Motol 2019 (dětská onkologie)

Založil peki, 25.11.2019, 11:49:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Dneska jsem domluvil spolupráci s Motolem Praha. Příští týden předám drobné stavebnice, které budou použity do Mikulášské nadílky. Obhlédnu prostoru a zjistím další možnosti. Třeba nějakou aktivitu se soutěžemi/hrami pro děti jako například loni v Plzni.
 

peki

Sehnal jsem kontakt na animátora dětské onkologie v nemocnici Motol (M.Pavlíček na fotce). Po dohodě jsem vyložil minulý týden Mikuláše od kostek (nákup v Tesco, minifigurky z krabice dílky na rozsypání, DUPLO sáčky od sponzora).

Domlouvám možnosti dalšího zapojení. U Motola je to složité v tom že je to veliká nemocnice a děti se tam rychle střídají. Situace se mění každým dnem. Takže upustili např. od vánočních stromků splněných přání. Na oddělení je také herna, ale nedá se z pochopitelných důvodů nic moc plánovat.

Male lego stavebnice, které budou jako odměna za statečnost se hodí vždy.

peter

To jsem si ani nemyslel kde všude skončí ty moje modýlky Vánočního stromku, původně určiné jen k dekoraci místních stolů ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Mne to zaujalo tou zajímavou konstrukcí. Svět je hol malej  ;)