(Vlastní)Rožmberk

Založil linhi, 13.09.2012, 19:20:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Tak to je něco luxusního :o.
Opravdu špičková práce. ;)

Hardegon

Je to super kousek. Už abych to viděl na vlastní oči.

P.S. Kdybych to nebyl linhy, tak bych myslel, že už to tam hlídá ochranka...

otaznik

Také se dost obávám toho, že to nebude za sklem.  :-\

linhi

Opravdu to zasklene nebude :-( a dekuju za tu chvalu.

nerow

Tak málem mne to sesadilo ze židle. Tak nevím, co budu dělat, až to uvidím naživo. Naprosto úchvatný MOC :o Klobouk dolu.

blackrabbit

Koukám, že letos bude na výstavě hodně megalomanských staveb.  :o Skvělá práce! Doufám, že se mi poštěstí vidět exponáty naživo.

Kuba

Paráda, to moje "stavbička" je o proti tomuhle trpaslík :)   
Libí se mi, že všechny zakázkové stavby budou mít pořádné popisky. Jsou to popisky jen o historii objektu, nebo i o samotné stavbě a jejich parametrech (počet kostek, čisty čas stavění,atd...) ??

Snad do konce výstavy vydrží všichni minifigové na svých místech.  ;)

VocucBat

Jen aby se to konce výstavy dožilo. Děti maj pracky všude. ::) Jinak všem stavitelům megalomanských staveb všechna čest.
Musím se na Lipno nějak dostat.

Bard

To je úchvatný pohled. V tom prostoru vynikne mnohem lépe než v pokoji.

MLT

Citace od: linhi kdy 27.05.2013, 14:37:54
Opravdu to zasklene nebude :-( a dekuju za tu chvalu.


Úžasné

To se nedá někomu "domluvit" , aby to dali za sklo ??????????????????
Kdyby mělo být jen po obvodu..... to bude hrozná škoda, až se do toho někdo i omylem "podívá"  >:(

Thrawn

Nebo alespoň nějaké symbolické oplocení, zajišťující slušný odstup návštěvníků (páska na tyčích apod.) a stálý dozor?
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

linhi

Okolo bude plastovej retez,ale lepsi by byl mensi stul s plexi okolo
,bojim se o sve dite  >:D

Petronel

Tak ono je vidět, že ten stůl je o dost větší a jsou po okrajích ty texty, takže to možná nebude tak snadné se tam natáhnout, tím ale neříkám, že to bude nemožné.  :-\

No ale krásné dílo a krásná fotka, Červená Lhota se mi taky moc líbí, ale zrovna na této fotce, vypadá za touto stavbou jako takový malý domeček.  >:D

otaznik

Nemusí se něco stát úmyslně, stačí malé dítě, které unikne z dozoru rodičů a bude si chtít šáhnout...
Škoda, menší stůl a plexisklo by z toho udělaly dokonalý exponát.

MLT

Přesně tak, vím že se to nedá uhlídat...

Děti (ale i opilce) neuhlídáte, ať děláte co děláte.

To prostě nelze.
Jen nějaké obyčejné klidně i mobilní paravány.....

Já jsem si je kdysi i někde půjčoval, byl to hliníkový rám a plexi - elegantní, luxusní a za pár kaček.

Myslím si, že poměr ceny "jakési" zábrany v poměru ceny za exponáty je již zcela směšná.....



Pak se najdou i ty "sprostí" - co jim vše vadí a nic je nezajímá, jen tam přijdou, pomlouvají a škodí.

Každou chvilku máme úmyslně poplivané vytríny (a to doslova), do mezírek mezi skly nastrkané papírky, párátka......
Občas se stane že se někdo snaží i sklo vypáčit......
A to máme jak kamerový systém, tak i fyzickou kontrolu a dozor. Nic platné.

- toto je bohužel ta odvrácená stránka mince, která s tím (bohužel) také souvisí.


Hardegon

Citace od: MLT kdy 27.05.2013, 21:16:40
Každou chvilku máme úmyslně poplivané vytríny (a to doslova), do mezírek mezi skly nastrkané papírky, párátka......
Občas se stane že se někdo snaží i sklo vypáčit......
A to máme jak kamerový systém, tak i fyzickou kontrolu a dozor. Nic platné.
- toto je bohužel ta odvrácená stránka mince, která s tím (bohužel) také souvisí.

To jako vážně? Nestačím se divit...  :o

Rhox

Ondro, tohle je opravdu tvůj masterpiece, smekám! Ta moje radnička malinká se vedle toho úplně ztratí :)

Aki

#137
Pár skvělých, převážně stavebních detailíků.

Aki

Linhi se mne při vernisáži ptal, zda tam nenajdu nějakou blbost. Nakonec jsme jednu na tom obrovském hradě opravdu našli:
Udělat roubenou komoru (alespoň to tak vypadá) do arkýře je nesmysl. Jsou tam krásné krakorce, ale vlastní arkýř měl mít okénka (ať už jakékoliv) v jedné rovině.  8) >:D

Aki

#139
A ještě pár detailíků z letošního vystavení.
Pro mne je to stále to nejlepší co je možné na Lipně vidět.  :-\  A ani letos nový a senzační Bezděz Rožmberk nepřekonává. 8)

havlik.jakub666

Ta voliéra je senzační!
LEGO forever