Diskuse o stavebnicích > Věrné modely (Model Team)

(Vlastní) Letadlo

(1/1)

bejver:
Já myslím, že některý věcy věci jsou pěkný (i když na nich celkem nic není) jen proto, že jsou velký.

Micho:
Veľmi povedené.

--- Citace ---i když na nich celkem nic není
--- Konce citace ---
Tu by som si dovolil polemizovať. Práve toto prevedenie sa mi vidí veľmi reálne a dôveryhodné. A tie točiace sa vrtule - to si len rozkrútil ručne? Nie? Dodáva to reálnosti.

Aj keď som robil na gymku plastikové letecké modely, dosť som sa zameral na bojové lietadla z 2. svetovej vojny a dopravným som sa veľmi nevenoval, tak si netrúfam odhadnúť typ. Sprvu má napadol český Turbolet L-410, aj tam boli také zvláštne vysunuté podvozkové šachty, takže neviem. Myslím, že Colonel by to mal odhadnúť - videl som jeho prekrásne modely, aj letecké ... Snáď ma nezbije, že som to prezradil ... ;D

chadzi:
super!! Pripomina mi to mou eru staveni plastovych a papirovych modelu...

PS: i ostatni modely mas povedeny + originalni

bejver:
Docela příjemná polemika..., ale buhužel konkrétní typ stroje jsem tím nesledoval (navrhuju L610, protože je přece jen torochu delší). No a s tima točícíma se vrtuleme - jo ručně (pomocí asistentky) a tak na 8 - 12 pokus, vskutku se sami netočí příliš dlouho...

Colonel32:

--- Citace: bejver  05.04.2005, 13:12:54 ---Docela příjemná polemika..., ale buhužel konkrétní typ stroje jsem tím nesledoval (navrhuju L610, protože je přece jen torochu delší). No a s tima točícíma se vrtuleme - jo ručně (pomocí asistentky) a tak na 8 - 12 pokus, vskutku se sami netočí příliš dlouho...

--- Konce citace ---

Jak, netoci? Tak tam dam dva 9v turbomotory napajene z baterioveho boxu... a kdyztak jeste zprevodovat do rychla, ale bacha, at ti to pak neulitne ;-)

Navigace

[0] Seznam témat

Přejít na plnou verzi