BrickLink 2.0 NEWS

Založil SpCasPi000, 05.03.2014, 12:04:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

SpCasPi000


Futurion

V každém případě v dnešní době prdět na responzivní verzi (tj. pro mobilní zařízení) je trestuhodné. Asi se tam nedá se šablonami příliš hýbat aniž by si u toho nikdo nevytrhal vlasy.

Robkteryten

Koukám že BL je už v novém kabátě.

Anatyt

Sluší mu to, viď? ;)

davroman

Za mě palec nahoru - design se mi líbí, je takový "odlehčenější".
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

MiHo

#35
Hrůza, nic nepřinášející změna pro změnu. Asi nevědí jak utratit naše poplatky.
Na co dříve stačilo jedno kliknutí (My Store) potřebuji nyní dvě.
Co udělali s katalogem je přímo trestuhodné. Svítíci nápis "Loading ..." a nic.

Foton

#36
No minimálně vyhledánání už má "našeptávač".
Neví někdo jak docílit toho, že se mi všechny díly z jednoho setu (http://www.bricklink.com/catalogItemInv.asp?S=21050-1&bt=1&sortBy=0&sortAsc=A) přesunou do wish listu?
BrickOwl to umí přes Part Out, ale na BL jsem nic nenašel.


Edit: tak už jsem to našel (Pod sloupečkem My Wanted List , je taky "Part Out").
Teď už jen jak zjistit který obchod toho má nejvíc ze seznamu.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Achad

Citace od: Foton kdy 19.11.2015, 09:49:43
Teď už jen jak zjistit který obchod toho má nejvíc ze seznamu.

Pokud Tě chápu dobře, pak to najdeš skrze: "Wanted" a následně "By shop".
Důležitější položka než "lots" je spíše ta v závorce vedle - "unique", protože někteří prodejci nabízejí ten samý dílek i desetkrát.

Foton

Jo, přesně tak.

Musím ale říct, že Brickowl je v tomhle mnohem lepší.
Tam dám "ukaž mi kde koupím svůj Wanted/wish list" a on(a) ukáže: tenhle obchod má 68 z 75 tvých položek , tenhle 60 z 75 ...
A když vyberu ten první, tak se dál už zobrazují jen obchody, kde seženu ty "neudané" díly (resp alespoň některé z nich).

Jak jsem z gůglování pochopil, tak na tohle jsou i externí programy, kam se nahraje seznam dílů a ony něco vyplivnou.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Anatyt

Citace od: Foton kdy 23.11.2015, 14:16:48
Jak jsem z gůglování pochopil, tak na tohle jsou i externí programy, kam se nahraje seznam dílů a ony něco vyplivnou.

BrickStore.

Ondrej

Citace od: Anatyt kdy 23.11.2015, 14:23:41
BrickStore.

Nevím jak teď, ale před nějakou dobou se přestal brickstore aktualizovat, ale byl nahrazen tím samým programem jen pod jiným názvem Brickstock. Používám ho a musím říct, že jsem s ním spokojenej. Link zde: http://brickstock.patrickbrans.com/#download

DarkDrago

Jak to tak vypadá, tak dnes zase trošku překopaly vzhled BL. Nemůžu si stěžovat, ale kdyby hrábli i do "nastavení" a trošku to probrali a zjednodušili udělali by taky věc za niž by se našlo pár vděčných dušiček ;D
Dračí páni s mocí ohně...

Robkteryten

Citace od: DarkDrago kdy 08.06.2016, 21:12:35
Jak to tak vypadá, tak dnes zase trošku překopaly vzhled BL. Nemůžu si stěžovat, ale kdyby hrábli i do "nastavení" a trošku to probrali a zjednodušili udělali by taky věc za niž by se našlo pár vděčných dušiček ;D

prej trošku předělali vzhled... :D

Chairudo

Není to ani 24 hodin od nového kabátu a Bricklink ztroskotal, od cca 14. hodiny nefunguje. Doufám, že to není jenom u mě >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Frco

Hlasim tiez mnohe vypadky. Velke mnozstvo podsekcii vobec nefunguje. A to je skoda, celkom som sa na ten novy dizajn tesil a planoval som popozerat cely BL odpredu odzadu  :)

yanice

#45
Já zrovna po poledni nakupovala a fungoval....teď mi taky jede. Ale je fakt, že jsem probírala nabídku jen jednoho obchodu.
A update, ano, nejede mi to taky - wrong URL/internal error - pokud se pokouším jít z hlavní stránky,  bad gateway (když se pokouším dostat se na Parts přes jednu konkrétní položku). Při vyhledávání konkrétního dílku mi to funguje, ale nemůžu měnit filtry, pak je tam ještě zas jiná chybová hláška.

