Soutěž o THE Simpsons House a další zajímavé ceny

Založil MLT, 19.08.2014, 14:16:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MLT

Ahoj všem

Na našem FB probíhá soutěž o spoustu zajímavých cen, kdy první cenou je set 71006.

Máte možnost se zapojit jak aktivně (vlastní stavba), tak i pasivně - tím, že dáte svůj hlas některému ze soutěžících 

Pokud se chcete účastnit aktivně, přečtěte si nejprve pravidla soutěže, jak stavba má (respektive nesmí) vypadat, aby vaše dílo nebylo po ukončení hlasování vyřazeno pro porušení pravidel.

Pokud chcete "pouze" hlasovat pro některou zveřejněnou stavbu, nezapomeňte na to, že hlasovat lze pouze jednou a hlas nelze zpětně stáhnout  ;)
Je tam celá řada zajímavých výtvorů, které si určitě zaslouží podporu od profíků, jako jsou tady na kostkách  :)


odkaz na FB soutěž :
https://www.facebook.com/muzeumlegatabor.cz/app_1475301386046940

tomas.

Klidně bych i někoho podpořil, ale FB nemám a mít nebudu - škoda, že je to takto omezeno...

Mr. Cube


blackjoe

Soutěž je od prvního července do konce srpna, možná se to mělo oznámit dříve.  ??? Takhle kdo se chce teď zúčastnit, tak má málo šancí i s pěknou stavbou, aby dostal dostatečné množství hlasů.

Ondrej

Tak jsem to obhlídnul a musím říct, že by nebylo od věci aby hlasování začalo až po skončení termínu. Za shlédnutí stojí Kwik E Mart, kde je ale soutěžní fotka bohužel ukradená odsud: http://www.thebrickfan.com/lego-the-simpsons-springfield-by-pepa-quin/

Futurion

A já už jen dodám, že jakékoli soutěže založené na Like (ať už samotný vstup na stránku nebo hlasování) porušuje podmínky použití Facebooku.

MLT

#6
Citace od: Futurion kdy 19.08.2014, 19:40:17
A já už jen dodám, že jakékoli soutěže založené na Like (ať už samotný vstup na stránku nebo hlasování) porušuje podmínky použití Facebooku.


To ano, ale přečti si pořádně pravidla, na čem je soutěž založena !

A samotná soutěž je pořádána (ale i placena)  přímo přes FB !

MLT

Citace od: Ondrej kdy 19.08.2014, 18:58:44
Tak jsem to obhlídnul a musím říct, že by nebylo od věci aby hlasování začalo až po skončení termínu. Za shlédnutí stojí Kwik E Mart, kde je ale soutěžní fotka bohužel ukradená odsud: http://www.thebrickfan.com/lego-the-simpsons-springfield-by-pepa-quin/


Víme o ní, je to soutěž pořádána přímo přes FB a všechny podobné výtvory a další věci (viz. pravidla) budou vyřazené.

Ale i tak jsem rád, že nás někdo na něco upozorní  ;) jen tak dále

MLT

Citace od: blackjoe kdy 19.08.2014, 18:15:38
Takhle kdo se chce teď zúčastnit, tak má málo šancí i s pěknou stavbou, aby dostal dostatečné množství hlasů.


To si vůbec nemyslím, právě že hlasování se rozběhne až poslední týden před koncem soutěže, tak jak tomu bývá. Přeci nebudu hlasovat hned na začátku července, když nevím co se tam ještě zajímavého objeví.....  ;)

A na Kostky to bylo dáno úmyslně později, přeci jen jsou zde perfektní a rychlí stavitelé, a ty na takovouto maličkost nepotřebují celé prázdniny, stačí jim na to den  :)

Ondrej

Citace od: MLT kdy 19.08.2014, 20:00:51
To si vůbec nemyslím, právě že hlasování se rozběhne až poslední týden před koncem soutěže, tak jak tomu bývá. Přeci nebudu hlasovat hned na začátku července, když nevím co se tam ještě zajímavého objeví.....  ;)
Tady mám právě obavu, když dva výtvory mají již přes 100 bodů oproti ostatním s průměrem kolem 10 bodů. Jinak přeji hodně účastníků a z řad hlasujících férovou hru.

MiHo

"Pro vstup do soutěže musíte nejdříve kliknout na tlačítko "To se mi líbí""

Bez tohoto se na stránky soutěže nepodíváte.
A to se mi vůbec nelíbí. Proto žádám moderátory o smazání celého tohoto reklamního vlákna.
Jedná se o podvodnou skrytou reklamu Muzea Tábor, která by na stránkách Kostek mohla být tak akorát v rubrice komerční sdělení.

MLT

Citace od: miho kdy 19.08.2014, 22:08:53

Jedná se o podvodnou skrytou reklamu Muzea Tábor, která by na stránkách Kostek mohla být tak akorát v rubrice komerční sdělení.


?????????

Mr. Cube

"Podvodnou" znamená podle mě něco trošku jiného...