Moje vlaky

Založil Honzik, 31.08.2006, 14:16:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Honzik

Tady je moje kolejiště, posílám pár nekvalitních fotek  ;D (foťák pamatuje první republiku  ;) ) A touto cestou bych chtěl poděkovat vše, kteří nějakým způsobem mi pomohli k postupnému rozšíření sbírky. Takže velké díky všem obzvlášť Kanálovi, MiPovi, Millanovi, Peetersovi. Honza.

Micho

Také vláčiky riadne potešia. Keď som začal pred 2 rokmi budovať svoju zbierku, tak som bol nadšený z každého prírastku. Nechcem tým povedať, že teraz už nie, ale predsa na začiatku je to iné. Také spontánnejšie, snáď ako v manželstve ... ;) Potom je to zase profesionálnejšie.  8)

Honzík: Dobre sa ti to vyvíja, som rád, že je tu ďalší vlakár ...  ;)

chadzi

Citace od: Micho kdy 31.08.2006, 15:28:16
Také vláčiky riadne potešia. Keď som začal pred 2 rokmi budovať svoju zbierku, tak som bol nadšený z každého prírastku. Nechcem tým povedať, že teraz už nie, ale predsa na začiatku je to iné. Také spontánnejšie, snáď ako v manželstve ... ;) Potom je to zase profesionálnejšie.  8)


to ja mam radost porad stejnou, hlavne diky tomu ze nemam uzkou specializaci - tech SW setu co jeste nemam je tolik (sandiq, novy a UCS ISD, atd..)....

Pepan

#3
Pěkná sbírečka  ;)
Jo vláčky jsou paráda, mám jich jen poskrovnu, ale včera mi dorazil z výprodeje http://guide.lugnet.com/set/4512, těšil jsem se na to jak malý Jarda, a po té co jsem otevřel krabici jsem byl jak 8 leté dítě o Vánocích pod stromečkem  ;D

To Honzik: V rámci svých finančních možností ve sbíraní pokračuj a pak se zase pochlub, ať se můžem pokochat i my, kterým by se to domů už prostě nevešlo  ;D

Honzik

Mám ultimátum do půli září, pak musím vyklidit kolejiště pryč z obýváku, problém s místem mají skoro všichni, včetně mě. Honza

Pepan

Citace od: Honzik kdy 31.08.2006, 19:43:33
Mám ultimátum do půli září, pak musím vyklidit kolejiště pryč z obýváku, problém s místem mají skoro všichni, včetně mě. Honza

Tak to máš ještě dobrý, já to co mám, v obýváku nemůžu nechat ani přes noc, jednak mi to mamka nedovolí, jednak by se jí to asi nelíbilo, když za ní třeba někdo příjde a navíc by mi to ještě pošlapala...  >:D

Llevelyn

No .. a co "Dynastie Nováků" ten předrevoluční seriál o železničářích? Krom pitomin tam byl nápad s kolejištěm vytahovacím ke stropu.. a nebo Hobbyho nápad, vlakový stůl. A nebo to šupat pod postel.. vyrobit na to krabku s deklem, sklápěcí stěny, odendávací kolečka... 8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Pepan

Tak velký stůl není kam dát, pod postel se mi to nevejde, mám sice tu vyvýšenou s uložným prostorem, ale většinu toho zabrala segra a v tom co na mě zbylo to mám vždycky uložené, čast vlaků a kolejí tam, druhou část mám v krabicích na skříni. :)

myth

Citace od: Pepan kdy 01.09.2006, 13:38:54
Tak velký stůl není kam dát, pod postel se mi to nevejde, mám sice tu vyvýšenou s uložným prostorem, ale většinu toho zabrala segra a v tom co na mě zbylo to mám vždycky uložené, čast vlaků a kolejí tam, druhou část mám v krabicích na skříni. :)

Tak nech si sestra dá svoje veci na skriňu, lego zo skrine sa premiestni pod posteľ a je to. Potom závisí iba na tebe, či ho tam budeš skladovať v rozloženej alebo zloženej forme ;).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jarmila

Citace od: myth kdy 01.09.2006, 14:03:29
Citace od: Pepan kdy 01.09.2006, 13:38:54
Tak velký stůl není kam dát, pod postel se mi to nevejde, mám sice tu vyvýšenou s uložným prostorem, ale většinu toho zabrala segra a v tom co na mě zbylo to mám vždycky uložené, čast vlaků a kolejí tam, druhou část mám v krabicích na skříni. :)

Tak nech si sestra dá svoje veci na skriňu, lego zo skrine sa premiestni pod posteľ a je to. Potom závisí iba na tebe, či ho tam budeš skladovať v rozloženej alebo zloženej forme ;).

