Městské muzeum Sedlčany (léto 2018)

Založil peki, 25.01.2018, 12:14:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

KDE: Městské muzeum Sedlčany






KDY:
instalace: sobota 16. nebo neděle 17. června 2018
odinstalování a odvoz exponátů: sobota 15. nebo neděle 16. září 2018

vernisáž výstavy: úterý 19. června v 18 hodin čtvrtek 21. června 18 hodin





Koordinátor na kostkách : peki

Půjde o malou výstavu v regionálním muzeu. Je to kousek za Benešovem, tedy příležitost zúčastnit se pro ty kteří to mají například daleko do Brna/Olomouce.

Nájem za akci který bude malý půjde na kostky. Pro vystavovatele připravím odměny (malé stavebnice, kostky na rozdávání atd.)

Sedlčany mají pěknou  radnici. Pokud by si někdo troufl např. na čelní stěnu. Eda sitroufl  :)


Plocha dodám podrobnosti ve zkratce:

zeleně
1 zástěna 9 m

1 zástěna 1 m (u vchodu)

3 okna (nesvítí tam sluníčko) 1 m2
výška 220 x šířka 110 x hloubka 60 cm (hloubku možno rozšířit).

modře
6 vitriny  4 vitriny malá výška
délka 120, 140, 160 x šířka 70 cm, výška 28 cm - od každého rozměru dva ks. Celkem 4 v sále:
2 vitriny opravdu nízké 9,5 cm
2 vitriny  nízké 18 cm


peki

Je to v přízemí kde se v zimě topí v létě je tam přirozeně příjemně. Čili teplota,tlak rosný bod jsou naprosto ideální. Není třeba se bát ani těch oken. jsou do neširoké uličky. Na druhé straně je pak velká několikapatrová budova nemocnice.

Okny do muzea světlo jde, ale není to na přímém slunečním svitu.

peki

#2
Zatím nezávazně. Všichni jsou vítáni, nicméně asi nedává smysl vozit něco od Tater, když je hodně aktivních členů v "okolí"

Do 3 oken potřebuji 3 věci které jsou půdorysem max 1m2. Výška je neomezená.

Rozměry vitrin dohledám. Zajistím případně i instalaci (sbirka minifů, autička, ???)

Za zástěnu pak můžeme dát cokoli. Bylo by fajn to mít nějak nakombinované.


Seznam účastníků:
============

hawran

Ahoj peki,
my budeme mít nové "bahenní monstrum" (post apo auto cca 15 x 25 cm) + 1 až 2 moduláry (aktuálně pracujeme na jednom pro roztrénování, druhý bude k tobě na kolejiště, oba na baseplate 32 x 32)
Plus můžeme poskytnout Technic bagr (už byl sice v Butovicích ale to asi nevadí)
Dále pokud by byl zájem máme (téměř) kompletní sérii Speed Champions...
K.
Bricks Forever!

roko86

roko86   moc  farmu nebo moc ninjago 

fanda

Nabízím všechny mé vagóny a maketu lokomotivy malé LEGO. Budu-li mít do té doby kopie i ost. lokomotiv a nové vozy, tak je nabídnu také. Rozměry (půdorysy vozidel) doplním do mého vlákna:

http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51352.msg254489#msg254489

Přijel bych v neděli 17. června 2018 osobně na instalaci a odvezl bych vše zase osobně v neděli 16. září 2018.

Pod vozidla mohu dát koleje, případně výhybky i mechanická návěstidla pro jízdu vlaku i pro posun, bude-li 220 V, tak je lze rozsvítit, viz foto Martinice v Krkonoších:

Stimpi

Tovární Technic a Racers (Moto, supercar, F1) - evoluce (něco bylo k vidění v Olmiku)

šipka

#7
Sedlčany mám za humny   ;D Mohu dovést cokoliv bude třeba. (pirátské lodě, modulární domy, Na grachtu, válečné mocy, Španělskou haciendu)

Ahoj. 

mohu nabídnout :

Ardeny V-40 Š-40 D-79  + bojová technika
Moduláry 2 ks ( V- 45  Š -26 D-52 )
Loď  golden pegausus
a popřípadě 3 filmové scénky
D-26 Š-15 V -10  x3

Aki

To vypadá na prima akci. Je li zájem o mé středověké domy, tak je tam rád dopravím.

edward193

Muzu poskytnout vilu Tugendhat :) a sety architektury.
Rad postavim sedlcanskou radnici.

peki

Děkuji všem kteří se již přihlásili. Dovolím si trochu "zpropagovat" i ty vitriny. Mají hodně nešikovnou výšku 25 cm. To je tak na nějaké autíčka/mašinky/figy/?

Kousek od Sedlčan se nachází Prčice. Dá někdo dohromady MOC na téma pochod Praha Prčice?

fanda

Tak jsem se hlouběji zamyslel nad rozměry, vhodnými pro mé vlaky.

Vyhovovala by mi vitrina délka 160, šířka 70 cm, výška 28 cm (stačí bohatě i 25, jak uvádíš později). Narval bych tam až 5 kolejí bez zhlaví a vozidla s menšími mezerami (jakože občas kus koleje neobsazen).

Kdyby se k tomu dala přirazit jakákoliv další vitrina (přepážka mezi nimi by nevadila), pak bych mohl přidat jedno zhlaví, návěstidla a trochu roztahat vlaky, aby nebyly obsazené všechny koleje.

peki

Citace od: fandadolega kdy 29.01.2018, 10:31:54
Tak jsem se hlouběji zamyslel nad rozměry, vhodnými pro mé vlaky.

Vyhovovala by mi vitrina délka 160, šířka 70 cm, výška 28 cm (stačí bohatě i 25, jak uvádíš později). Narval bych tam až 5 kolejí bez zhlaví a vozidla s menšími mezerami (jakože občas kus koleje neobsazen).

Kdyby se k tomu dala přirazit jakákoliv další vitrina (přepážka mezi nimi by nevadila), pak bych mohl přidat jedno zhlaví, návěstidla a trochu roztahat vlaky, aby nebyly obsazené všechny koleje.

Jedna vitrina bude zatím OK (platí těch 25 sorry za mystifikaci), chtěl  by jsem to nějak namixovat. Přeci jenom bude to malý prostor. Potřebujeme více různých věcí.

Igorus


peki

Citace od: skywalker007 kdy 30.01.2018, 11:02:29
Můžu nabídnout 80x80 assassins creed http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51052.msg249787#msg249787
Dále budu mít s bráchou pohyblivé Aztecké diorama 120x560,ale nevím jestli tam na něj bude místo a jestli by na něj okny nesvítilo,aby se nezníčilo,fotky budu mít po Ostravě.

Okny svítit nebude. Pohyblivé modely spíše ne respektive "pouze" statická prezentace.

peki

Zkusil bych vystavit naše městečko mikrostaveb. Mohu zajistit svoz z Ostravy/Olomouce. Po Sedlčenech bych to vzal na víkendovou akci do Dánska. Info/přihlašování zde

Foton

složením otevíracích dob pro červen a září do červen a září získáš dva řádky místa na fotky! >:D
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Citace od: Foton kdy 09.04.2018, 15:18:16
složením otevíracích dob pro červen a září do červen a září získáš dva řádky místa na fotky! >:D

Tohle neřešte  ::) , to si udělají v muzeu podle toho kolik bude k dispozici fotek. Takže prosím zpátky k meritu věci.

A to je fotky exponátů.

Díky

Stimpi

Je tedy už nějaký seznam vystavovatelů, jestli mám s něčím počítat nebo vypustit z hlavy?? Ď

peki

Citace od: Stimpi kdy 09.04.2018, 15:30:00
Je tedy už nějaký seznam vystavovatelů, jestli mám s něčím počítat nebo vypustit z hlavy?? Ď

Zatím seznam není. Začnu se domlouvat a dávat info. Zájemci s MOC se mohou stále hlásít.

Togaran

Jestli není ještě uzavřeno, tak nabízím vesmírné lodě Spyrius a Classic Space + ještě jeden space MOC, který je teď z 95% dokončen. Celková plocha 2x2 baseplate (cca 80x80 cm)

Případně mám zrovna postavený 5571 Black Cat s několika odchylkami a modifikacemi (chybělo pár dílů, hlavně zaoblené a chromové, změněný prostor v interéru pro motory), který ale nepovažuji za MOC.

PS: je možná instalace v něděli 17.6. brzo odpoledne?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

jerzeeg

Jak padlo zde: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=51566.msg257915#msg257915
ze SW vystavy ve Zlicine je mozno sem presunout hoth a clone wars:

jerzeeg dany
3) Hoth cca 103 x 52 cm
https://flic.kr/p/24goTsx
délka 1,1 m x šířka 0,52 m (Zástěna) Hoth

4) Clone Wars cca 130 x 53 cm
https://flic.kr/p/HuzmrY
délka 1,3 m x šířka 0,53 m (Zástěna) Clone Wars


ale musime jeste doladit deinstalaci, presun a instalaci (ja / dany / nekdo jiny)

peki

Prosím o poslání fotek v kvalitě která by se dala použít na plakát (ti co se hlásíte nebo máte v plánu se účastnit). Potřebuji to do konce tohoto týdne. Nejpozději mohu něco nafotit (nebo se domluvit na focení o víkendu v Kroměříži /Hačislav na 90 procent nebude kvůli instaci SW v Praze/)

hawran

Peki kam chceš poslat fotky? Je toho cca 20 MB...
Bricks Forever!

peki

Citace od: hawran kdy 11.05.2018, 11:33:33
Peki kam chceš poslat fotky? Je toho cca 20 MB...
ideálně nějaká uložna
nebo na můj firemní mail který mám v profilu.

hawran

Bricks Forever!

roko86


peki

Citace od: peki kdy 12.02.2018, 12:54:27
Zkusil bych vystavit naše městečko mikrostaveb. Mohu zajistit svoz z Ostravy/Olomouce. Po Sedlčenech bych to vzal na víkendovou akci do Dánska. Info/přihlašování zde

Začal jsem sbírat mikrostavby. Pište do vlákna sem pokud máte zájem a model půjčítě domluvíme se na převozu.

peki

#28
Eda dokončil stavbu radnice, kterou jsem do muzea již dopravil. Radnice je na půdorysy 70 x40 cm a na výšku je to také pěkný macek. S věžičkou se do kufru mého auta nevejde.



Přikládám fotku plakátu, fotky si vybralo muzeu, samo z toho co jsme dodal (a z toho co jsem od vás dostal). Gratuluji výhercům kteří se dostali na plakát  :)


Anatyt

Tá raketa a ten bager sa tu dajú nájsť na fóre?