(Vlastní) 1970 Dodge Charger

Založil ass, 01.01.2007, 04:05:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

TomG

Copak nemas dost dilku na dalsi auto pro KTT? :)
Only the best can survive.

ass

Citace od: TomG kdy 02.01.2007, 22:00:51
Copak nemas dost dilku na dalsi auto pro KTT? :)

EE  ;D technic dílů, hlavně studless, je už moc málo. A studovej podvozek stavět nechci.

ass

Tak napište, jestli by se to na výstavu hodilo, nebo vaše oči spíš trpí. Asi by se k tomu musela dát cedulka s výpisem, co to umí, jinak to moc asi nemá cenu.

otaznik

Citace od: ass kdy 02.01.2007, 22:11:49
Tak napište, jestli by se to na výstavu hodilo, nebo vaše oči spíš trpí. Asi by se k tomu musela dát cedulka s výpisem, co to umí, jinak to moc asi nemá cenu.
Udělej auto pro KTT, myslím, že není co řešit.  8)

myth

Naozaj veľmi pekné auto, má plno zaujímavej funkcionality (zamykania etc.). Som zvedavý, čo vytvoríš pre KTT. :)
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

ass

Citace od: otaznik kdy 02.01.2007, 22:16:01
Citace od: ass kdy 02.01.2007, 22:11:49
Tak napište, jestli by se to na výstavu hodilo, nebo vaše oči spíš trpí. Asi by se k tomu musela dát cedulka s výpisem, co to umí, jinak to moc asi nemá cenu.
Udělej auto pro KTT, myslím, že není co řešit.  8)

No jo, příště ho udělám hezčí  ;D

ass

Rozebráno, 3193 dílů, z toho 715 pinů.

peter

Citace od: ass kdy 06.01.2007, 04:36:09
Rozebráno, 3193 dílů, z toho 715 pinů.

A TEĎ HURÁ NA AUTO PRO KTT. Závod 27. ledna ještě stíháš >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

bejver

Zdravím,
skvělá práce - je to odvaha dát si něco tak velikýho.
Měl bych pár tipů (i když asi pozdě). Myslim, že dílo lehce sráží jistá jednotvárnost karoserie - (mě by tedy jistě nevadila "děravá" technic verze), ale pokud je záměr udělat plnou kastli v takové velikosti napadlo mě vytvořit z barevných kostiček na autě nějaký ten airbrush. Eventuálně si pomoci k oživení vhodnými otvory nebo jakýmsi stínováním tmavě šedou.

A ještě k tim úžasným detailům (zámky...) - myslím že nejen já bych velmi uvítal pokud by ke každému obrázku takového mechanismu byl přidán nějaký velmi jednoduchý náčrtek funkce - leckdy se mi ani vlastně nepodaří zcela pochopit jak to funguje. To je škoda.

PS: věř že trucktrial opravdu stojí za to. Těším se na tvůj stroj.

ass

Citace od: bejver kdy 08.01.2007, 17:15:57
Zdravím,
skvělá práce - je to odvaha dát si něco tak velikýho.
Měl bych pár tipů (i když asi pozdě). Myslim, že dílo lehce sráží jistá jednotvárnost karoserie - (mě by tedy jistě nevadila "děravá" technic verze), ale pokud je záměr udělat plnou kastli v takové velikosti napadlo mě vytvořit z barevných kostiček na autě nějaký ten airbrush. Eventuálně si pomoci k oživení vhodnými otvory nebo jakýmsi stínováním tmavě šedou.

A ještě k tim úžasným detailům (zámky...) - myslím že nejen já bych velmi uvítal pokud by ke každému obrázku takového mechanismu byl přidán nějaký velmi jednoduchý náčrtek funkce - leckdy se mi ani vlastně nepodaří zcela pochopit jak to funguje. To je škoda.

PS: věř že trucktrial opravdu stojí za to. Těším se na tvůj stroj.


Tak řekni, čemu přesně nerozumíš, a já ti ten obrázek popíšu. Truck už stavím, uvidím, jak bude fungovat první verze podvozku.

bejver

#40
Když člověk chce, tak do toho nakonec pronikne - spíš že by to ty náčrtky  zjednodušili - byl to obecnější nápad.