Kostky v Plzni

Založil Hardegon, 22.11.2018, 11:19:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Hardegon

#60
Zase o kousek vpřed. Máme oficiální logo výstavy, na FB jsem vytvořil událost, ve které krásně přiskakují zájemci a přibylo pár stavitelů a modelů.

Naní nabídka pro prodejce:
Má někdo zájem na výstavě prodávat díly, figurky nebo jiné?

Aktuálně jednám s jedním hračkářstvím, které by zajistilo prodej stavebnic. Rád bych ale nabídl i prodej dílů.
Detaily domluvíme pomocí SZ.


Jezevec

#61
Můžeš prosímtě přidat Kostky.org jako admina (pořadatele) té události? Aby se ta událost ukazovala i na facebook stránce Kostek v kalendáři událostí, abych mohl do události za Kostky dávat příspěvky a propagovat naši značku prostřednictvím tohoto eventu. Stejně jako to nyní po domluvě s Danyboy funguje na události pro Ostravu. Lidi z MO Poruba založili událost a pak Kostky přidali. Dík
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Sihaja

Citace od: Hardegon kdy 27.01.2019, 09:17:32
Citace od: Sihaja kdy 26.01.2019, 19:02:32
Já bych si s dovolením také jela.
Můžu vzít Krchov 4 vlké baseplate...

Skvělé, dávám tě na seznam :)

Koukala jsem, že na seznamu to je 96x96, ale to moje je řada.

Jezevec

Informace o výstavě na webu Jsme z Plzně :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Tomik

Vím, že výstava je ještě daleko, ale našel by se někdo, kdo pojede na výstavu přes Prahu a měl by v autě místo pro mou maličkost včetně krabice Lega? Pokud ano, napište mi, prosím, soukromou zprávu. Díky
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Jezevec

#65
Jaké přivezete do Plzně modely? U těch, kde není (ok) prosím aspoň orientační odpověď kvůli výběru promo fotek modelů do fb reklamy.
Je to hlavně v zájmu toho, aby na všechny akce nebyly v reklamě ty samé fotky pořád a pořád dokola, je třeba trochu obměňovat.
Většina modelů je tu fotograficky zdokumentována, ale v tématu jsem mnohdy u jména nedohledal, co budete v Plzni ukazovat.

edit: vyřešeno, dík za spolupráci
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

šipka


jerzeeg

Citace od: Jezevec kdy 14.03.2019, 21:29:23
Jaké přivezete do Plzně modely? U těch, kde není (ok) prosím aspoň orientační odpověď kvůli výběru promo fotek modelů do fb reklamy.
Je to hlavně v zájmu toho, aby na všechny akce nebyly v reklamě ty samé fotky pořád a pořád dokola, je třeba trochu obměňovat.
Většina modelů je tu fotograficky zdokumentována, ale v tématu jsem mnohdy u jména nedohledal, co budete v Plzni ukazovat.
...
jerzeeg - chima, elves - (ok)
...
Ja k tem elfum bych radeji vzal dinopark, ale jednak fotky budou az v Porube a hlavne mam neblahe tuseni, ze to do auta spolecne s Elfy nenacpu. Dopravu obecne z te Ovy jeste budeme muset doladit :)

Bruno

Ahojda. Muzu se jeste do Plzne prihlasit? Psal jsem pred nejakou dobou, ale zatim nic nevin, tak abych vedel jestli jo nebo ne. Diky

Clermont

#69
Citace od: jerzeeg kdy 15.03.2019, 09:07:04
Citace od: Jezevec kdy 14.03.2019, 21:29:23
Jaké přivezete do Plzně modely? U těch, kde není (ok) prosím aspoň orientační odpověď kvůli výběru promo fotek modelů do fb reklamy.
Je to hlavně v zájmu toho, aby na všechny akce nebyly v reklamě ty samé fotky pořád a pořád dokola, je třeba trochu obměňovat.
Většina modelů je tu fotograficky zdokumentována, ale v tématu jsem mnohdy u jména nedohledal, co budete v Plzni ukazovat.
...
jerzeeg - chima, elves - (ok)
...
Ja k tem elfum bych radeji vzal dinopark, ale jednak fotky budou az v Porube a hlavne mam neblahe tuseni, ze to do auta spolecne s Elfy nenacpu. Dopravu obecne z te Ovy jeste budeme muset doladit :)

