Truckosoutěž

Založil Jindroush, 01.06.2007, 10:08:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Nejlepší model (vyberte přesně _TŘI_ možnosti) NEJDŘÍVE SI MODELY PROHLÉDNĚTE DOLE

#01 Ass
41 (58.6%)
#02 Bejver
22 (31.4%)
#03 Jbagy
16 (22.9%)
#04 Jindroush
16 (22.9%)
#05 Myška
3 (4.3%)
#06 Peter
36 (51.4%)
#07 Pierre
6 (8.6%)
#08 Robbed
18 (25.7%)
#09 Slick7
25 (35.7%)
#10 Sparkz
8 (11.4%)
#11 Togaran
15 (21.4%)
#12 Ice
8 (11.4%)

Celkem hlasů: 70

Jarmila

Citace od: Mtron kdy 11.06.2007, 21:23:21
Blahopřeji vítězi a ostatním taky , protože se odvedla skvělá práce.

To vezír: Ty si taky odvedl dobrou práci  ;D ;D on tě tu nikdo nepochválí, tak buď to udělej sám a nebo počkej na nás ... ::) ;D

Za mne vybíral Josífek a vybral 4, 8, 9. Trefil se jen do Slicka. A Jindroush ať nečeká a chválí se sám. Taky by se nemusel dočkat.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Slick7

Jojo, Mtron má pravdu, úplně jsme ti zapomněli poděkovat, takže díky, že jsi se do toho pustil, je mi jasné, že jsi toho brzy litoval, protože jsme vesměs banda nevděčná, takže ponaučeni pro přiště, radši si to nech příště pro sebe.  ;D ;D

Mtron

no Jarmilo  ;D Já hlasoval v pořadí 6 Peter skvělé práce a detaily, 4 Vezír a 9 Slick. takže takhle no  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Mně se líbily všechny stroje, některé více, některé méně. Protože byla možnost jen 3 voleb, tak jsem to nechala na pokračovateli rodu.  ;) Ať už z toho koukání mi přes rameno taky něco má.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Pierre

Gratuluji vítězi a díky Velkému Vezírovi za pěknou soutěž.

Velmi mě překvapila vysoká kvalita všech modelů i podobnost se skutečnými stroji vzhledem k rozměrovým limitům.

Se synem (6 let) jsme se zaměřili hlavně na to, aby stroj fungoval a nesypal se pod rukama, ale hlavně že prý musí mít všechna světla, blinkry apod. -- to byla jeho práce :).

My bychom asi taky dostali heverem nebo spíš kopanec fáračkou (ta je blíž při ruce ;) ) za otlučenou korbu.

peter

Včera si u mě vyzvedl Ass svojí výhru, kterou jsem mu přivezl Od Jindroushe ze Svitav. Jak znělo v pravidlech, povinností výherce bylo nafotit pár společných fotografií.

Citace7) Výherce je povinen výherní stavebnici sestavit a následně spolu se s vým výherním nakladačem nafotit v "akci" a fotky umístit zde.

Jak je z obrázků patrné Ass korbu náklaďáku naložit dokáže, ale bohužel odření korby se nejspíše nevyhne. Tento fakt se nelíbil i samotnému řidiči, který si to následně s řidičem nakladače šel vyřídit po svém ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petrjr

Citace od: peter kdy 24.06.2007, 15:44:44
... který si to následně s řidičem nakladače šel vyřídit po svém ;)
Dokud si to vyříkávají jen minifigové, tak je to pohoda. Až to jednou budou přímo členové kostek, to teprve bude tóčo.  >:D