SVĚT KOSTEK OLOMOUC 15-16. 10. 2022

Založil Chairudo, 18.05.2022, 15:23:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Propojené události

bcgroi

Citace od: Chairudo kdy 10.10.2022, 15:12:23
Citace od: bcgroi kdy 10.10.2022, 10:36:18Předpokládám, že na krabice, ve kterých si přivezu LEGO, tam bude někde místo v zázemí, abych to nemusel tahat zpět domů, že?

Takže plán je co se dobře schová pod stoly pod ubrusy může tam zůstat, co se nevejde za výtahem je menší úschovný prostor a nošení zpět do aut je až na posledním místě.


No dobře, budu doufat, že tam na to místo bude.

poMOCník

Já dorazím cca v 18h. Když bude ještě tou dobou potřeba stavět společné projekty, tak jsem k dispozici.

Chairudo

Kdo potřebujete elektřinu vemte si pokud možno vlastní prodlužku, na výstavišti sice na vypůjčení nějaké budou, ale vše si musí jmenovitě evidovat tak ať s tím nejsou zbytečné tahanice  :D  ::)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

HD

Nebude to v rozporu s požární bezpečností? 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

KleinCreations

existuje nejaky plagat o tejto akcii aj s anglickym popisom ? chcel by som to zazdielat tak ci nahodou.

vdaka  ;)

Chairudo

Citace od: HD kdy 12.10.2022, 07:56:22Nebude to v rozporu s požární bezpečností?


Nemělo by být, to jsou instrukce přímo od flóry 🙂 jen musí být vše navečer vytažené ze zásuvky.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Citace od: KleinCreations kdy 12.10.2022, 10:24:31existuje nejaky plagat o tejto akcii aj s anglickym popisom ? chcel by som to zazdielat tak ci nahodou.

vdaka  ;)

Letos není, ale hodil by se tak na příště uděláme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bcgroi

#97
Ahoj, ještě poměrně důležitý dotaz:
Jak je to tam řešené s bezpečností? Existuje tam nějaký způsob, jak řekněme zavolat ochranku na někoho, kdo dělá problémy? Například rodinka s děckem, kde dítě se neustále sápe na modely a fyzicky je ohrožuje? S rodiči se nedá domluvit, dítě stále dělá bordel... Nebo nějaký agresivní člověk obtěžující okolí nebo vystavovatele. Věřím (doufám), že to řešit nebudu muset, ale zajímalo by mě, jak to tam je řešené. Nějaký univerzální čudlík, vysílačka...? Nebo vůbec?

Chairudo

Takovou situaci jsme nikdy neměli a snad mít nikdy nebudeme.
Každopádně ve Foyer bude několik lidí u vstupu, na pokladnách, bude člověk v info stánku, dva lidé na požární dozor, asi i technický dozor.
Určitě kolem areálu bude obcházet i městská policie, tak nebude nijak velký problém dovolat se pomoci.
Podobné provozní dotazy vám nejlépe zodpoví zástupci Flory při registraci jak přijedete.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bcgroi

Citace od: Chairudo kdy 13.10.2022, 13:54:24Takovou situaci jsme nikdy neměli a snad mít nikdy nebudeme.
Každopádně ve Foyer bude několik lidí u vstupu, na pokladnách, bude člověk v info stánku, dva lidé na požární dozor, asi i technický dozor.
Určitě kolem areálu bude obcházet i městská policie, tak nebude nijak velký problém dovolat se pomoci.
Podobné provozní dotazy vám nejlépe zodpoví zástupci Flory při registraci jak přijedete.

Dobře, zeptám se orgů. Spíš mě to napadlo právě proto, že budu na ochozu docela daleko od pokladny.

Matthes_CS

Citace od: Chairudo kdy 09.10.2022, 21:08:12Přikládám finální plánky. Budou vytištěné i na výstavě a na stolech budou čekat vaše jmenovky, případně vás budu navigovat :) 

Já kolejiště a táta bludiště máme pro návštěvníky a vidím nás jen za zábranami.

peki


Chairudo

Citace od: Matthes_CS kdy 13.10.2022, 18:27:02
Citace od: Chairudo kdy 09.10.2022, 21:08:12Přikládám finální plánky. Budou vytištěné i na výstavě a na stolech budou čekat vaše jmenovky, případně vás budu navigovat :) 

Já kolejiště a táta bludiště máme pro návštěvníky a vidím nás jen za zábranami.

Jo chybička, doladíme na místě.

Jeďte zítra všichni opatrně  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bcgroi


peki

Přidal jsem do úvodního příspěvku :

Mapka výstaviště
Mapka expozice

je to na konci příspěvku, věřím že pomůže k rychlé orientaci.


Kuba

Ahoj. Přijedu zítra do cca půl sedmé ráno. Instalaci bych měl stíhat do 8h...

