halloween KOSTKOVÁNÍ Kroměříž říjen 2019

Založil Izabella08, 29.07.2018, 10:58:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

werny

Izabella mě poprosila o nějaké menší výtvory na téma halloween do Kroměříže, zde jsou některé z nich:)

Jezevec

Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

werny

Děkuju. Ještě dostavuji pár maličkostí.

davroman

Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

peki


Izabella08

Citace od: peki kdy 18.09.2019, 15:14:40
Dostal jsem pro kostky 2 Lego technic novinky. Na oplátku jsem slíbil jejich prezentaci na akci viz info zde.
Vedoucí Technik koutku bude jistě rád...dobrá zpráva, Peki:)

Izabella08

Milí účastníci kroměřížského Kostkování,

raději Vám připomínám v kostce důležité informace:

instalace: pá 11.10. od 12 hod ( já budu od 8 hod )
                so 12.10. od 7.30 hod


bourání:   ne 13.10. od 17 hod. Opět platí...máte před sebou daleké cesty domů, proto neočekávám Vaši pomoc s úklidem. Po Vašem sbalení Vám popřeji šťastnou cestu a rozloučíme se:)

Místo konání a příjezd k Domu kultury je výše na tomto vlákně, to samé platí o ubytování. Na ubytovně řeknete na recepci heslo LEGO, pokoje jsou již zaplacené.
             
jídlo+pití: po celou dobu výstavy Vám bude k dispozici nealko + přes den budu servírovat bagety ( ty samé jako v Olomouci...protože Vám chutnaly, nechám je každý den z Olomouce dovézt čerstvé)

zábava: v sobotu ihned po skončení výstavy bude přichystán slavnostní přípitek a tradiční TOMBOLA a AUKCE.
Poté volná zábava. Tentokrát neplánuji společnou večeři...možnost najíst se je v dobré restauraci přímo v Domě kultury či v blízkém okolí je hned několik hospůdek ( jsme v podstatě v centru Kroměříže)

Moje telefonní číslo je 603286864... od pátečního rána budu zvedat jen známá čísla...pokud si nejste jisti, že Vaše číslo mám, pošlete mi jej do SZ.

Pokud budete mít nějaké dotazy či připomínky, pište či volejte.

Přeji Vám šťastnou cestu do květné a historické Kroměříže:)

TĚŠÍM SE NA VÁS!!!

Pavlína -Izabella

martindavid

Jsou tam někde poblíž zásuvky?
Budem potřebovat nabíjet spousty baterek.
Dily

Izabella08

Citace od: martindavid kdy 24.09.2019, 21:30:53
Jsou tam někde poblíž zásuvky?
Budem potřebovat nabíjet spousty baterek.
Dily

Ano, zásuvky jsou...jen prosím, kdo má možnost, nechť si vezme s sebou prodlužovačky.

peki

Citace od: Izabella08 kdy 18.09.2019, 18:12:54
Citace od: peki kdy 18.09.2019, 15:14:40
Dostal jsem pro kostky 2 Lego technic novinky. Na oplátku jsem slíbil jejich prezentaci na akci viz info zde.
Vedoucí Technik koutku bude jistě rád...dobrá zpráva, Peki:)

Prosím domluvte se s hawranem komu předat model a pokud je potřeba něco k ovládání (viz "komplikace s aplikací"), předpokládám uskladnění někde na Moravě a použití v Olomouci na další letošní akci.

Izabella08

Ano, přesun do Kroměříže máme domluven :)...děkuji za info!

peki

Citace od: Izabella08 kdy 02.10.2019, 19:45:00
Ano, přesun do Kroměříže máme domluven :)...děkuji za info!

Ještě prosím i o přesun druhého modelu od HD

Kdo je "vedoucí" technic koutku?

Hlavně je potřeba domluvit do ovládání přes apku v mobilu. Asi to budeme muset nějak pořešit, nemá někdo doma něco co už nepoužívá? Nepřide mi vhodné na výstavě pučovat lidem vlastní mobil a aplikaci si asi každý na místě stahovat/instalovat nebude.

Izabella08

#42
Citace od: peki kdy 01.10.2019, 11:24:34
Citace od: Izabella08 kdy 18.09.2019, 18:12:54
Citace od: peki kdy 18.09.2019, 15:14:40
Dostal jsem pro kostky 2 Lego technic novinky. Na oplátku jsem slíbil jejich prezentaci na akci viz info zde.
Vedoucí Technik koutku bude jistě rád...dobrá zpráva, Peki:)

Prosím domluvte se s hawranem komu předat model a pokud je potřeba něco k ovládání (viz "komplikace s aplikací"), předpokládám uskladnění někde na Moravě a použití v Olomouci na další letošní akci.

Robkteryten má od Hawrana vše převzít...to je domluveno.
Vedoucí technik koutku je jako vždy Stimpi...spojím se s ním.

Stimpi

Co se týče dvou modelů pro prezentaci tak doprava je vyřešená.

Moje vize je, že prezentace jako taková bude statická s občasnou funkční ukázkou (po hodině?), max. na vyzkoušení AFOLům nebo velmi výjimečně dospělým... důvodů je několik:

- modely je třeba odprezentovat i v Olomouci ... radši bych je šetřil
- na ovládání máme s Yoshimakou domluvené dva MT ... a ty nechci nechávat kolovat
- nemáme vyzkoušené ovládání přes standardní ovladač (xBox nebo PS4) - málo času

Po výstavě uskladní modely Yoshimaka pro Olomouc.
Může být?
Sti

peki

Citace od: Stimpi kdy 03.10.2019, 14:41:16
Co se týče dvou modelů pro prezentaci tak doprava je vyřešená.

