instalační víkend

Založil peki, 24.02.2017, 10:27:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Instalace vitrin a zástěn
sobota - neděle.
25.3 - 26.3

v sobotu od 8:00 - 23:00

Budu potřebovat nějakého dobrovolníka  i do OC butovice aby dohlédl na výměnu exponátů. hlaste se mi SZ dík.

Istalace kolejiště cca od 20.3 uvidíme podle připravenosti stolu.

konec instalace 30.3 navečer.

Rozebírat se bude pravděpodobně po 10.7 tedy víkend 8-9.7 (s obměníme OC Butovice)


peki

Požadavky na ubytování
===============
pište kdo, které dny. Na výstavišti se nedá stavě přes noc. Ověřím v kolik se zavírá. Ideální bude přijet ráno v sobotu.  Kolem oběda (v sobotu) pak uděláme aukci (cca 13:00-14:00) pokud bude dost zájemců  >:D

Seznam:

nick od - do počet nocí

peki

Rozumím tomu tak že nikdo nepotřebuje ubytování? Jednak je to v Praze, potom   instalace a spol akce nenavazuje.

Nicméně na kolejišti bude hodně práce, takže kdyby někdo mohl po instalaci svého modelu přiložit ruku k dílu s tím že přespí tak se hlaste musím uzavřít seznam.


šipka

Počítám, že v sobotu mohu přiložit ruku k dílu, tentokráte mám prcky, takže osobní  instalace bude fofr  :D

Kuba

Citace od: peki kdy 03.03.2017, 09:45:10
Rozumím tomu tak že nikdo nepotřebuje ubytování? Jednak je to v Praze, potom   instalace a spol akce nenavazuje.

sice to budu mít asi nejdál, ale asi ubytko tentokráte nevyužiju. Zkusím to otočit za jeden den. Přijel bych v sobotu ráno, nainstaloval a po aukci zase vypadnul.

LukaMull

Noclleh budu mít  zajištěny a na stavbu dorazíme v počtu dvou lidí a nemám problém přiložit ruku i k jiným dílům nez jen mikropolis kterého se účastníme  :)

Neřád :-)

#6
Za nas na 90% sobota dopo Butovice zabaleni (princezny) a postaveni modelu zeleznice a prevoz na Brickrepublic

Ivansliz

#7
Kdy se budou v Butovicích měnit exponáty? Kdy mám přijít bourat? Nějak se v těch termínech ztrácím...  :-[

Jestli jsem to pochopil v této diskusi: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=50669.0 ... tak mám nechat tramvajové město v Praze až do léta?

Není pro mě problém něco/všechno nechat, případně co bude potřeba, zbourat.  :)
We don´t smoke, we don´t drink alcohol, then we have money for lego! We spend money best!
http://www.legomodely.blog.cz

Ondrej

Ahoj, jen rychlej dotaz 25. a 26. se instalují jen vitríny a modely se dají instalovat do 30. března? Já jen že ten víkend 25. a 26. jsem pryč a jestli to tam budu moct hodit v týdnu po něm. Díky za info

peki

Citace od: Ondrej kdy 06.03.2017, 20:09:18
Ahoj, jen rychlej dotaz 25. a 26. se instalují jen vitríny a modely se dají instalovat do 30. března? Já jen že ten víkend 25. a 26. jsem pryč a jestli to tam budu moct hodit v týdnu po něm. Díky za info

Do 30 března (čtvrtek) max. Nevím ještě od kdy bude možné modely instalovat jestli např. už 23/24.

Letos je jiná situace tím že se neinstaluje z pohledu Lipna v "domácím" prostředí. Napiš mi SZ kdy můžeš nainstalovat (velké tatry máš u sebe). Malé modely z Koskolandu dokážu dle potřeby přesunout  sám nebo nechat v Koskolandu.

peki

Citace od: Ivansliz kdy 06.03.2017, 19:15:02
Není pro mě problém něco/všechno nechat, případně co bude potřeba, zbourat.  :)

Supr necháme vše.

LukaMull

Tak to nakonec vypadá že na víkend bohužel nedorazíme, budu muset pracovně mimo republiku, ale jak to bude s instalací Mikropolis? Žadný jiný modely nemáme tak kdy se to bude dávat dohromady?

peki

Stejně jako s ostatním = instalační víkend. Pro společné projekty povinný, jinak bychom to nedali dohromady. DOmluv se s Martinem, buď poslat po někom nebo někdy příště.

LukaMull

Ok, to nějak to tam o tom víkendu dostanu

Bruno

O instalačním víkendu určitě pomůžu. Blíže se dohodnu s Igorusem.
Pokud by bylo potřeba, mohu s nečím pomoci v týdnu před instalačním víkendem. V práci končím kolem 17hod a pak mohu zajet do Letňan pokud bude potřeba.
Z práce to mám tak 10minut.

Petronel

Budu celou sobotu už od rána a neděli dopoledne. Rád se vším pomůžu.

hawran

Na pomoc s instalací kolejiště jsem ready - jen dejte pls vědět kdy. Dík
Bricks Forever!

polda_712

Mám v sobotu i v neděli čas , mohu pomoci . Petr . Potřebuji vědět kdy a kde se sejít .