Vynikající stavebnice

Založil Jindroush, 07.07.2004, 15:23:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 12 Hosté prohlíží toto téma.

Jindroush

Hi,

nedá mi to a musím doporučit vynikající LEGO stavebnici, vhodnou pro všechny, kdo mají rádi velké modely a letadýlka zvláště.

Jedná se o set 3451 Sopwith Camel. Je to velký, krásný a úžasný  8) Samolepky jsou trochu velký, takže jsem je nelepil.

Jediná věc, co na tom trochu kalí radost, je to, že to není v prodeji v ČR.

Ještě se chystám na 10024 Red Barona, ale to zatím nevím, kde sehnat.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

rdk

Jestli chces, tak ti toho Red Barona prihodim, az si budu neco objednavat z S@H. Odhadem by to vyslo i s shippingem pod 60 USD...

KLF

Sopwith Camel je COOL ! A Red Baron podobne ! Mam oba. Este mi chyba Wright Flyer. Inak mam ich od pani Novackovej a myslim, ze este stale nejake ma na webe !
Terminated.

Police collector

Dyť to měl legáček. Jsou to hezký stavebnice ale já si dvou i trojplošníka radši postavím z plastiku  ;D Jó takle B-17 Flying Fortress to by bylo maso !
Terminated.

Jindroush

Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Adamsith

Nádhernou stavebnicí je Yoda - taková ta Ultimate Collector Series soška - je sice drahá, ale záhyby kápě jsou skvěle zpracovány a musím říci, že i přes moji úvodní skepsi (moc sem LEGU-sošce nevěřil) jsme velmi nadšen.

eNTy

Citace od: Adamsith kdy 05.08.2004, 21:00:57
Nádhernou stavebnicí je Yoda - taková ta Ultimate Collector Series soška - je sice drahá, ale záhyby kápě jsou skvěle zpracovány a musím říci, že i přes moji úvodní skepsi (moc sem LEGU-sošce nevěřil) jsme velmi nadšen.

Musím souhlasit, Yoda je naprosto skvělý. Navíc je to stavebnice, která obsahuje obrovské množství vynikajících základních dílů ve velmi zajímavých barvách (hlavně béžovou).