LEGO - propagační kampaň na auta (speed champions)

Založil peki, 07.02.2020, 10:26:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

#120
Příiomínám instalaci ve čtvrtek v Praze. Pokud by mohl někdo v pátek ráno v Brně cca od 7:30-9:00 tak by to bylo taky fajn.
Odpoledne hodím mapku kde na Chodově zaparkovat, aby to bylo hned vedle Bambule.

peter

Myslíš, že to večer nestihneme? případně co je za plán v ten pátek ráno?

PS. díky za pomoc při parkování
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

#122
pátek ráno je Brno, vypadlo mi to při psaní  ;)

K parkování:
je potřeba se dostat na Nadzemní parkoviště ze kterého bude vidět D1.


Dle přiložené mapky se sjede z velkého kruháče směr k D1, nevím jak je značen. Podjede se nějaký mostek a hned se zahne do prava do parkoviště obchodního centra. Pak je potřeba se dostat nahoru. Respektive vy nic nebudete nosit, takže stačí , když zůstanete někde v této části parkoviště i v podzemí pod prodejnou. Já jsem při prvním pokusu zaparkoval úplně na opačné straně  ;D

peki

Pro jistotu všechny adresy:
DRÁČIK   CZ   LETŇANY       PRAHA
BAMBULE   CZ   OC Chodov   Roztylská 2321/19   Praha
BAMBULE   CZ   SPARKYS BRNO DH   Masarykova 15   Brno
BAMBULE   CZ   Bambule OLYMPIA CENTRUM   Písecká 972/1   Plzeň
HM STUDIO   CZ   HM STUDIO OSTRAVA KAROLINA   Jantarová 3344/4   Ostrava


Hardegon


peki

Nezapomenout na nějaké fotky z instalace  a finální výlohu (takový ten celek z dálky se zástěnou). Díky

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

poMOCník

Bylo to fajn, ale mám teď chuť si koupit několik modulárů a pár aut!

Hardegon

Plzeň se taky včera instalovala. Sice mi chybělo pár věcí, které byly v ostaních výlohách, ale snad to vypadá OK.

Po odjezdu a po schválení personálem jsem dostal info, že v Plzni chybí podstavec. Pokud ho najdou, asi se bude všechno dělat znovu.  :)

Hardegon

Citace od: Hacislav kdy 02.07.2020, 22:06:45
Tak další výloha postavena.

Která výstava a kde? Ať můžu dát info na FB.

peter

Citace od: Hardegon kdy 03.07.2020, 11:45:38
Citace od: Hacislav kdy 02.07.2020, 22:06:45
Tak další výloha postavena.

Která výstava a kde? Ať můžu dát info na FB.

Citace od: peki kdy 02.07.2020, 12:45:30
BAMBULE   CZ   OC Chodov   Roztylská 2321/19   Praha
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Clermont

Ostrava má Lego ve výloze :)


Clermont

A ještě jsme dostali pochvalu od pána z Lega co stavěl bannery a podstavec a vše okolo.  ;D

peki

Na Štalu je taky. Hotovo. Výloha je před zastávkou šaliny. Takže do byla dětska prdel při instalaci, až jsem sa neudržel a přidal 1m navíc.

Hacislav


Speed champions výloha 2020 by Emil  Emilovič, on Flickr

Fotky jsem nahodil do stejného alba jako fotky z výlohy v Draciku.

Protože jsme už celkem narostlý trpaslíčci, tak výlohu snámi stavěla aspoň  malá sněhurka.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

peki

#135
Taky hodím pár momentek ze stavění v Praze OC Chodov. Klukům jsem postavil silnice a budov oni se se Zuzkou postarali o zbytek. Všem kteří přiložili ruku k dílu jménem kostek děkuji.


foto celku


Kromě výlohy proběhla instalace stojanu. Jde o takové "akvárko" cca 60x60 cm, kde jsou současně i sety které jsou na instalaci použity.




peki

Z instalace v Brně mám pouze fotku celku výlohy, kdy tam byl po dvanácté hodině již velký odlesk. Jak jsem psal výše, výloha je přímo v místě kde je zastávka tramvaje. Do výlohy stup otvorem široký cca 50 cm. Naštěstí jsem všude dosáhl. Instalovalo se ráno od 7:00 protože prodejna je kousek od nádraží na pěší zóně směrem k náměstí Svobody. Večer se tam nedá zajet vůbec, ráno se spoléhá na nepsanou dohodu o zásobování. Parkovací domy jsou sice celkem blízko, ale cesta vede po kostkách, takže bylo potřeba vše vyložit přímo před prodejnou.

