jaké znáte VO na lego? Chci zalozit e-shop jen pro lego

Založil venturi88, 04.10.2016, 19:22:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

venturi88

Ahoj,


Vzhledem k tomu, že mě Lego baví tak zvažuji že bych spustil příští měsíc nový eshop čistě jen na lego, zaroven by to bylo pro mě aj takovy relax od normání pracovní rutiny kde jsem furt jen u PC, ale zaroven to musí byt ekonomicky pro mě prinosné, ad to nedotuji :-)
.


Jinak chtěl bych mit všechno skladem, ale popravdě hlavně takové lepší stavebnice a ad už ze filmovím tématem nebo technik a třeba Duplo a Juniors bych zrovna ani nemusel nabízet :-)
prostě chtěl bych se zaměrit na stavebnice co třeba nejsou uplně vsude a samotného mě zajimají :-)

Předem diky za jakékoliv informace k e-shop scéne a VO :-)

ThomasMorta

Zaměření na hůře sehnatelné sety by se tu asi hodilo - kdybys ovšem chtěl držet nižší ceny, prodejců, kteří dávají vysoké ceny na takové sady je tu dost. Jako obyčejný zákazník za hůře sehnatelné považuji nekatalogové věci, jako Ideas, Mixels (ale ty letos končí) nebo některé sady, které lego prodává primárně přes svůj eshop a u nás je nabízí jen pár prodejců (v Praze vím o Hamleys a Mall.cz).
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

MiP

Citace od: venturi88 kdy 04.10.2016, 19:22:00
Ahoj,

jsem tu nový tak se představím, jsem velký přerostlý fanoušek lega, ikdyž už min stavím jak dříve prece jen práce :-) Mojí prácí je vyvoj SW a pak jako bokovka mám maly eshop na knihy, ale za posledních 9 let jsem měl řadu eshopu co mě živily a prodával jse ad už originální dárky (2008-12), hodinky, DVD a td. tak že s provozem e-shopu mám letité zkušenosti.
k věci?
Vzhledem k tomu, že mě Lego baví tak zvažuji že bych spustil příští měsíc nový eshop čistě jen na lego, zaroven by to bylo pro mě aj takovy relax od normání pracovní rutiny kde jsem furt jen u PC, ale zaroven to musí byt ekonomicky pro mě prinosné, ad to nedotuji :-)
. Tak by mě zajímalo jak to máte s eshopy na lego a jesli nemáte nějaky insaidr no a pak jestli neznáte VO na lega?

Ještě jsem ani nepsal email ohledne Vo cen do lega a velkých VO dodavatelu co nabízejí lega, tak se jen předem ptám :-)

Jinak chtěl bych mit všechno skladem, ale popravdě hlavně takové lepší stavebnice a ad už ze filmovím tématem nebo technik a třeba Duplo a Juniors bych zrovna ani nemusel nabízet :-)
prostě chtěl bych se zaměrit na stavebnice co třeba nejsou uplně vsude a samotného mě zajimají :-)

Předem diky za jakékoliv informace k e-shop scéne a VO :-)

Tak toto mě po ránu fakt pobavilo.  ;D ;D Jinými slovy - vůbec nic o tom nevím, neznám ceny, chci nabízet něco, co ostatní nemají, tak mi poraďte. Tomu říkám podnikatelský plán  ;D ;D
V první řadě bych zapracoval na písemném projevu  >:D ;D Tolik AĎ v jednom příspěvku se jen tak nevidí  ;D ;D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

klubo

jo takových podnikatelů je plný webtrh, aneb legendární dotaz do KFC "Dobrý den, chtěl bych si otevřít KFC u nás na vesnici, co k tomu potřebuju?"

Druhá věc je ta, že eshopů s LEGEM je v ČR asi (ať nepřeháním) sto tisíc, takže prorazit jde jen cenou a i to jde hodně špatně, když jsou eshopáři co si dají 10 kč na stavebnici, regnou se na heurece a už to mrskaj....

a co se týče těch špatně dostupných setů, nevím co je na nich špatně dostupnýho, když každý člověk co umí číst si je může nakoupit na shop.lego.com...

osobně bych věděl co prodávat za lego aby to mělo smysl a dalo se na tom vydělat, ale to tu psát nebudu, třeba to jednou sám zkusím  :)

ale každopádně přeju hodně štěstí v podnikání

Drobuliatko

Zalezi aj ake ceny ti VO da. Ci budes mat priestor na marzu, aby si mal este stale zaujimave ceny.

DarkDrago

Citace od: klubo kdy 05.10.2016, 08:40:39
a co se týče těch špatně dostupných setů, nevím co je na nich špatně dostupnýho, když každý člověk co umí číst si je může nakoupit na shop.lego.com...

Popravdě ty špatně sehnatelné jsou dva druhy, když to tak napíšu.

1. Lidi co netuší, že LEGO má svoje stránky a dá se u nich nakupovat za lepší ceny než u nás na bazoši / sbaru, popřípadě s dopravou zdarma přímo z lega.
(tím myslím převážně ty ideas, které při procházení zmiňovaných webů nacházím o několik stovek dráž)

2. určité série, nebo stavebnice u nichž kašlou na českou stranu >:(
(za sebe zmíním DIMENSIONS, který se v ČR oficiálně nesežene (myslím za lego ceny, né ty s vysokohorskou přirážkou) a docela je to k naštvání, že si pro to musím do Vídně a nedokážou mi to nijak poslat, a z jednotlivých setů vím, že v ULTRA AGENTS měli nějaký set, který byl jen v USA a nebyl nejmenší)
Dračí páni s mocí ohně...

Miketuk

Citace od: Drobuliatko kdy 05.10.2016, 23:34:49
Zalezi aj ake ceny ti VO da. Ci budes mat priestor na marzu, aby si mal este stale zaujimave ceny.

Bez kamenné prodejny nebo velmi vysokého obratu jsou slevy minimální.