stavební víkend 24-25.1

Založil peki, 07.01.2015, 14:37:15

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Stavební víkend bude sobota od 9:00 do večera (upřesní se) + neděle jako záloha.

Pokud by někdo potřeboval ubytování řekněte mi co nejdříve. Muzeum dokáže zajistit. Hlaste prosím kdo kdy přijede. Vím že u Mirka jsou nějaké věci z LP. Nevím kdo přijede a něco přiveze či přijede pomoci s instalací. Některé věci dokáži nainstalovat s něčí pomocí na místě nainstalovat sám.


germik

#1
V tu sobotu bych si přijel pro své Lego které je teď u Mirka, když už tam budu tak milerád s čímkoliv pomůžu ;)

Přijedu po poledni...
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Aki

V sobotu již mám program (i když relativně nedaleko), zastavit se v Lanškrouně mohu až v neděli po poledni, při zpáteční cestě dom.

peki

Napište prosím sem do vlákna kdo kdy přijede. Také ocením připomenutí  toho co se bude vystavovat. Přeci jenom od balení na LP uběhlo hodně času.

Kuba

Přijedu nakonec v sobotu po poledni. Aki v neděli western dopní o svou část.
Možná se mnou pojede něco vystavit i Danyboy.
Jen pro info: mezi věcmi z Lipna není nic mého, vše jsem si po Lipně odvezl.

Kuba

Vasyk

Příjezd v sobotu, čas nevím.

Vezu: Parník Mark Twain, krtek a auto, parník James Watt.

Parník James Watt, rozměr na délku cca 160cm, hotovo na 98%, čekám na dílky.

peki

Tak asi tak nějak by si to představoval  ;D Ale zájem je i malé MOC. Chápu že ne každý má flotilu.

Ryxe

Bohužel nemohu na stavění dorazit, ale požádal jsem mirka, aby mě kdyžtak při instalaci zastoupil.
Je tam ode mne pirátská loď "Křik smrti" a od sanny pirátský ostrov.

Aki

Jak už jsem psal výše, přijedu v neděli
Přivezu svou část westernu, středověké město a Linhiho hrad Trnín.

Hacislav

Přijel bych v sobotu, nainstaloval své dvě vignety a následně rád vypomůžu s čímkoli co bude dál potřeba + bych udělal nějakou tu fotku.

Dopravím se tam i spátky vlakem. Ale pokud by někdo jel s Prahy (přes Prahu) rád se připojím a na benzín přispěju.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Chairudo

Přijedu tedy v sobotu dopoledne s větrným mlýnem :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

škoda že James Watt nemá vlastní vlákno (omlouvám se jestli jsem přehlédl), ale teď v sobotu jsem viděl na živo, a musím říct, že je to parádní bratříček Mark Twain Parníku. Sice cca jednou tak menší, ale parádní.  >:D