Hačislavova galerie

Založil Hacislav, 08.05.2014, 16:41:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hacislav

Ahoj,
sem budu dávat odkazy na mé Lego fotogalerie.
Ne všichni zabrousí do vláken z akcí, kterých se nezúčastnili, ale na fotky lega by se mrkli rádi.
A tak doufám, že toto vlákno přispěje k tomu, že se více lidí dostane k mým fotkám zachycujících různé výtvory Afolů nebo jiným zajímavým lego počinům.




Fotky na Flickr nahrávám velké 3000x2000 je myslím dostatečné pro většinu účelů užití.
Dělám to také proto abych omezil počet fotek, které je potřebá Vám posílat individuálně.

Opakovaně jsem se ale setkal s tím, že někteří z Vás neumíte stahovat fotky s flickru::)

Tak tady je několik fotek jako návod jak na to:
* První fotka ukazuje jak stahnout celé album.

* Další dvě fotky jak stáhnout jednu konkrétní fotku, můžete si rovnou vybrat v jakém jí chcete rozlišení.

* Čtvrtá fotka ukazuje kam se dostanete, když kliknete na "View all sizes" zde se také dostanete k pevné adrese fotky.

* A konečně pátá fotka Vám napoví jak jednoduše a rychle fotku sdílet nebo jak získat její link pro nazdílení sem na kostky.
Po kliknutí na naznačenou ikonku, použijte BBCode.  ;)
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#1
Z mé letní návštěvy na Lipně jsem udělal dvě galerie:

1) MOC




2) minifig příběhy

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#2
Z Technic Brno 2014 jsem udělal tři galerie:

1) výstava



2) MOC



3) minifig příběhy
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#3
z Technic show Boskovice jsem udělal dvě galerie:

1) výstava a MOC



2) minifig příběhy
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#4
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#6
Z druhého Lego Technic Truck Trialového závodu jsem udělal jen jednu galerii, kde jsou po sobě fotky vždy jen jednoho  trucku.

101



102



103



104



105



106
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

V březnu jsem si udělal takový "Lego měsíc". Snažil jsem se uvidět a vyfotit téměř vše co se u nás v republice dá z lega vidět.
Fotky z výstav z Brna a Boskovic jsem už publikoval, stejně jako fotky z Pražského a Plzeňského pubu. Ale to rozhodně není vše co jsem za březen stihl.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Taky se tak těšíte na Lipno?
Já moc. Tak co si takhle čekání na to nadcházející zkrátit připomenutím toho minulého.
Během bourání Lipna 2013 jsem nafotil fotky, které jsem zařadil do dvou galerii.

1) MOC


2) minifig příběhy




Časem udělám u Lipna 2013 jen jednu MOCovou galerii a jednu minifigovou a obě asi radikálněji prokrouhám. Budu rád pokud fotky, které se Vám líbili podpoříte (třeba pomocí palečkového tlačítka). Výrazně tím zvednete šance, že tuto fotku nevyřadím.
Nebo naopak pokud Vám příjde některá fotka slabá, když k ní dáte nějaký komentář, případně mi to napíšete do SZ. Návrhy na vyřazování uvítám snad ještě raději než plusové palečky.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#10
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Já zírám. Odvedli jste neskutečnou práci. Mně osobně se tohle kolejiště líbí ještě víc než to Lipenské, a je mi jedno o kolik je menší. Je tak "nadupané"! Pořád je na co koukat. Bohužel kvůli finiši fotoknihy jsem neměl šanci jet se podívat naživo, a tak až teď  sbírám po internetu fotky a videa. Hačislave, díky za super fotky! A co se videí týče, podle mě nejlepší bylo nakonec jako součást krátkého filmu o výstavě.

Fakt mě mrzí, že jsem tuhle nádheru nemohl obdivovat naživo.
Pán na Žlutém hradě

Hacislav

#12


Bouračka (aneb chcíplej pes na Lipně)

Pár cvaků z bourání výstavy a slavnostního večera...
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#15
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#16



Nyní již všechny  fotky
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Jamesek

To byla ta otázka komu se to líbilo, nebo kdo má v kapse ulité nějaké LEGO dílky? .. :-)

Hacislav

Citace od: Jamesek kdy 12.04.2015, 21:32:19
To byla ta otázka komu se to líbilo, nebo kdo má v kapse ulité nějaké LEGO dílky? .. :-)

Otázka na Lego dílky to být nemohla, protože kombinovat hajlování objema rukama a focení mi moc nejde.
To by ta fotka byla mnohem víc mázlá.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Tak jsem udělal jednu velkou galerii (na vystavě jsem se snažil nafotit 100% exponátů a doufám, že se mi to i podařilo)



A k tomu jednu malou z fotkama z instalace

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#22
Malá galerie fotek vytvořená především pro dokreslení mého popisu  dojmů z návštěvy.

Druhá malá galerie zaměřená více na  kidfest dění. První galerie bude postupně přeměněna na velkou galerii zaměřenou na fotky MOC.

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

#25
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest