Detektivní pátrání po názvech MOC

Založil Hacislav, 18.10.2017, 13:59:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Ahoj,
snažím se u svých  flickr galerii používat tags, aby se dali snáze filtrovat.
A v posledních galeriich, taky aby v názvu a popisu byl uveden název MOC a nick stavitele  tady s kostek. Ale je to náročná detektivní prace.

Obvikle posílám SZ s dotazy konkrétním stavitelům.
Na některé stavitele dokonce musím vyvíjet "nátlak" aby nějaký název svému dílu dali. >:(

Časem bych rád tyto informace doplnil i u starších fotek / galerii.

Budu rád pokud mi bude chtít někdo napomoci a pošle mi příslušné informace rovnou sem (název MOC který se nachází na fotce a odkaz na konkrétní mou fotku/fotky na flickru)

Případně pokud mám  (jako že určitě někde mám) špatně uvedenou informaci. Tak upozornění na chybku.
Díky.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav


Svět kostek Olomouc II 2017 - MOC by Emil  Emilovič, on Flickr

Kdo je pachatelem tohoto MOCu a jak se ten MOC jmenuje?
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Kuba


Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

To je detail u matky vánočního kostelíku, ne? Byl hned vedle betléma. Raději ať se přizná sama :)
Pán na Žlutém hradě

Pool

Využil bych tohoto vlákna se zeptat na tagy na  flickru. Dá se nějak přiřadit tagy k celému albu nebo to jde jen k fotkám? A jestli jen k fotkám, tak jestli se dají ty tagy přidávat nějak hromadně najednou třeba ke všem fotkám v jednom albu? Předem díky za info

Hacislav

Citace od: Pool kdy 30.03.2018, 10:21:38
Využil bych tohoto vlákna se zeptat na tagy na  flickru. Dá se nějak přiřadit tagy k celému albu nebo to jde jen k fotkám? A jestli jen k fotkám, tak jestli se dají ty tagy přidávat nějak hromadně najednou třeba ke všem fotkám v jednom albu? Předem díky za info
Myslím že jen k fotkám.
Ja tagy nahrávám hromadně k fotkám v Zoneru ještě před na hráním. A pak detaili ladím přímo v galerii.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Clermont

Nebyl to Vasyk ke 100 letému výročí republiky?

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest