(Vlastni) Bunkr

Založil Teddy Bear, 08.04.2006, 17:41:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Teddy Bear

Nejdrive jsem si chtel postavit neco pro sve rytire, nakonec se to však zvrhlo v tenhle bunkr z 2. svetove valky! ;)
Vim, ze je to docela male, ale slo mi hlavne o detaily.
Buďte sami sebou!!!

Teddy Bear

...
Buďte sami sebou!!!

Teddy Bear

... II
Buďte sami sebou!!!

tazzy

Mi se to hodně líbí, hlavně právě ty detaily a že je to malé nevadí, realné bunkry taky nebyly nějaké mrakodrapy  ;)

muzzo

Je to hezké a zajímavý nápad, jen ta protiletecká obrana, je tam navíc. Ale i tak je to hezké http://www.bunkry.cz/index.asp

Teddy Bear

Ja vim, ale libi se mi, tak jsem ji tam chtel nekam dat a strecha bylo jediny smysluplny misto! ;)
A dik moc!
Buďte sami sebou!!!

muzzo

Střecha není moc smysluplné místo  ;D střecha je u takových staveb dost exponovaná, možná by se dala dát někam víc stranou. A přehodit přes něj něco jako maskovací síť  ;D

otaznik

Je to hezké, dobrý nápad, jen zdi jsou moc slabé  ;)

Marťan

Je to fajn, líbí se mi taky ty detaily a dobře že jsi tam udělal protitankové zátarasy. Jen ten kanón na te střeše....no, kdyby začal po někom střílet, tak ten bunkr moc dlouho nevydží a hned ho nepřátelé zničí....chtělo by to, jak už tady bylo řečeno nějakou maskovací celtu, nebo to pořádně zakrýt mezi stromy.... 8)

MwK

Pekne detaily,super figurky,fajn farby,spicove zatarasy a super zvolena podlozka(IMHO z akeho lega je???)...cize super bunker :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

otaznik

Citace od: MwK kdy 10.04.2006, 15:13:50
Pekne detaily,super figurky,fajn farby,spicove zatarasy a super zvolena podlozka(IMHO z akeho lega je???)...cize super bunker :D
Jestli myslíš tu s vodou, tak ta je z Rocky River Retreat - 6552.

J_BOB

nadherne....krasne detaily, fakt to vyzera ako bunker :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Jenčula

Moc hezké, jen se přimlouvám za maskovaný, či jinak skrytý flak. Takhle by tam vážně dlouho nevydržel (střechu nech víc "zarůst" ať není z letadla hned vidět, že je to bunkr). Ale detaily moc pěkné.
Můj RELAX

Teddy Bear

#13
Predelal jsem tedy flak:
Pak uz se chystam model rozbit.

EDIT: Uz jsem ho rozbil.
Buďte sami sebou!!!

Marťan

No teď už je to fajn.... ten kanón nemá chybu....  ;)

Pepan

Je to moc pěkné  :D Fakt super  ;)

Jenčula

Citace od: Teddy Bear kdy 17.04.2006, 12:15:10
Predelal jsem tedy flak:
Pak uz se chystam model rozbit.

EDIT: Uz jsem ho rozbil.

Teď už je to fakt bezchybné...
Můj RELAX

Teddy Bear

Díky moc za všechny reakce - moc si jich vážím! :D
Buďte sami sebou!!!