na zádi by mu prospěla.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

networ

Citace od: Foton kdy 16.10.2019, 21:05:04
Kucí nestíhám, sorry.
Networe z tvého letadla bych díly ubral. Odtučňovací kůra na zádi by mu prospěla.

Díky za kritiku, zkusím tomu dát fitness režim :)
Učím se stavět ...

Foton

Tak jsem si teď našel chvilku. Na stíhačku. Je trošku těžká na pr..l.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Tomik

Tak třetí kolo bylo zatím nejslabší s výsledkem celkem 3 účastníků a 3 modelů.

Čtvrté kolo nyní vyhlašovat nebudu, protože zájem není moc velký, leda že mě přesvědčíte o opaku...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

networ

Já bych udělal, mohu podpořit nějakou stavebnicí. Podle mě je krátký termín a udělal bych i něco se zvířaty nebo volný ring :D
Učím se stavět ...

Tomik

Citace od: networ kdy 01.11.2019, 10:12:07
Já bych udělal, mohu podpořit nějakou stavebnicí. Podle mě je krátký termín a udělal bych i něco se zvířaty nebo volný ring :D
Problém podle mě není v délce trvání kola - 2 týdny na stavbu modelu, který se dá postavit i za 2 hodiny, mi přijde dostatečné. Spíš v tom budou asi jiné aktivity, kterým dávají ostatní přednost, a taky to, že o nic nehrajem... Jinak, zvířata byla určitě v plánu. Mimochodem, já mám v zásobě dalších asi šest modelů, které jen čekají na vhodnou příležitost ke zveřejnění...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr