(vlastní)malá holčička ;)

Založil J0hny54, 26.03.2007, 11:47:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J0hny54

Tak tady jsem nafotil jak má moje sedmiletá ségra uspořádaný LEGO v policích. LEGA má víc, ale už není místo aby byly 2,3 sety ( výtvory) v jedný polici, a tak má zbytek už jen v jedný polici...
V sedmi letech už má k legu dobrej vztah - ten měla vždy, ale zpočátku to bylo jen tak, že si vzala set, rozbila ho a my měli zábavu >:D, teď už dává pozor aby se nic nestalo  :D

J0hny54

...

J0hny54

...

***Banana.com

#3
Tak tomu se říká  Lego Eintopf  ;D ;D. Je tam dost zajímavých City setů, leč vesměs zcustomizované, není to pro sestru škoda? 6355, 6349...

MildaPajda

Scéna s kostlivcem u auta se mi moc líbí...  >:D
Trošku morbidní, když si představim jak dlouho by se tam ten fig musel válet ...  ;D
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

J0hny54

Citace od: banana.com kdy 26.03.2007, 11:52:49
Tak tomu se říká  Lego Eintopf  ;D ;D. Je tam dost zajímavých City setů, leč vesměs zcustomizované, není to pro sestru škoda? 6355, 6349...

Tak trochu možná jo, ale všechno jde dát do perfektního stavu, a nic nechybí, občas to někdo z rodiny postaví a zjistíme kompletnost - zatím je to vše, takže to SNAD škoda není  ;)

Ps: ten kostlivec se mi taky líbí, prej je tam proto, aby bylo jasný, že je mrtvej  8)

Achad

Myslím, že dokonalost s kostlivcem už pak dokresluje jen ten duch v restauraci... ;D

Samík

Citace od: MildaPajda kdy 26.03.2007, 11:56:04
Scéna s kostlivcem u auta se mi moc líbí...  >:D
Trošku morbidní, když si představim jak dlouho by se tam ten fig musel válet ...  ;D

No někdy to opravdu dost trvá, než přijede záchranka a policie.. ;D

Jinak pěkné setíky má Tvoje sestřička a je vidět, že má k Legu pěkný vztah..
Jen dvě věci jsou nekonečné - vesmír a lidská hloupost! Tím prvním si ovšem nejsem tak jist!
--Moje Brickshelf galerie--

Blake

#8
Třeba vezla kyselinu, nebo zhořela až na kost.  ;D Podle barvy auta půjde o možnost b, . Dokonce je tam i duch, zřejmě té řidičky. Moc pěkný

Tomášek

No teda až na ten Brick !!!  :o >:D
Procházím DARK AGE.

J0hny54

Citace od: Tomášek kdy 26.03.2007, 22:34:39
No teda až na ten Brick !!!  :o >:D

Je to malá holka... Taky tam stojí kačer z Kinder nebo z čeho to je :)

Brick se postupně vytřídí  ;)