DarkDrago

Já se nemůžu přihlásit z mobilu >:( Přitom před "vylepšením" mi to nedělalo problém i na mém nepříliš mladém mobilu :(
Dračí páni s mocí ohně...

milanv

#47
Je potřeba se rozkoukat v novém ovládání, to je jasné. Ale určitě se najdou pozitiva. Např. u obchodů ta horní hlavička je mnohem menší, takže nezabírá čtvrt obrazovky na mém notebooku. A hlavně: už oficiálně jde přímo v obchodě klikat na "přidej položku do wanted listu"! Bez pirátských javascriptů z cizích stránek a bez machinací s brickstockem. Přímo na stránce BL obchodu stačí kliknout na srdíčko. To mě potěšilo. U srdíčka, samozřejmě :)
A v košíku jsou uvedené přepočty na Kč (či jinou měnu podle vašeho profilu) u každé položky, nejen u celkového součtu.
A na spoustě míst jsou přidané odkazy na věci, co člověk v souvislosti s tím potřebuje - nemusí se všehno hledat znova ve dvou až třech vrstvách menu.

Zatím jediný zápor vidím v tom, že je tam asi víc javascriptu, protože ty stránky mi v prohlížeči "cukají" místo plynulého pohybu v nih jako na těch starých. Ale uvidím později, zatím mám minimum zkušeností. Jen jsem rád, že to vypadá, že u toho nového designu vyslyšeli připomínky uživatelů.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

Ahoj,
co se děje teď na BL? Většina funkci mi aktualně neběží.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

wallac

Mě taky ne, ale chyba je zřejmě jen na Firefoxu, na IE nebo na mobilu mi to jde..

Hacislav

Citace od: wallac kdy 15.10.2016, 19:36:07
Mě taky ne, ale chyba je zřejmě jen na Firefoxu, na IE nebo na mobilu mi to jde..

Díky za info.
Já od dob nasazení nové verze BL, jsem měl v IE problémy a tak jsem na BL lezl jen přes Firefox.
I dnes mám problém v IE problém s těmi novými vyskakovacími meny v pravo nahoře. Když se pohybuji v častech které neprošli zásadním redesignem, tak jsem schopen aspoň fungovat, na rozdíl od Firefoxu kde vidím jen:
502 Bad Gateway
nginx/1.4.6 (Ubuntu)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

ManDay

Citace od: Hacislav kdy 15.10.2016, 20:04:31
Citace od: wallac kdy 15.10.2016, 19:36:07
Mě taky ne, ale chyba je zřejmě jen na Firefoxu, na IE nebo na mobilu mi to jde..

Díky za info.
Já od dob nasazení nové verze BL, jsem měl v IE problémy a tak jsem na BL lezl jen přes Firefox.
I dnes mám problém v IE problém s těmi novými vyskakovacími meny v pravo nahoře. Když se pohybuji v častech které neprošli zásadním redesignem, tak jsem schopen aspoň fungovat, na rozdíl od Firefoxu kde vidím jen:
502 Bad Gateway
nginx/1.4.6 (Ubuntu)

Měl jsem stejný problém ráno a stačilo smazat všechny bricklink cookies a už je vše v pořádku.

wallac

Citace od: ManDay kdy 15.10.2016, 20:07:24
Citace od: Hacislav kdy 15.10.2016, 20:04:31
Citace od: wallac kdy 15.10.2016, 19:36:07
Mě taky ne, ale chyba je zřejmě jen na Firefoxu, na IE nebo na mobilu mi to jde..

Díky za info.
Já od dob nasazení nové verze BL, jsem měl v IE problémy a tak jsem na BL lezl jen přes Firefox.
I dnes mám problém v IE problém s těmi novými vyskakovacími meny v pravo nahoře. Když se pohybuji v častech které neprošli zásadním redesignem, tak jsem schopen aspoň fungovat, na rozdíl od Firefoxu kde vidím jen:
502 Bad Gateway
nginx/1.4.6 (Ubuntu)

Měl jsem stejný problém ráno a stačilo smazat všechny bricklink cookies a už je vše v pořádku.

Díky za radu, funguje to :-)

wallac

Posledních pár dní mám záhadný problém s platbami na Paypal.. Pošlu invoice v požadované měně (EUR, USD) a platbu dostanu v korunách a navíc nějakou smyšlenou částku - někdy se od skutečného kurzu liší o minimum, někdy o hodně. Nikdy dřív se mi toto nestalo, a za posledních pár dní už eviduji šestý případ. Není to nějaká nová chyba BL, že invoice rozesílá se špatnou měnou? Stává se to někomu taky?

