FWBC (Vlastní) Vánoční příměří - Christmas truce in Guarded Inn

Založil Kalethrion, 14.02.2013, 23:08:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kalethrion

Zima toho roku byla opravdu tuhá. Tak tuhá, že ani ti nejnesmiřitelnější nepřátelé neměli chuť bojovat. Naopak, setkali se ve vyhlášeném Střeženém hostinci, kde v klidu a míru oslavili Vánoce tak jak se patří – s úsměvem, dárky a kořalkou.

That year's winter was very tough. So tough that even the most implacable archenemies didn't want to fight. Moreover, they met in famous Guarded Inn, where they celebrated the Christmas – in peace and harmony, with smiles, presents, and liquor.

Flickr: http://www.flickr.com/photos/90595306@N04/8473611733/in/photostream

P4tr1cius

Veľmi pekné dielko, aj keď mne sa červená veľmi k hradbám nehodí (čisto subjektívna záležitosť). Perfektný je snehuliak, veľké plus - horiaci krb + útulný interiér. A pekne si to nafotil z každej strany. 

William


Raistlin M

Citace od: William kdy 15.02.2013, 00:04:09
Ta červená je odkaz na toto dílo.

Mě se to líbí.

Než jsem dočetl sem, chtěl jsem podotknout, že mi to připomíná Guarded inn. ;D

Pejnek


frantoka


Mr. Cube

Citace od: Raistlin M kdy 15.02.2013, 07:35:52
Citace od: William kdy 15.02.2013, 00:04:09
Ta červená je odkaz na toto dílo.

Mě se to líbí.

Než jsem dočetl sem, chtěl jsem podotknout, že mi to připomíná Guarded inn. ;D

Aby ne, když název je Christmas truce in Guarded Inn...

Dílko se mi líbí, i proto, že je variací mého oblíbeného setu  :)

+ poslední fotku bych lépe "zmakroval" se zaostřením na stůl.

+ ta fotka s "nádechem starších katalogů" mě zaujala

Raistlin M

Já ten název vůbec nečetl. Rozklikl jsem odkaz na úvodní stránce fóra a jen koukal.  :)

Aki

Je to opravdu nápadité i hezké. Vytknout se tomu dá asi jen ta přítomnost silně ohryzaných červených dílů. Zvláště u fotky interieru je to hodně vidět. Doporučoval bych to ještě před uzávěrkou vyměnit a přefotit. Je to určitě jeden z favoritů a byla by škoda, kdyby kvůli tomu nedosáhlo na stupně vítězů.

Raistlin M

Ty ohryzané díly vypadají jak dřevěné. Kdyby naopak byly všechny takové, bylo by to nádherné. ;)

Kalethrion

Děkuji všem za ohlasy. Guarded Inn je jeden z nejkrásnějších setů v historii Lego Castle. Jeho malý uzavřený prostor, zajímavé napojení na hradby a výstřední červená barva mě vždycky fascinovaly. Protože jsem originál nikdy nevlastnil, chtěl jsem si postavit jeho MOC verzi a hned při vyhlášení soutěže mě napadla zimní varianta. Nápad jsem dlouho nosil v hlavě a samotná stavba pak byla hotová ani ne za dva dny. Co se týče ohryzaných dílků, těch jsem si bohužel všimnul až později - fotky odhalí více než oko a já si těch "orbitek" prostě nevšimnul  :(  Klidně bych to předělal, ale jsem už mimo domov  :)

blackjoe

Parádně stvárněné , hned jak jsem to uviděl, vzpoměl jsem si na tento starý setík. Takto vytvořená verze by jistě potěšila v obchodech všechny fanoušky Castle, než ty novinky co nás v srpnu čekají.

Jotun

Na první pohled mi to hned připomělo Guarded Inn, ale jinak dobře působící stavba.

SpCasPi000

Toto keby oficálne vyšlo hneď je to u mňa set roku!  :o
Takto si predstavujem Castle Legends (remixed) a takto by mali vyzerať (doplnkové) Castle sety (keďže tie hlavné musia byť stále bojové a podľa jednej šablóny), stačilo by vydať každý rok 1-2 a postupne by sa nazbieralo na celú dedinku či mestečko ;)
A vďaka za inšpiráciu !!!

Marty713

Za mě, jako porotce: palec vysoko nahoru

Clasica je klasika ;)

Jonas

Výborný nápad inspirovat se jedním z legendárních setů zlaté Old Castle éry.

Líbí se mi, jak se ti podařilo převést původní podobu setu, který využívá řadu panelů a velkých dílů, do detailně propracované verze, kde je vše postaveno ze základních elementů.

Kdybys mohl udělat ještě trochu ostřejší fotky, myslím, že by tvůj MOC našel uznání i na mezinárodních LEGO fórech.   
Jonas - Můj Brickshelf

Daniel

I bez přečtení názvu je set poznat na první pohled. Zatím můj favorit v této soutěži ;).

Bard

Mohl bych zopakovat všechny pochvaly, které tady už zazněly. A to už by nebylo originální.
Tak alespoň něco osobního. Předlohu tvého setu jsem neznal, ale po shlédnutí zveřejněných fotek MOCu jsem si o něm našel řadu informací i obrázků. Děkuju za motivaci k doplnění si mezer v LEGOvzdělání.

Colonel32

Bohužel to, že ušlapaný sníh je výš než neušlapaný, působí dost divně.

Jean Vallette