Ve výloze bylo nakonec více místa. Měl jsem nějaké věci navíc, takže jsem vše spotřeboval, a ještě si v prodejně půjčil jeden set s autíčky. V prodejně jsem byl po otevření atrakci, roztáhl jsem se kousek od hlavního vchodu a pokladnou. Několik maminek o mne projevilo vážný zájem ( na poskládání rozsypaného Lega doma   :) )

Výloha se po instalaci všem líbila. Mimochodem i v Brně věděli a na dálku obdivovali naší loňskou zimní výlohu. Také by měli o zimní výlohu zájem. Odkázal jsem je na Lego  ;)

peki

#137
Citace od: Hardegon kdy 03.07.2020, 11:42:16
Plzeň se taky včera instalovala. Sice mi chybělo pár věcí, které byly v ostaních výlohách, ale snad to vypadá OK.

Po odjezdu a po schválení personálem jsem dostal info, že v Plzni chybí podstavec. Pokud ho najdou, asi se bude všechno dělat znovu.  :)

Plzeň po korekci  ;)

Matthes_CS

Mailem mi přišla od království hraček soutěž, postav svoje LEGO město snů s fotkou z výlohy a koukám i cenou z výlohy, ale to hádám pošlou zabalený stejný set.

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 24.07.2020, 14:05:38
Mailem mi přišla od království hraček soutěž, postav svoje LEGO město snů s fotkou z výlohy a koukám i cenou z výlohy, ale to hádám pošlou zabalený stejný set.

Jé můj strom je slavnej :) Taky mi to přišlo.

Igorus

#140
Výloha na Chodově se bude deinstalovat ve čtvrtek 6.8.

Zároveň jsme byli požádáni o pomoc se stavbou továrních setů pro další výlohu, která bude v duchu nové řady Super Mario. Jejich stavba by probíhala právě ve čtvrtek odpoledne až večer.

Kdo by se chtěl zúčastnit?


Foton

Škoda, že to není o týden později. Hned bych šel.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Lord_Maxx

Ahoj,

kdyby byla možnost, tak bych společně s osmiletým synem mohl přidat ruce k dílu. Časově můžeme od cca. 17. hodiny.
Fanda Lego Technic

peki

Citace od: Lord_Maxx kdy 03.08.2020, 20:18:54
Ahoj,

kdyby byla možnost, tak bych společně s osmiletým synem mohl přidat ruce k dílu. Časově můžeme od cca. 17. hodiny.

17:00 je OK.
Možnost bude pokud se ještě někdo přihlásí. Já budu vyklízet, takže se stavěním budu moci pomoci později. Jednotlivé stavebnice budou OK. Jen u Hradu je psáno stavba cca 3 hodiny. Bylo by fajn to mít do 20:00 postavené aby se to dalo rovnou do výlohy.


Robkteryten

Podle práce dorazim.  Ještě nevim do kolika  tam budu ve čtvrtek smrdet.

peki

#145
OK. Tak jsem do toho:
peki + zuzka
Lord_Maxx + syn
Robkterýten
tomik
znouzecnost

bude se ve čtvrtek skládat toto:
====================
Boj v Bowserově hradu – rozšiřující set   71369
Palba Boomer Billa – rozšiřující set   71366
Toadův lov pokladů – rozšiřující set   71368
Útok piraňové rostliny – rozšiřující set   71362
Závodiště s piraněmi – rozšiřující set   71365
=======================

Pokud se ještě někdo staví bude to fajn, Dejte vědět do vlákna.

Sety tam budou okolo 17:00.
Já se pokusím dorazit o něco dříve abych uklidil výlohu a mohl pomoc se stavěním.

Kde to je (viz náčrtek zde):
hračkárna má 2 patra. Výloha je právě v tom 2 patře. V hračkárně je malý výtah, nebo OC po jezdících schodech do 2 patra. Zeptejte se pak u pokladny oni vás nasměrují. Stavět se bude asi ve skladu.

nebo mi cinkněte na mobil.

Tomik

Já taky dorazím, abych si něco poskládal. Budu tam kolem 17:15.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Stimpi

Omlouvám se, ale vypadá to že to nestihnu.

znouzectnost

Ahoj,
je ještě potřeba pomoc? Jestli jo tak se hlásím i s mládětem.

peki

Citace od: znouzectnost kdy 04.08.2020, 20:57:55
Ahoj,
je ještě potřeba pomoc? Jestli jo tak se hlásím i s mládětem.
Rad te uvidim