Bych chtěla vidět osobu ženského pohlaví, která by dobrovolně vyklidila obsazené pozice, tj skříň plnou šatiček, botiček, kabeleček a jiných nezbytností kvůlivá bratrovi a jeho kostičkám.  >:D Toho bohdá nebude. Dřív kohút vajce snese.  >:D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

myth

Ak som správne pochopil Pepana, tak tie jej veci sú položené pod posteľou. Teda nebude nutné opúštať obsadené poličky plné nezbytností :D. Ale je tiež možné, že je to tak ako hovoríš. V tom prípade bude nutné porozmýšľať nad nátlakovou akciou alebo nejakým druhom úplatku 8).
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Navrhuji vypustit pod postel vyhladovělého hlodavce.  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Citace od: Jindroush kdy 01.09.2006, 14:30:05
Navrhuji vypustit pod postel vyhladovělého hlodavce.  >:D

Se mnou by hlodavec nehnul. Měla jsem dva starší bratry. Jsem otrlá. Hadi, štíři, netopýři a podobná havěť na mne taky nezabírá. A potkám-li se s pavoukem, tak pokud pavouk není dost rychlý, tak já jsem to, co vidí pavouk jako poslední těsně před smrtí.  :P
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

#13
Spíš jsem myslel, že je lepší pěkná kabelčička na polici, než vokousaná a pobobkovaná pod postelí  8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Citace od: Jindroush kdy 01.09.2006, 14:46:12
Spíš jsem si myslel, že je lepší pěkná kabelčička na polici, než vokousaná a pobobkovaná pod postelí  8)

To je pravda pravdoucí. Jen ještě domyslet, jak toho hlodavce přesvědčit, že když vystěhuji kabelky a jiné nezbytnosti z pod postele do police, tak že nemá za nimi lézt do police. Nebo že nemá okousávat a obobkovávat to lego, co se místo kabelek nastěhovalo pod postel. Hlodavci to nepochopí. Okousávají věci dle vlastního rozoumku. A do pastiček se mrchy chytnout nechtějí. Alespoň ta myš, co mi lítá už 10 dnů po obýváku, se pastičkám vyhýbá.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Pepan

#15
Já to nemám pod postelí, ale v podstatě v posteli, je vyšší než normální postel a jsou tam jakoby normální skříňky  :) Tj, v podstatě spím na skříňkách  ;D  ;D  ;D

EDIT: Před mojí 4 a půl letou segrou by se hlodavci klepali strachy, protože by je podle mého vzoru poslala do... a navíc by je přetáhla tou kabelkou  >:D

Bryk

Honziku, fakt pěkný, po některých setech jsem zaslintal (třeba to nákladové nádraží s posuvným ramenem jeřábu). Nechceš sem dát celkové foto kolejiště?

Honzik

Nejnovější přírůstek do sbírky.

Honzik

V sekci sbírky jsem umístil nové fotky (opět kvalita nic moc, ale slibuji, že si pořídím lepší foťák). Na fotkách jde vidět, jak se kolejiště měnilo, až do své nynější dietní podoby. (Vše ostatní je uloženo v krabicích).Honza

Odkaz

marian0309

Prosim Pepane,pises ze Ti doslo nieco z ´´ lugnet´´.Ako sa da odtial objednavat na Slovensko a ako platis?Mal by som zaujem o 4512 a zel.prejazd.Dakujem.Zacinam stavat a potrebujem aj nejake kolaje su tam dobre ceny.Co je to za obchod?Aj u Vas v cechach sa vyraba Lego.Nevies kde a ci maju nejaku podnikovu predajnu,kde sa da lacnejsie kupit?Za info DAKUJEM/marichel@techcom.sk/marian0309

otaznik

Citace od: marian0309 kdy 23.11.2006, 23:42:06
Prosim Pepane,pises ze Ti doslo nieco z ´´ lugnet´´.Ako sa da odtial objednavat na Slovensko a ako platis?Mal by som zaujem o 4512 a zel.prejazd.Dakujem.Zacinam stavat a potrebujem aj nejake kolaje su tam dobre ceny.Co je to za obchod?Aj u Vas v cechach sa vyraba Lego.Nevies kde a ci maju nejaku podnikovu predajnu,kde sa da lacnejsie kupit?Za info DAKUJEM/marichel@techcom.sk/marian0309
To jsi špatně pochopil. To byl jen odkaz na obrázek setu, který koupil ve výprodeji někde jinde (na Slovensku).