OC Praha - hrací víkend 9.-10.11.2019

Založil Izabella08, 02.10.2019, 09:34:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izabella08




Ahoj všem kostkařům, i když s následující nabídkou oslovuji především ty pražské.

Již minulý rok nás na pardubickém Kostkování oslovilo vedení OC Letňany v Praze s tím, že by rádi ve svém obchodním centru uspořádali hrací víkend pro děti. Nyní nám nabídli termín 9.-10.11.2019

Co potřebuji...4 kostkaře, kteří zvládnou obsluhovat svůj hrací koutek v SO+NE od 10 hod do 18 hod
Vedení má zájem i o malou výstavku naší tvorby...ALE vystavené modely musíme v sobotu po akci uschovat do uzamykatelné místnosti v OC a v neděli ráno je znovu nainstalovat...proto pokud někdo bude ochoten svůj model vystavit, mělo by jít o nenáročný MOC na instalaci. Modely budou na malém vyvýšeném pódiu a chráněné stojany s páskou.

Závěr: hrací víkend OC Praha 9.-10.11.2019
          herní disciplínu Vám mohu dodat-potřebuji však Vaše 8 hodinové nasazení
          vystavení Vašich modelů není podmínkou
          finanční odměna jistá
V případě zájmu pište, prosím, do SZ.



Izabella08

2 kostkaři se již přihlásili...ještě zbývají 2 místa.

Izabella08

Místa jsou obsazena...ale uvítám pro jistotu i náhradníky:)

peki

#3
Jen pro jistotu kostaři se budou vracet na místo činu, jde o ten samý OC kde je nainstalována vánoční výloha



Kolik kostkařů se zúčastní akce (organizace, pomoc na místě, zapůjčení MOC)?
Bude součástí hraní s modely trechnic? Bylo by ideální to spojit s ukázkou těch zapůjčených technic modelů.

Izabella08

Bude nás celkem 8 kostkařů, jsme omezeni místem, tzn. v tom počtu bychom to měli dát.
Omezení je v centru i časové, větší úpravy se tam mohou dělat až po 21 hod. Určitě zde podám hlášení:)

peki


milanv

Pavlíno díky za výborně zvládnutou akci. Nevím přesná čísla, ale v tak velikém počtu návštěvníků zvládnout hry pro všechny bylo super - však lidi byli nadšení, kohokoliv jsem viděl. A to jsem si s nimi povídal (co jsem stíhal) a dozvídal jsem se, že přijeli třeba z Teplic apod. a rozhodně nelitovali, naopak!
Pán na Žlutém hradě

Matthes_CS

Podle fotek na FB OC Letňany se docela divím, že jste to přežili (o legu nemluvě), vypadá to, že to byla masová akce:


milanv

Citace od: Matthes_CS kdy 14.11.2019, 22:05:03
Podle fotek na FB OC Letňany se docela divím, že jste to přežili (o legu nemluvě), vypadá to, že to byla masová akce:
Byla to dobrá akce, mě to osobně moc bavilo i přes tu únavu. Lidi byli výborní a vděční. Ale jestli jsme to přežili - no nevím, Pavlínu jsem naposledy viděl při loučení v neděli a od té doby nic... :)

A masová akce to teda byla. Právě s napětím čekám na Pavlínu, až se vytasí se závěrečnými čísly.
Pán na Žlutém hradě

Izabella08

Ahoj  všem a obzvláště celému týmu, který se akce v Letňanech zúčastnil...Vám posílám ještě jednou VELKÉ PODĚKOVÁNÍ! ...díky Vám panovala po dobu akce pohodová atmosféra a návštěvníci měli úsměvy na tvářích.

Zde předkládám vyhodnocení akce.

název akce: LEGO víkend v OC Letňany
datum konání: víkend 9.-10.11.2019
počet kostkařů: 9
počet návštěvníků: cca 8 tis...dle přes 4000 odbavených dětí v soutěži
počet hracích stanovišť: 16
výstava modelů: 16 m2

V příloze posílám alespoň pár momentů z akce:)

Izabella08

ještě další fota

peki

Supr, díky za "hlášení".
Doufám že jste akci (i s LEGEM) přežili a užili jste si to. Opět to může být další "produkt" do našeho = KOSTKY/LUG portfolia.
Pro ty co nechápou co z takovýchto akcí kostky mají, tak jsou to (mimo jiné) střípky za aktivitu LUGU, které se pak dohromady posuzují a nají vliv na zařazení LUGU do správného výkonnostního koše. KOSTKY jsou od začátku v Tier 2 = větší podpora LUGU ( v materiálu který od LEGA zatím dostáváme).