Brixity opět ožije. A nebo taky ne...

Založil Martins, 01.01.2019, 20:22:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martins

Naše mikroměsto se v loňském roce docela projelo... bylo v Brně, Sedlčanech, Olomouci a také v dánském Skaerbaeku. Letos jsem slíbil Hardegonovi, pokud bude zájem, ukázat ho v Plzni. Jdete do toho se mnou? Já už začal, tady je ukázka říčního modulu. Hrozně bych chtěl město přetnout řekou, umístit na ní London Eye a postavit pár mostů a dalších vychytávek.

Promyslete to a napište mi, které již hotové stavby se do Plzně podívají a zda se přidáte i s nějakou novou stavbou. Pokud bude dost zájemců, zkusím poptat malý projektový LB... Těch společných projektů je poslední dobou dost málo. Můžeme se v rámci rozvoje města pokusit o celou řadu doplňkových staveb, ale kdyby někdo přidal mrakodrap, to by bylo něco! :-) No a plzeňských dominant je také pár...

HD

Přihlašuji svůj modul (NTK).
Zn.: Za odvoz.  :)
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

milanv

Jasně, všechny mé dosavadní stavby ať jedou, s odvozem se domluvíme.
Pán na Žlutém hradě

Igorus


Pool

Já si ještě nevyzvedl ty svoje mikro modely, tak zatím jsem je nerozkostičkoval ;D. Takže všechny jsou taky k dispozici. Jak se bude domlouvat doprava, je možné to někomu předat v Praze?

Igorus

Vlastně by se mohl rozšířit seznam, kde bylo Brixity vystaveno  >:D ;D


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

LukaMull

mužeš počítat s Taj Mahalem a Národním Muzeem  :)

peki

Vše co jsem půjčoval, bude k dispozici.
Plánuji postavit nějaké další budovy. Čekal jsem na nějaký impuls.
Mám dojem že by se mikroměsto hodilo i do Ostravy (tam ještě nebylo).

otaznik

Sportovní hala je k dispozici.
Uvidím, zda bude čas přistavět něco dalšího.

over86c

I mé tři stavby jsou k dispozici.

Martins

Přátelé, tohle fórum není, i když to tak vždy nevypadá, o recyklaci starého plastu! Tohle fórum je o stavění, tedy o procesu, kdy vznikají stavby! Chápete? Takže se zamyslete a navrhněte nějaké nové stavby... jinak to Brixity opravdu asi neožije. Recyklovat ho ve své původní, několikrát již omleté, podobě se mi moc nechce...  :)