LEGO víkend Ostrava Poruba 17.-19.2.2017

Založil danyboy, 02.10.2016, 19:53:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Schálený plagát


Honzgry

Danyboy, odpovídal jsem na SZ, ale nevím jestli se správně odeslal, neb poprvé mi to zahlásilo, že je odeslána a dle všeho ti nepřišla.

danyboy

Citace od: Honzgry kdy 29.12.2016, 23:56:19
Danyboy, odpovídal jsem na SZ, ale nevím jestli se správně odeslal, neb poprvé mi to zahlásilo, že je odeslána a dle všeho ti nepřišla.

Ahoj, dorazila. Konec vánočních prázdnin jsem byl mimo domov. Budu dnes vše řešit v SZ.

Chairudo

Citace od: peki kdy 28.12.2016, 12:26:37
Schálený plagát


HA! Už to vidím, to diorama je moje fotka  >:D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peter

Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: peter kdy 03.01.2017, 08:23:19
Citace od: peki kdy 28.12.2016, 12:26:37Schálený plagát

Tady u LEGO nemusí být Trademark?

Já to vezmu, pošlu do Lega oni se k tomu vyjádří a co řeknou že se má opravit to opravujeme. Tady řekli že je vše OK.

jerzeeg

Ta chima tak trochu vypada, ze bude mit delku 8 metru, tj 10 stolu :-D
+1 stul na mestske hradby

Skyrider

Můžu poprosit o pingpongový stůl na scarif?

Hana129

Jede prosím někdo na akci autem z Prahy? U Mirka mi zůstala jedna pohádka, tak pokud by byl někdo ochotný to vzít, byla bych ráda.



Mrs.Tygris

ja jedu od Znojma přes Brno... lze poslat po pekim do brněnské centrály( k nám   ;D ) =D a já to pak vyzvednu

tomaslambo

#40
Tady je seznam toho, co mohu přivézt. Je toho celkem dost, tak kdyby o něco vyloženě nebyl zájem napište, abych to zbytečně netahal. Zatím neví kolik bude potřeba stolů (80x80cm), ale snad to během víkendu stihnu nějak nasimulovat a změřit.

MOC (vlastní i postavené podle jiných stavitelů)

Lamborghini Disablo SV (Vlastní stavba)
Lamborghini Countach (postaveno podle fotek stavitelů Sardo a Polo-Freak)
Porsche 911 GT3 (postaveno podle fotek Crowkillers a Therion)
Honda RA 300 (postaveno podle návodu Nico71)
McLaren F1 (postaveno podle návodu PvdB + pár drobných úprav)

Sety

Auta:
42056 - Porsche 911 GT3 RS
42039 - 24 Hours Race Car
8297 - Off-Roader
8674 - Ferrari F1 Racer 1:8
8653 - Enzo Ferrari 1:10
8461 - Williams F1 Team Racer
8466 - 4X4 Off-Roader
8880 - Super Car

Jiné:
42055 - Bucket Wheel Excavatror Brickset
42052 - Alternativní model Wyverna (podle Grohla ale záleží na tom jestli to stihnu)
42042 - Crawler Crane
42043 - Mercedes-Benz Arocs 3245
42009 - Mobile Crane MkII
8275 - Motorized Bulldozer
8284 - Tractor

tomaslambo

Tak to vypadá, že se Wyverna stihne 8)

Hana129

Citace od: Mrs.Tygris kdy 26.01.2017, 22:49:26
ja jedu od Znojma přes Brno... lze poslat po pekim do brněnské centrály( k nám   ;D ) =D a já to pak vyzvednu


Tak to by bylo fajn, uvidím jestli to Pekimu vyjde, případně to pak někdy dořeším jinak, zas tak moc nutně to nepotřebuji, ale děkuji. ;)

Mr. Cube

#43
Mohl by někdo z vystavovatelů zapůjčit na výstavu cca 5 ks tohoto torza a nohou:
?

Děkuji za ochotu. :)

JaM203

Zdravím,

jsem sběratel převážně City módů, ovšem jsem z Karviné, tudíž mohu přispět nějakýma drobkama. Z těch větších:
3221: LEGO City Truck
4430: Fire Transporter
7213: Off-Road Fire Truck & Fireboat
7249: XXL Mobile Crane
7900: Heavy Loader
7998: Heavy Hauler
a novější...

