(vlastní) Krtek a auto - Roztoky ?

Založil Vasyk, 21.02.2010, 13:45:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Vasyk

Citace od: grohl kdy 01.03.2010, 23:11:02
Super, máš ještě dva týdny na tělíčko :)

Bohužel nemám, v pátek ráno to tam vše vezu. Na tělíčko nejsou dílky, ale mám to vymyšlené jinak, snad to dopadne tak, jak si představuji.

peki

Ještě by to chtělo u čumáku fousky  ;) (i u krtka ).

Ryxe

No klobouk dolů, výborný nápad a skvělé zpracování, krtka jsem měl jako malej hrozně rád :D

Vasyk

Tak jsem to konečně dodělal, snad se bude líbit.

PS: Fousky nebudou ani u jednoho, není čas, ale hlavně mě nenapadá kloudné řešení tak, aby to vypadalo jako fousky, takže pardon  :-\.

Woyta

#34
Ja si podle prvni fotky rikal co to je za hybrida. Myska byla seda a na zajice to melo ostrej cumak a kratke usi.
Ale vtipek je peknej. Akorat jsem jeste nevidel takhle deravou plechovku oleje.

Anteny by pouzit nesli?
Ci flex tahla. (Akorat maji spatnou barvu)

// Tak ona je myska opravdu hneda. Ja ji mam v hlave zafixovanou jako sedivou.
/// Ale ted koukam v Krtek a auticko vypada jinak a je seda. takze jsem se zase moc nesekl.
//// A jeste jsem si vsimnul jednoho detajlu. Auticko se natahovalo otvorem v masce a klic ukladal do kufru. ale to uz je drobnost.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

Vasyk

V mé knížce je myška hnědá, akorát kouká na krtka z popelnice. Na plechovce od oleje si krtek postaví auto, tak jsem to využil jako motiv pro myšku.

Ještě jsem v rychlosti splácal doplněk k autíčku, snad bude rozpoznatelný.

jakpet

Poslední stavba mě zaujala nejvíc, ale vše je skvostné!

peter

Citace od: Vasyk kdy 03.03.2010, 22:15:53Ještě jsem v rychlosti splácal doplněk k autíčku, snad bude rozpoznatelný.

Velmi pěkné, ještě jsi k tomu měl dát na stůl i originální dílek, aby opět vynikla velikost ;) Zároveň když na to tak koukám, tak si říkám, jestli by to nešlo udělat i funkční.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Daniel

Jako ty velikosti jsou opravdu neskutečný. Už se těším až uvidím, jak to vypadá v reálu ;).

AdamKo

Citace od: peter kdy 04.03.2010, 07:49:27
Velmi pěkné, ještě jsi k tomu měl dát na stůl i originální dílek, aby opět vynikla velikost...

Myslím, že ve vitíně v Roztokách by určitě měl před MOC heverem ležet i jeho "pidi" originál, dojem by to na udělalo nejmíň dvojnásob velký ;)

Naprosto mě dostalo šedé kolo a lá uzávěr od děravého kanystru ;)

Jinak, komu čest, tomu čest!  :D :D :D

Shmade

Všechny výtvory jsou super!

Jen takový nápad na fousky - kdyby přecijen byl čas a případně potřebné dílky... V tomhle měřítku by byly podle mě nejlepším řešením pneumatické hadičky.

Woyta

Asi by se dost ohybali. Ale trubicky od flex tahel uz by asi prosli.
"Blbí maj čas si pamatovat. Chytří musí vymýšlet." Jan Werich

MwK

Som tu dlhšie nebol a aj veľa vecí mi ušlo ale toto... :o
Toto je proste úžasné!!! Odhliadnuc od toho že Krtek je hrdina môjho detstva sú všetky tie stavby dokonalé !!!  :o
Klobúk dole !!! Všetky klobúky dole...  :D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

gearcs

Myš v plechovce se mi líbí snad ještě víc, než krtek samotný. Výborné!

Vasyk

#44
Myška v kanystru verze 2.0

Po návratu ze Skaerbaeku, namlsán na nějaké stavění jsem si říkal, že provedu menší upgrade a odprdla to myška.


peki


Igorus

Na to že končíš s Legem předvádíš parádní výkony  >:D ;D Moc pěkný!!!


Martins

Tvl... Ty seš prostě talent! Závist...  >:D

martindavid

Krásné modely po shlédnutí na živo jsou ještě pěknější než jsem čekal