No jo no, to budeme muset doladit. Pujcime si kamion at to vse z OV svezeme, bo zakladnu v tom kraji razovitem mame pocetnou  ;)

Borun

Budu mít taky problém vše dopravit na výstavu.Ten kamion je dobrý nápad.🙂

Tomik

Citace od: Jezevec kdy 14.03.2019, 21:29:23
Jaké přivezete do Plzně modely? U těch, kde není (ok) prosím aspoň orientační odpověď kvůli výběru promo fotek modelů do fb reklamy.
Je to hlavně v zájmu toho, aby na všechny akce nebyly v reklamě ty samé fotky pořád a pořád dokola, je třeba trochu obměňovat.
Většina modelů je tu fotograficky zdokumentována, ale v tématu jsem mnohdy u jména nedohledal, co budete v Plzni ukazovat.
...
Toho mého žraloka najdeš tady: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51735.0
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Daniel

Jak jsme si psali sz, tak ještě sem, ať to tady máš ;)
Dorazím s https://www.flickr.com/photos/153635740@N04/albums/72157664055680157

+ dva moduly do společného projektu Osadníci

gearcs

Ahoj, jestli je to ještě možné, chci se přihlásit s větším diorámatem, rozměr přesně nevím, dodám později.

Hardegon

#74
Výstava v Olomouci je za námi, tak reaktivuji téma na Plzeň.

Termín je tedy 8. a 9. června. Otevíračka oba dny 10:00 - 18:00.

Instalace 7. června. Po poledni už by měly být nachystány všechny stoly. Instalace možná do cca 22:00 a ráno od 8:00.

Výstava proběhne v prostoru DEPO 2015. Ve zkratce jde o staré autobusové depo, které se vlastně jen přeměnilo na výstavní prostory. My zabereme ten největší, tedy 35x20m velkou garáž.


Dovnitř je možné zajet autem i dodávkou, takže vykládka je velmi ulehčená, ale jen pokud toho budete mít opravdu hodně nebo budou modely těžké na nošení.
Přímo v areálu (asi 50m od vstupu do haly) je kavárna/bar/občerstvení (pro náročné kadeřník a pár dalších malých krámků).
Parkování je v areálu hodně v pohodě, vejde se i Vaškova dodávka  >:D

Bydlení je zajištěné na VŠ kolejích Hotelová část. Do centra je to 15 minut volnou chůzí nebo 1 zatávku tramvají. Na výstavu cca 10 minut autem.
Mapa

Ubytování má zajištěné každý, kdo si o něj zažádal včetně doprovodů.

Toliko základní info. Pokud něco potřebujete vědět, pište a doplním.

pryb

Byl by zájem o třídičku? Už to je celkem prezentovatelné. Celý víkend asi nebudu moct, sobota by šla.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

peki

V seznamu vystavovatelů je Martins mikroměsto. Mohu dovést i své moduly, věřím že i někteří další kteří míří do Plzně.

milanv

Citace od: peki kdy 22.05.2019, 09:45:01
V seznamu vystavovatelů je Martins mikroměsto. Mohu dovést i své moduly, věřím že i někteří další kteří míří do Plzně.
Já svoje můžu taky dovézt, ale nevím, jestli mám.
@MartinS: jak to je s městem? Nápad se stavbou nových domů usnul, chceš vystavovat alespoň to staré nebo nic?