Foto mohu přidat později večer


danyboy

#45
Citace od: JaM203 kdy 11.02.2017, 15:57:01
Zdravím,

jsem sběratel převážně City módů, ovšem jsem z Karviné, tudíž mohu přispět nějakýma drobkama. Z těch větších:
3221: LEGO City Truck
4430: Fire Transporter
7213: Off-Road Fire Truck & Fireboat
7249: XXL Mobile Crane
7900: Heavy Loader
7998: Heavy Hauler
a novější...


Foto mohu přidat později večer

Ahoj, omlouvám se, seznam vystavujících a vše kolem je již bohužel uzavřeno. Výstavní kapacita  je již naplněna. Určitě tě uvítáme pokud se přijdeš podívat a pokud se výstava podaří a příští rok bychom pokračovali, budeme rádi, když se přihlásíš. :)

JaM203

Ahoj,

v pořádku, pokud bude čas, určitě se rád zastavím! :)

Kuba

Moje troška do mlýna je nachystaná. Pojedu asi na dvakrát  ;D
Ještě že to je za humny...

peki

Kolik je aktuální počet vystavovatelů? Poslední aktualizace seznamu 11 lidí je z « Poslední změna: 02.11.2016, 17:02:00 od danyboy »  ::)

Ptám se protože chci nasypat kostky na přehrabání. Dále sháním někoho kdo by to z Prahy dovezl do Ostravy. Jede někdo? V Praze budu ve středu 15.2. Ideální by bylo kdybych to mohl vyhodit u Igoruse,Hawrana (Pankrác).

Dále potřebuji opačným směrem přivést motory od Chairuda.

Prosím dejte pozor na ty kostky do herního koutku, ať nám nějakou dobu vydrží.  Já se na akci bohužel nedostanu máme nějakou firemní aktivitu. Udělejte nějakou foto dokumentaci a nějakou statistiku počet AFOLů,rozloha, počet návštěvníků.

Hana129

Milí vystavovatelé,blíží se plánovaná výstava v Ostravě-Porubě a všechny přípravy jsou v plném proudu.
Ještě k nám přibyl jeden vystavovatel přímo z blízkosti centra. Takže v tuto chvíli je vás 18 (nepočítám rodinné příslušníky a pomocníky).
Vystavovatelé: Kuba, danyboy, honzicek22, Jojik, tomaslambo,Mr. Cube, jerzeeg, skyrider s mamkou, Mrs. Tygris s přítelem, Hacislav, tomik, Honzgry, yoshimaka, Chairudo, Izabella se synem, Pavel Borúnský, Hana129 s dětmi ze Zš a Sami.

Info 07.02.2017, 21:54:54 - od p. Soviárové a Danyho

Tomik

Citace od: peki kdy 13.02.2017, 09:41:17
Ptám se protože chci nasypat kostky na přehrabání. Dále sháním někoho kdo by to z Prahy dovezl do Ostravy. Jede někdo? V Praze budu ve středu 15.2. Ideální by bylo kdybych to mohl vyhodit u Igoruse,Hawrana (Pankrác).
Já sice jedu z Prahy, ale pojedu vlakem a budu mít co dělat, abych pobral své modely. Se mnou tedy nepočítejte...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hana129

#51
Úkoly a díly na točící káču pro Ostravu připraveny, díky těm co plnili kelímky v Lego shopu.  :-*

Jak  si povedou děti v Ostravě při plnění úkolu : Sestav vozítko
                                                                            Poskládej písmenka (jméno, iniciály) - mozaika
                                                                            Vylov soudek
                                                                            Ukliď cestičku

Kolik dětí získá alespoň 3 razítka a tak dílky na točící káču? Kterou si sestaví a  odnesou domů.

danyboy

#52
Citace od: peki kdy 13.02.2017, 09:41:17
Kolik je aktuální počet vystavovatelů? Poslední aktualizace seznamu 11 lidí je z « Poslední změna: 02.11.2016, 17:02:00 od danyboy »  ::)

Ptám se protože chci nasypat kostky na přehrabání. Dále sháním někoho kdo by to z Prahy dovezl do Ostravy. Jede někdo? V Praze budu ve středu 15.2. Ideální by bylo kdybych to mohl vyhodit u Igoruse,Hawrana (Pankrác).

Dále potřebuji opačným směrem přivést motory od Chairuda.