Johny650

Nějaké fotečky z dneška? 😊 děkuji

Foton

Tak jde čas
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Lucass

Chtěl bych všem, co se podíleli na výstavě, moc poděkovat za dnešní fantastický zážitek :) . Poklona :)
😎@mike.the.tourist😎

bcgroi

Taky se připojuji k prosbě o fotky hlavně mé armády. :) Vím, že to tam nějaký profík fotil.

martindavid

Diky za skvělou akci a těším se na fotky

peki

#111
Nevzal někdo omylem set(60346 Stodola a zvířátka z farmy), který si Foton položil na stůl vedle vánočního dárku (červeno bílá kočka). Kočky bila rozbitá stavebnice fuč. V době kdy tam už nebyl nikdo z návštěvníků  :o




Takže pokud ta kočka neobživla a nevyškrábalo se z balícího papíru a neodnesla set v zubech, už mne nenapadá jak jinak se ten set mohl ztratit .

Foton

#112
Výstava byla super. A lidi na ní ještě víc. Díky Chairudo.
Mrzí mě, že jsem neviděl kuličkodráhu v akci (měl jsem model "na hraní" a bylo třeba vysvětlovat obsluhu).
Ale jsem rád, že jsem si pustil @Ogarovu horskou dráhu. Tímto ho vyzývám ke spolupráci na horské dráze pro příští rok. Z galerie do spodního patra!
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

peki

Citace od: Foton kdy 17.10.2022, 13:16:39.....
Mrzí mě, že jsem neviděl kuličkodráhu v akci (měl jsem model "na hraní" a bylo třeba vysvětlovat obsluhu).
....

On se nám tu rozmohl takový nešvar. A i starších letitých členů. Nikdo nic nedokomentuje, na kostkách nepublikuje. Na výstavě se potom člověk diví jaké jsou nové zajímavé stavby. Pokud vám jde o mement překvapení OK (rád tomu budu věřit), tak jste překvapily a teď to zdokumentujte. Není potřeba X snímků v HD kvalitě s popisem o 30 stránkách A4.

Mnohdy je to možnost jak se domluvit s dalšími na spolupráci ostatním ukázat nové možnosti.

Jak říkáme nemusí pršet stačí když kape  ;D 

Foton

Citace od: peki kdy 17.10.2022, 13:40:31On se nám tu rozmohl takový nešvar. A i starších letitých členů. Nikdo nic nedokomentuje, na kostkách nepublikuje. Na výstavě se potom člověk diví jaké jsou nové zajímavé stavby. Pokud vám jde o mement překvapení OK (rád tomu budu věřit), tak jste překvapily a teď to zdokumentujte. Není potřeba X snímků v HD kvalitě s popisem o 30 stránkách A4.

Aye, aye sir.
Rozhodně mám v plánu svůj jeřáb publikovat.
Na mojí omluvu mám jen: refactor prototypu modelu na model probíhal v týdnu před výstavou a byl dokončen v pátek kolem 17h  ;D
Proto jsem ho ani nepřihlásil do soutěže (bo bych Vás všechny porazil  >:D ). Nevěděl jsem jestli to stihnu, nebo skončím jen s vitrážemi.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

yoshimaka

#115
Tak se ještě vzpamatovávám z víkendové OL akce v nových prostorách. Děkuji Vám za možnost setkat se, poobdivovat, popovídat, zažít a pokochat se obdivy a úsměvy návštěvníků. Co se týká prostor, je dobře, že jsme mohli vystavovat na větší ploše. Také mám ale dojem, že i kdybychom vystavovali na Strahově, tak bude také přeplněný  >:D Speciální díky patří Tomášovi za organizaci a všem kostkokolegům, kteří vypomáhali kde mohli.

Osobně pro mne byla velkým překvapením účast LEGO týmu a SW cosplayerů

Pozitivně kvituji zejména:
* příjemnou přátelskou atmosféru
* slušné zázemí
* výbornou organizaci
* možnost pohrát si s Galaxy explorerem  ;)
* zasvěcené debaty nad Lego modely a typy návštěvníků
* hry pro děti (hra po výstavišti, skládání jojo a mozaiková plocha)

Prostor pro zlepšení:
* stoly (rovná plocha je u vláčků prostě základ)
* přísun čerstvého vzduchu
* zázemí - občas zavřeno a skladba občerstvení(i když od pizza doby je to určitý posun)

Co by se už nemělo opakovat:
* ..aby vyskakovaly kočky z lego dárků a odnášely cizí krabice
Lust och fägring stor

MiHo


bcgroi

Citace od: MiHo kdy 17.10.2022, 15:41:55Na internetu se začínají objevovat fotogalerie.

Proč mám pocit, že jsem měl nějaké fakt špatné místo na vystavování?  :) Ani jediná fotka mých modelů a to ten fotograf očividně doslova došel k tomu místu, kde jsem seděl. Úplně mi přijde, že vyfotil vše kromě mých věcí.

Foton

#118
Citace od: bcgroi kdy 17.10.2022, 15:50:04Proč mám pocit, že jsem měl nějaké fakt špatné místo na vystavování?  :) Ani jediná fotka mých modelů a to ten fotograf očividně doslova došel k tomu místu, kde jsem seděl. Úplně mi přijde, že vyfotil vše kromě mých věcí.

Třeba si ho naštval  >:D
Nebo fotil tak rychle, že zrovna tvoje armády byly rozmazané, tak je nevystavil.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Foton

Jo ventilace by v pavilonu A potřebovala přepracovat. Dole asi byl vydýchaný vzduch, nahoře pro změnu vedro (i bez sluníčka).

Jsem zvědav kolik vlastně bylo návštěvníků.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.