Luky1987

Citace od: wallac kdy 17.10.2016, 11:47:00
Posledních pár dní mám záhadný problém s platbami na Paypal.. Pošlu invoice v požadované měně (EUR, USD) a platbu dostanu v korunách a navíc nějakou smyšlenou částku - někdy se od skutečného kurzu liší o minimum, někdy o hodně. Nikdy dřív se mi toto nestalo, a za posledních pár dní už eviduji šestý případ. Není to nějaká nová chyba BL, že invoice rozesílá se špatnou měnou? Stává se to někomu taky?
A necháváš si posílat kopii Invoice na svůj email? Tam vidíš co? Jinak já posílám jen v CZK a bez problému.
Prohlížeč mám Mozillu Firefox, vždy aktuální, PC jak s W7 tak i s W10.

wallac

Citace od: Luky1987 kdy 17.10.2016, 12:25:52
Citace od: wallac kdy 17.10.2016, 11:47:00
Posledních pár dní mám záhadný problém s platbami na Paypal.. Pošlu invoice v požadované měně (EUR, USD) a platbu dostanu v korunách a navíc nějakou smyšlenou částku - někdy se od skutečného kurzu liší o minimum, někdy o hodně. Nikdy dřív se mi toto nestalo, a za posledních pár dní už eviduji šestý případ. Není to nějaká nová chyba BL, že invoice rozesílá se špatnou měnou? Stává se to někomu taky?
A necháváš si posílat kopii Invoice na svůj email? Tam vidíš co? Jinak já posílám jen v CZK a bez problému.
Prohlížeč mám Mozillu Firefox, vždy aktuální, PC jak s W7 tak i s W10.

Za 6 let se mi to nestalo ani jednou a teď už 6x během dvou dnů. Proto mi to přijde divný. Aktuální mám vše, v invoice je to taky správně. Přejdu taky jen na CZK a bude klid, snad.

MLT



Za 6 let se mi to nestalo ani jednou a teď už 6x během dvou dnů. Proto mi to přijde divný. Aktuální mám vše, v invoice je to taky správně. Přejdu taky jen na CZK a bude klid, snad.
[/quote]


Já platby na PAYPAL v USD nebo Eur přijímám minimálně, jen když tuto měnu potřebuji. Ale te´d když to čtu, tak jsem se na to díval, protože pár dnů (týdnů) i když pošlu FA v USD tak mi vždy přišla platba v CZK (totožná dle mého převodu), nějak jsem to neřešil, jen jsem si říkal, to je škoda, když potřebuji USD a on mi to pošle i v Kč, i když jsem mu FA poslal v USD.
Kouknul jsem na kopie FA co si posílám já do meilu, vše je OK, tak jak to požaduji, tak mám já faktury v meilu. Ale proč to chodí v CZK to vážně netuším. Platba v zahraniční měně mi na PAYPAlu přistála naposledy někdy v září, když to teď v rychlosti projíždím.
Takže mám stejnou zkušenost, ale neporadím.... sám nevím

wallac

Ptal jsem se na to několika zákazníků, a údajně to dělá defaultně paypal - zadají eura a on to převede na koruny, když se nenastaví jinak.. Divné je, že se to začalo dít (alespoň mě) minulý pátek, předtím se mi to nestalo nikdy..

MiHo

Tušíte někdo, kde se dá v "novém" BrickLinku najít "Part color code" neboli "Element ID" ?
V nápovědě stále píšou: "Kódy můžou být vidět na spodní části stránky která ukazuje malé obrázky kliknutím na "View Small Images" odkaz na detailní stránce dílu v katalogu." Takový odkaz či stránka tam již, ale není.
Předem děkuji za vaši odpověď.

Chairudo

Citace od: miho kdy 27.12.2016, 10:05:15
Tušíte někdo, kde se dá v "novém" BrickLinku najít "Part color code" neboli "Element ID" ?
V nápovědě stále píšou: "Kódy můžou být vidět na spodní části stránky která ukazuje malé obrázky kliknutím na "View Small Images" odkaz na detailní stránce dílu v katalogu." Takový odkaz či stránka tam již, ale není.
Předem děkuji za vaši odpověď.

Když jsi na nějakém dílku, vedle hlavního obrázku máš vlevo 4 malé. Klikni na čtvereček "Color Images", sjeď dolů a tam to máš.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr