CZ, Kaufland

Založil Kubos.cz, 30.06.2013, 23:04:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Kubos.cz

Brno Stará Osada - Star wars 9675 Sebulba's Podracer™ & Tatooine™  - 129,- , skladem spousta nikdo je nekupuje, ostatní 299,-

lukasenko

#1
Kaufland - v akci Minifigures 6 za 29,90 Kč

mesje

Videl tu akciu niekto aj v slovenskom kauflande? Ja som bol len v Petržalke a tam neni ani stopy...

danyboy

Tak, jsem zašel do Kauflandu v Ostravě.
No, šíleně jsem se divil. Všechny sáčky totálně prohrabané a já z toho stejně
nahmatal 2 Římany a 5 barbarů. ;)

Izmael10

Citace od: mesje kdy 21.09.2013, 15:09:30
Videl tu akciu niekto aj v slovenskom kauflande? Ja som bol len v Petržalke a tam neni ani stopy...

V ZA nič.  :'(

Bard

Lukasenkovi děkuju za tip.


A přidávám, že v Kauflandu v MB kromě zlevněných figurek taky

SW 9676 a 9674 za 130,-

Friends 41021 za 52,- ( + další polybagy ze 2. série za stejnou cenu)

danyboy

Citace od: Bard kdy 21.09.2013, 21:23:23
Lukasenkovi děkuju za tip.


A přidávám, že v Kauflandu v MB kromě zlevněných figurek taky

SW 9676 a 9674 za 130,-

Friends 41021 za 52,- ( + další polybagy ze 2. série za stejnou cenu)

Také Super Heroes ty velké postavičky. Z 399Kč,- na 199 Kč,-
Nevím jak v Čechách a na Moravě. Ale, byl jsem na Ostravsku ve třech Kaufladnech
a tam měli Super Heroes dostatek.  ;)

blindmelon

Byl jsem v pátek na Podbabě - tam cmf vůbec neměli, pak v Michli - po asi hodině hledání jeden říman, jinak hodně minotaurů, také leprechauni docela hojní, kdo by měl zájem.
Dnes jsem zajel na Palmovku, tam taky jen jeden říman, hodně alienů, hodně banditů, mechaniků.
Hezký den, Blindmelon

bojda3

Tak jsem se také dal nalákat.......a v Pardubicích na S.K.Neumanna..nic.......
tak aspoň ranní projížďka na kole  a strach o něj...když bylo zamknuté před Kauflandem,kde se pohybují  různé
pochybné existence....kolo na mě čekalo,tak aspoň to

JaM203

Tak jsem se nechal zlákat.

A můj lov byl úspěšný :) sice krabice často nejsou mezi hračky, spíše mezi "akčním zbožím" ale našel jsme poslední 3 panáčky a musím říci, že mám konečně 6.sérii celou !!  ;D ;D ;D

razgy

TAK U NÁS V SOKOLOVĚ BOHUŽEL NIC  :-\

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: mesje kdy 21.09.2013, 15:09:30
Videl tu akciu niekto aj v slovenskom kauflande? Ja som bol len v Petržalke a tam neni ani stopy...
V Kauflande Petržalka 9674 Naboo a 9676 Death Star za 5.99. 9677 Yavin 4 tusim za 6.49 (bez zaruky).

mesje

No hej, maju akurat planetky...

bubutymmy

Tak jsem probral Kaufland Lhotecká (Praha Modřany), měli za těch třicet korun šestou sérii CMF. Visí tam tak možná padesát nebo sedmdesát pytlíčku, probral jsem asi dvě třetiny a vytáhl tři Římany, od ostatního tam hádám bylo vše... Možná si akorát nevybavuju, že by mi rukama prošel Minotaurus.
A dál tam sporadicky byly slevy na pár dalších - myslím Friends kabriolet, Star Wars zelená planetka a něco z Duplo disneyovek.

MÍLA

Kaufland Písek, JČK
už půl roku jim v regále vedle cyklistických potřeb pod hromadou hraček leží pár menších krabic z City a ještě něco, tam se žádné změny nebo minifigures nedočkáte.

Byl jsem tam celý víkend a žádné jsem neviděl.

Hacislav

Kaufland Praha na Jarově (konečná tram Spojovací)
Visí tam u slev spousta pytlíčků, některé očividně prohmatané, jiné vypadali jako nově doplněné.
Prohlídl jsem tak 2/3, vyskytovali se tam úplně všechny figy, včetně dvou římanů (ty šli se mnou domů), jen sochu svobody jsem nenašel.  :'(
Bylo tam dost Barbarů, dva jsem si odnesl a dalších asi 5 jsem pověsil na pás dolů otočené obráceně eanem dopředu, pokud to prodavačky neopraví, třeba to někomu urychlí hledání.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

shane.p

Citace od: Hacislav kdy 25.09.2013, 12:26:02
Bylo tam dost Barbarů, dva jsem si odnesl a dalších asi 5 jsem pověsil na pás dolů otočené obráceně eanem dopředu, pokud to prodavačky neopraví, třeba to někomu urychlí hledání.

Už jsem tam byl, díky za usnadnění hledání hledání barbarů (bylo jich v těch obrácených sáčcích opravdu pět. :-) Potvrzuji, že sáčků je dostatek.

R0B0B0B0R

Brno Židenice, včera po prehmataní cca 250 z 270 sáčkov som konečne našiel Rimana na skompletovanie série, inač sú tam všetky ostatné figúrky, možno sa v tých poslednných 20 nájde ešte aj nejaký Riman, ale už som na to nemal energiu ;D

Hacislav

Citace od: shane.p kdy 25.09.2013, 21:20:42
Už jsem tam byl, díky za usnadnění hledání hledání barbarů (bylo jich v těch obrácených sáčcích opravdu pět. :-) Potvrzuji, že sáčků je dostatek.

A máme tu další zprávy z lovu:
Byl jsem si poléčit drobnou frustraci z neodlovení Sochy svobody, tentokrát jsem zavítal do Kaufland Vypich - Bila hora

Mají tam SW planetku 9676 za 95,90
http://www.brickset.com/detail/?Set=9676-1

CMF 6 - Dalo mi celkem práci je v obchodě najít. Jsou v hlavní uličce na čele slevového stojanu, kus dál od ostatních lego věcí a hraček. Pytlíčky očividně probrané.
Přesto se urodil i jeden Říman a hlavně konečně i Socha.
Během prohlídky jsem pomohl jednomu tatíkovy ke 3 konkrétním figům, které si synek přál.
Pak přišel týpek a začal nesměle taky prohmatávat.
Ptám se: "Co hledáte?"
"Barbary."
Já na to: "A kolik jich chcete?"
Týpek s nadějí v hlase: čtyři.
Šáhnu do protříděných a podám mu čtyři pytlíčky.
"A Říman by nebyl?"
Tak jsem se mu dost vysmál. "Byl, ale nedám."  ;D
Načeš jsem ho odkázal do části, kterou jsem ještě neprošel ať zkusí své štěstí.
Ještě jsem se ho zeptal na Kostky.org , týpek neznal, tak jsem udělal malou reklamu.
Hledání na vlastní pěst zabalil asi po dvou minutách. Mrmlal cosi o tom, že se ten štít hrozně plete s podstavcem, žabař.  8)
Ale pokud se obáváte, že tím je barbarů a možná i Římanu utrum,  neházejte flintu do žita.

Zanechal jsem tam dva předhledané barbary, zase zavěšené obráceně někam dolu. S celkového množství jsem prohlédl tak 1/4 maximálně 1/3. Šupal jsem raději domů, dřív něž bych vymyslel, že by se mi ještě od nějakého toho figa ještě kousek hodil.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

blindmelon

#19
Tak jsem byl tamtéž (Bílá hora).

K 17.15 jsem tam nechal 4 Death Star, všechny s drobným povrchovým poškozením na vystouplých linkách planety.
Z první série měli i Naboo Starfighter, odhadem 30ks, taktéž za 95,90 Kč.
CMF měli relativně hodně, ale u nich jsem se nestavoval, 6. série mám již dost.

Pro info: oboje v prvním patře. Planety a ještě nějaké Duplo cars v boční uličce, naproti dušičkovým svíčkám. :)
Hezký den, Blindmelon

Kubos.cz

#20
Ostrava Svinov podruhé slevnili planety tentokrát ze 129 na 95,- mají Naboo a Tie Interceptor. Skladem hromady.

Foton

Kaufland Olomouc:
Planetky za 95 (spousty):  Death Star (http://www.brickset.com/detail/?Set=9676-1) a Naboo (http://www.brickset.com/detail/?Set=9674-1)
Měli i Yavin (http://www.brickset.com/detail/?Set=9677-1) ale ten byl už kolem 200,-

CMF série 6: Několik pásů na boku stojanu v centrální uličce (cenu předpokládám 29,90 Kč)
CMF série 11: Několik pásů na boku standardního stojanu s Legem (tam co jsou i planety), cena neuvedena, na pokladně mi řekli 59,90. Ale protože jsem našel strašáka a domorodého válečníka, tak jsem to vzal.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Šejmus

#22
Kaufland Vypich update: sacky presunuty do krabice do regalu tesne vedle toho slevoveho (jak byly puvodne). Spodni rada, dalo mi praci to najit. Odhadem jich tam je jeste tak 50, moc jsem neprohmataval, takze slozeni neznam.
Fool of a Took!

pavel1980

Kaufland Chrudim: 70102 Chima Waterfall za 249 Kč (z 369 Kč) + ještě jeden podobný Chima set za stejnou zlevněnou cenu, ale zaboha si nemůžu vzpomenout, který :-[. Od obou tam mají cca. 5 kusů.

pavel1980

Kaufland Chrudim, teď aktuálně, když jsem šel z práce: Technic 9394 Jet Plane za 399 Kč, mají tam 2 kusy.

razgy

Citace od: pavel1980 kdy 20.01.2014, 08:57:40
Kaufland Chrudim, teď aktuálně, když jsem šel z práce: Technic 9394 Jet Plane za 399 Kč, mají tam 2 kusy.

u nás stále za plnou cenu. slevy nejdou  >:(

Drakyr

Jen bych se  zeptal  mají  i ty  minifigurky  za  29,90 v Kauflandě  na  staré Osadě ?? Když sem  tam byl naposledy  měli tam jen  11 sérii za  59,90

brodek

Kauland Mladá Boleslav:  60002 za 199,-Kč (50% sleva ze 399Kč). Měli ještě celkem dost kusů (cca 10). Myslím, že za vysvědčení pěkný dárek  ;D

pavel1980

Kaufland Chrudim: planetka Star Wars 9677 X-wing Starfighter & Yavin 4 za 100,- Kč, 4 ks.

Mr. Cube

Chápete někdo politiku velkých řetězců ohledně LEGA? Např. v Globusu jsou sety LotR/Hobbit za poměrně vysoké ceny. Kdyby nahodili nějakou akci nebo snížili cenu, aby byla konkurenceschopná s e-shopy, prodali  by toho více. Takhle jim to zůstane na polici (pochybuji, že to koupí více lidí - dnes si lidé zjišťují na internetu ceny snad všeho, co se chystají koupit).