Prosím dejte pozor na ty kostky do herního koutku, ať nám nějakou dobu vydrží.  Já se na akci bohužel nedostanu máme nějakou firemní aktivitu. Udělejte nějakou foto dokumentaci a nějakou statistiku počet AFOLů,rozloha, počet návštěvníků.

Na koutek s kostkami bude dohlíženo. Bohužel nějakým ztrátám asi nikdy nezabráníme. V celém objektu je také kamerový systém s dohlížející službou. Většina komunikace s vystavovateli probíhala mimo kostky, povětšinou telefonicky. Potvrzených vystavovatelů je finálně 18.

Prozatím mohu udat info... Propagace rozsáhlá (rozpočet ?, financováno v rámci úřadu), 5000 malých letáků, velkých kolem 300. O propagaci se stará také úřad, články - porubské prio, Moravskoslezský deník, jak tištěná, tak internetová verze, kabelová televize fabex, radio Orion, fabex přijde také točit znovu během akce v pátek... (edit. mají se také ozvat z blesku o reportář), propagace FB událost.

Pro vystavovatele krom honorářů ( dohromady 29 000,-) zařízeno ubytování, občerstvení počas výstavy (rozpočet 5000,-), pomocný materiál šňůry, pásky atd. 1000,-. Zajištěny také upomínkové předměty s tématikou Ostravy. Zajištěno min. 500 návštěvníků v pátek dopoledne (školy, školky). Z Prahy jede tomik a Hacislav. Bohužel však vlakem. Není možné řešit dodání dílků na přehrabání nějakou kurýrní službou?

Popisky se už dva dny připravují, materiál na nástěnky nachystán, jedna nástěnka LEGO historie, druhá představení firmy LEGO, třetí veškeré info pro návštěvníky - pokyny, info o soutěžích atd.

Fotodokumentace bude zajištěna, výstup z akce mamka sepíše, ale až po 28. únoru, z důvodu přípravy dotací na magistrát. Základní info napíšu v neděli. Podrobnější až po zmiňovaném 28. únoru.

Hacislav

Citace od: peki kdy 13.02.2017, 09:41:17
Ptám se protože chci nasypat kostky na přehrabání. Dále sháním někoho kdo by to z Prahy dovezl do Ostravy. Jede někdo? V Praze budu ve středu 15.2. Ideální by bylo kdybych to mohl vyhodit u Igoruse,Hawrana (Pankrác).

Dopravu krabice přehrabovacích dílků asi umím pořešit, přesto, že na akci samotnou jedu vlakem.  ;)
V středu ji vyzvednu u Igoruse.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

danyboy

Citace od: Hacislav kdy 14.02.2017, 00:20:27
Citace od: peki kdy 13.02.2017, 09:41:17
Ptám se protože chci nasypat kostky na přehrabání. Dále sháním někoho kdo by to z Prahy dovezl do Ostravy. Jede někdo? V Praze budu ve středu 15.2. Ideální by bylo kdybych to mohl vyhodit u Igoruse,Hawrana (Pankrác).

Dopravu krabice přehrabovacích dílků asi umím pořešit, přesto, že na akci samotnou jedu vlakem.  ;)
V středu ji vyzvednu u Igoruse.

Paráda :)

jerzeeg

zdar, bohuzel jsem prosvihl posledni nakup ve Vidni... neni to otazka zivota a smrti, ale jestli nekdo ma a muze do Poruby privezt pujcit/prodat trans-clear bricky, prijdou vhod :)

peki

Citace od: danyboy kdy 14.02.2017, 18:06:52
Citace od: Hacislav kdy 14.02.2017, 00:20:27
Dopravu krabice přehrabovacích dílků asi umím pořešit, přesto, že na akci samotnou jedu vlakem.  ;)
V středu ji vyzvednu u Igoruse.

Paráda :)

Předáno.
Prosím poslat opačným směrem motory (fakturu) od Chairuda. Dík

Hacislav

Kostky už vyrazili na cestu, já vyrazím až zítra.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

danyboy

Citace od: jerzeeg kdy 15.02.2017, 02:01:55
zdar, bohuzel jsem prosvihl posledni nakup ve Vidni... neni to otazka zivota a smrti, ale jestli nekdo ma a muze do Poruby privezt pujcit/prodat trans-clear bricky, prijdou vhod :)

Máš je u mě připravené.. těch 250 kousků by jich mělo být...

Skyrider

Nemáte prosím někdo na prodej nebo na půjčení minifigurky a nebo platy?