Vinětky od matky (vlastní)

Založil matka, 13.02.2014, 22:42:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martins

Ano, běžné životní situace jsou tvoje doména! Tahle viněta je super, nemá chybu. Je skvělé, že si zapracovala na focení!! Přísný obličej soudružky učitelky mě dostal...  ;D

matka

Dvojčata nečekal

Manželka chtěla svého muže překvapit, a tak mu neřekla, že čekají dvojčata. Ale když za ní pak přišel do porodnodnice, byl překvapen až tak, že to prostě nezvládl a "samou radostí" omdlel...
Paní na Žlutém hradě

Zichi

Skvěle zpracováno, výborný nápad. Nejvíce se povedlo to umyvadlo. Skvělým detailem jsou také ty děti zabalené v kapucích  ;)

phoenicis

Výborná vynetka ;) Chválim nápad, spracovanie i komentár :D

milanv

Dito díky. Dala jsi mi minutu smíchu, jako už několikrát. Prodlužuješ mi život!

P.S.:
Zrovna dneska přišla do práce těhotná manželka mého kolegy a potají se mě šeptem ptala: "Hele, ty jsi byl u porodů svých dětí, viď? Myslíš, že můžu toho svýho k tomu pustit, že to s ním nepraští?"

P.P.S.: To vpravo nahoře je tvoje značka? Už to bylo u námořníka a s dějem nenacházím souvislost, tak nesměle tipuju...
Pán na Žlutém hradě

matka

Děkuju :)
Jo, má značka. Jen jí tam občas zapomínám dát nebo to nakonec není na fotce vidět.
Paní na Žlutém hradě

Martins

Jak dramatické, tak lidské... doufám že ten pán ve skutečnosti je dnes tím nejlepším tátou... královno karikatur života!  :D

matka

Stařec a pes

Pracovní název byl Samota, ale ten už nosí mnohem honosnější dílo z fóra.
Snad se bude líbit.
Paní na Žlutém hradě

Bruno


germik

Možná by se mi tam místo té vody víc líbilo, kdyby to bylo zasazené do parku, nebo aspoň břeh udělat jako nějaké molo, jinak ale paráda :D
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Martins

Moc hezké, takové náladové, podzimní...

Bard

#71
Někdo tu před časem psal, že Dita žije už jen ze své pověsti dobré stavitelky. I tahle viněta dokazuje, že to tak není.

matka

Moc děkuji  za povzbuzující slova.
Paní na Žlutém hradě

matka

Původně jsem do sousedů chtěla nastěhovat pianistu, ale s křídlem se nevměstnal i přes veškeré zmenšování. Pak už by se vešel, ale už v tom moc nebyl poznat klavír...Tak jsem křídlo zase zvětšila a je aspoň tahle velká vinět.
Ta druhá je jen tak, stavěná pro odreagování, ze života...
Paní na Žlutém hradě

Flex

Klavír je hodně v pořádku, perfektní do detailu, zmrzlina ze života originál.

Martins

jojo, zase klasika ze života...  :) Precizní, milé, trefné, zábavné... Na viděnou!

Petronel

Úžasné! Vinětka se zmrzlinou je dobrý nápad a pěkně proveden, ale klavír je naprosto překrásný! Škoda že se nevejde k nám do sousedů...

milanv

Tak klavír je krásně propracovaný. Také mě napadly páčky na černé klapky, ale nikdy bych si to netroufl zkusit vměstnat do minifigového měřítka. Pěkná práce. Teda až na ty noty vzhůru nohama :)

Zmrzlina je prostě "matkovská klasika", jednoduchá scénka ze života, kde není potřeba nic víc a je to už takhle dokonale opravdové. A přesně tím je to tak milé.
Pán na Žlutém hradě

Bard


matka

Díky za milé reakce. A noty už jsou správně, díky za upozornění.
Paní na Žlutém hradě

phoenicis

Vyzerá to úplne super! Klavír je perfektný a detailný a vinetka zo života sa tiež vydarila ;)

Igorus

Pěkné a roztomilé!

Klidně to sebou vezmi na Lipno. Piáno využijeme u modulárů (námět viz Piána na ulici;D

Skyrider

#82
Citace od: Raistlin M kdy 16.05.2014, 04:29:29
Tak aby tu nebyla už jen chvála, tak poslední dva kusy jsou opravdu to nejslabší, co jsem od matky viděl. Jsem ochoten tvrdit, že toto by jen tak někomu neprošlo a matka těží ze své popularity. ;)  Dokonce bych doporučoval počkat na dílky, protože jinak výborné nápady už prostě umírají na nedotaženost. Ať už pro nedostatek dílů, nebo pro snahu za každou cenu něco vyplodit. 8)

Tak a teď do mě ... adorující klako!!!!  ;D

i s trochem dílků dokážeš zázraky a něco co nikoho nenapadne

Mr. Cube

No kdybych si chtěl moc rýpnout, tak točená mi nikdy na zem, na rozdíl od kopečkové, nespadla. Ale to už to moc pitvám  ;D Obě viněty se mi líbí, a zejména ta s klavírem je perfektně a precizně provedená, jak už tady zaznělo. Dovedu si představit i rozšíření se sálem, oponou, publikem...anebo třeba scénu z restaurace z Dědictví... :)) Pěkné, pěkné.

matka

Mikuláš

Po delší době jedna stavbička. Ať se vám líbí.
Paní na Žlutém hradě

papluh

Milé.
Sklo na výťahu z plates pekne naznačuje tie panelákové zadrátované sklá. V okne bytu až tak nie.
A drobná chyba, jedna sviečka by už mala byť zapálená  ;)

šipka

Moc pěkné, takto to bude se vší pravděpodobností u nás v sobotu vypadat  ;D

Atom

Matko klobouk dolů.
Krásný detail na výtah a na svícen.
Všechny figurky vskutku dobře postavené a ten čert je správný  >:D

razgy

Citace od: matka kdy 05.05.2015, 20:10:24
...Tak jsem křídlo zase zvětšila a je aspoň tahle velká vinět.

Taková krásná viněta a taková zásadní chyba....