Popravdě už jsem si tu otázku pokládal, když jsem chtěl některé díly ze svých mrakodrapu na Strašidelný projekt... Nakonec jsem si je raději koupil znova, abych nebořil nikomu společné dílo, ale zprávička by se hodila, jak na tom jsme, abych věděl, kdy už můžu bourat :)
Pán na Žlutém hradě

Martins

Ahoj,
kdo může a chce, nechť své mikroměsto přiveze. Já taky své stavby dovezu a jsem připraven tam z nich něco poskládat. Nevím o nikom, kdo staví něco nového, ale v Plzni jsem to nevystavovali, tak to trochu beru jako derniéru. Budu rád, když mi třeba přes SZ napíšete, kdo co dodá, ať mám dopředu představu. Dík

Mtron

#79
Kde se mám přihlásit? Nebo jak se to dělá? pomoooc  >:D Mám se prý taky zůčastnit. Tak tedy přijedu 2x6 baseplate 48*48 s Mtron vesmírnou základnou. Díky za pozvání ;D ;D ;D

jak je to s ubytováním?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Vasyk

Tak jsem si doma vybojoval svou účast u Marka v Plzni.

Jedu velkým vozem, takže pokud by někdo na trase Hradec Králové - Praha - Plzeň neměl odvoz modelů, můžeme to nějak domluvit.

Igorus

Citace od: Vasyk kdy 27.05.2019, 20:24:47
Tak jsem si doma vybojoval svou účast u Marka v Plzni.

Jedu velkým vozem, takže pokud by někdo na trase Hradec Králové - Praha - Plzeň neměl odvoz modelů, můžeme to nějak domluvit.

Jelikož se u mne bude Vašek v pátek před výstavou zastavovat pro modely, nabízím možnost překladiště v Kostelci.

444martinhanak

Do Plzně beru díly, které zbyly z "Rozdávání" v Olomouci.
Smyslem je nabídnout a darovat ostatním AFOLům kostky, které sami nepotřebujeme.
Každý z vystavovatelů si může vzít. A pokud sami máte doma nepotřebné díly, tak je přivezte a přidejte k této hromadě. Druzí třeba za ně budou rádi. (Nejde o výměnu. Tu si dělá každý sám.)
V Olomouci docela hodně dílů přišlo druhým vhod. Pokud se rozhodnete něco darovat, tak můžete přivést hromadu sesypaných dílů nebo roztříděné v sáčcích, což je lepší varianta :)
V Rozdávání jsou nové i použité díly.

stricekfido

Mám tu nějaké bionicle dílky? Má o to někdo zájem? Má smysl to brát sebou?

Hardegon

Na sobotní večer jsem rezervoval stůl v blízké pizzerii U Veselých. Vlastně celou hospodu. Počítal jsem s cca 40 lidma, což je jejich kapacita. Tak snad se nerozjedete hned na hotel nebo domu. Je to od výstavy hned za rohem. Rezervace na 20:00.
Nebudem sice sedět u jednoho stolu, ale v restauraci budeme sami, tak je to asi vyhovující  ;)

Hardegon

Instalace:
V pátek je možné najíždět od 10:00. Nechají nás v areálu do 22:00. V sobotu mezi 8:00 a 10:00 bude ještě možnost dělat poslední detaily.

Parkování:
Možné přímo v areálu. Zajet se dá až k hale. Pro lenochy se dá vjet autem (i dodávkou) dovnitř.

peki

Přivezu kostky na rozsypání, připravím Aukci.
Dále by jsem chtěl posunout diskusi na téma společný projekt info zde.

444martinhanak

Peki, opakuji se.
Díky za to.
Myslím, že mluvím za všechny vystavovatele.

peter

Citace od: Hardegon kdy 04.06.2019, 08:50:44
Instalace:
V pátek je možné najíždět od 10:00. Nechají nás v areálu do 22:00. V sobotu mezi 8:00 a 10:00 bude ještě možnost dělat poslední detaily.

Parkování:
Možné přímo v areálu. Zajet se dá až k hale. Pro lenochy se dá vjet autem (i dodávkou) dovnitř.

Perfektní, díky za info.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Mikroměsto:
pokud máte nějaké moduly a jedete do Plzně vezměte je prosím s sebou. Martins postaví město.