Moje vize je, že prezentace jako taková bude statická s občasnou funkční ukázkou (po hodině?), max. na vyzkoušení AFOLům nebo velmi výjimečně dospělým... důvodů je několik:

- modely je třeba odprezentovat i v Olomouci ... radši bych je šetřil

Tak je domluveno že budeme modely prezentovat na našich akcích, já bych to lidem půjčil. Co se na tom může rozbít aby to nevydrželo do Olomouce?

U té 4 kolky nevidím žádný problém, tam by to chtělo udělat třeba z kostek i nějaké překážky
Tím rypadlem se bude hlavně nakládat

Chápu že problém je s ovladači.

Ale nechám to na odborníci  ;)

Bylo by fajn udělat nějaké krátké video, které pak postnu do lega (bez dětí).

peter

Jinak drobná poznámka. Určitě si připravte větší než menší dostatek AA baterií pro ty HUBy - dost to žere ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Stimpi

Popravdě jsem C+ zatím viděl jen na obrázku, takže ti s klidným svědomím nemohu ani slíbit, že to rozchodím.

Ovládání přes mobil nebo tablet je druhej kámen úrazu... na kolika akcích se budou modely prezentovat? Pokud by měli fungovat jako hrací koutek, možná by se vyplatilo zainvestovat do HW ... tablet/tablety a nějeký herní ovladače.

peki

Citace od: Stimpi kdy 03.10.2019, 15:45:13
Popravdě jsem C+ zatím viděl jen na obrázku, takže ti s klidným svědomím nemohu ani slíbit, že to rozchodím.
Tak zase se nepodcenuj. Je to "hračka" pro děti.
HW do hracího koutku domluvíme, ale v Kroměťíži to musíme zvladnout i bez dalšího HW

Stimpi

Ahoj,
mám prosbu, v Technic koutku budeme prezentovat horké novinky s ovládáním Control plus. Narazili jsme na problém s dostatkem ovladačů. Ovládat by mělo jít Android telefonem nebo tabletem s Android 6 a vyžším. Bohužel tato zařízení již používáme pro stávající stroje a na prezentaci obou nových nám zbývá jediné volné.

Nemáte někdo doma takový záložní mobil nebo tablet, který by jste mohli do koutku zapůjčit?
Díky Sti

networ

Zajistím. Sice nevím jak bude po stránce vykonostní, ale bude :)
Učím se stavět ...

poMOCník

Mám jeden Samsung Galaxy J3 2016. Je tam starší systém, ale snad by měl jít nějak zvednout na 6.0.

Clermont

Stimpi za chvíli se může i udělat výstavka tabletů  >:D

martindavid

Citace od: Clermont kdy 08.10.2019, 15:02:40
Stimpi za chvíli se může i udělat výstavka tabletů  >:D
Už jsem mu nabízel N 5110 a nechtěl  ;D

yoshimaka

Citace od: poMOCník kdy 08.10.2019, 14:55:43
Mám jeden Samsung Galaxy J3 2016. Je tam starší systém, ale snad by měl jít nějak zvednout na 6.0.
Toto je ale věc, která se musí udělat před případným poskytnutím HW, ať to neřešíme až na výstavě. Sám mám volné 2 androidí telefony, ale použijeme jen jeden, protože upgrade systému na tom druhém na vyšší není oficiálně podporován.
Lust och fägring stor

poMOCník

Citace od: yoshimaka kdy 08.10.2019, 16:18:25
Citace od: poMOCník kdy 08.10.2019, 14:55:43
Mám jeden Samsung Galaxy J3 2016. Je tam starší systém, ale snad by měl jít nějak zvednout na 6.0.
Toto je ale věc, která se musí udělat před případným poskytnutím HW, ať to neřešíme až na výstavě. Sám mám volné 2 androidí telefony, ale použijeme jen jeden, protože upgrade systému na tom druhém na vyšší není oficiálně podporován.

Tak řekněte kdyby byla krize s nedostatkem HW, abych se tím začal zabývat. Jsem v Praze a na výstavu nejdu, takže by to musel někdo ještě dopravit.

Izabella08

Pánové, děkuji Vám, že se o tuto věc staráte!

Stimpi

Nazdar, díky moc za bleskové reakce!!!!

Aktuálně tedy budeme mít k dispozici 4 zařízení (po jednom od Clermonta, Yoshimaky, Networa a mne) ... to už je slušná šance to rozchodit.

Prosím ještě o nainstalování aplikace Control+ od Lega ... https://www.lego.com/cs-cz/campaigns/controlplus ... na místě to bude problematické vzhledem k velikosti instalačky.

poMOCníku, díky za nabídku, nebudeme to komplikovat dopravou, když nebudeš

Martine, když rozchodíš na svojí N5110 Control+ appku tak ji beru!!!  >:D >:D >:D >:D

Díky moc!!!

Robkteryten

#57
Modely jsou u mě/krabice od bagru a návod u Hawrana, to nepoberu/, v pátek vezu.

Clermont

Aplikace stahnuta a funguje. Teda nemam doma Liebherr ale vypada ze jede.  :)

Matthes_CS

Citace od: Clermont kdy 08.10.2019, 21:45:12
Aplikace stahnuta a funguje. Teda nemam doma Liebherr ale vypada ze jede.  :)

A nějakej klučina je zalezlej pod postelí a klepe se, protože mu liebher sám přebagrovává pokoj :D