2006 sety v Tesco

Založil chadzi, 13.01.2006, 18:58:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

v letnanech maj skoro kompletni novou radu, novy KK, sanitku, letadlo, letistni pozarniky, novy creatory + tenhle bulk box 4780

Tomášek

Citace od: chadzi kdy 13.01.2006, 18:58:45
v letnanech maj skoro kompletni novou radu, novy KK, sanitku, letadlo, letistni pozarniky, novy creatory + tenhle bulk box 4780
V Brne ve starym Tescu (to co je u nadrazi) nemaji nic a kdyz jsem se ptal (protivne) prodavacky kdy budou mit novy sortiment,tak mi odpovedela:nevim co si predstavujes pod vyrazem nove lego na rok 2006 protoze le go je porad stejny akorat jednou za cas udelaji neco novyho.Ja ji to nejak vysvetlil a ona me konecne pochopila a rekla:no tak to nevim nam lego chodi strasne nepravidelne takze nevim-oni to totiz dovazi z Holandska ;D
Procházím DARK AGE.

Cavelon

Citace od: tomasek kdy 13.01.2006, 20:59:58
no tak to nevim nam lego chodi strasne nepravidelne takze nevim-oni to totiz dovazi z Holandska ;D

;D ;D Heh, klasická úroveň predávačov. :( Česť výnimkám!
Zarážajúce ale je, že všetci chcú poriadne platy, ale ich profesionálna úroveň je na zaplakanie, záujem o to, čo robia (predávajú) nulový.

Tomášek

Ale narozdil v Puntanele ve Vankovce jsou vzdy solidni,prijemne,sympatické,mlade prodavacky,ktere me vzdy ochotne odpovi  ;) .A rikali ze jim to zacnou vozit od stredy (v te Puntanele). ;)
Procházím DARK AGE.

Cavelon

Citace od: tomasek kdy 13.01.2006, 21:59:15
Ale narozdil v Puntanele ve Vankovce jsou vzdy solidni,prijemne,sympatické,mlade prodavacky,ktere me vzdy ochotne odpovi  ;) .A rikali ze jim to zacnou vozit od stredy (v te Puntanele). ;)

Hej, hovorím - česť výnimkám! :)
Ono to veľa záleží aj od majiteľa, akú čvargu tam drží. Zvyčajne, keď je seriózny majiteľ, tak dbá o to, aby aj personal bol na úrovni. Ja osobne zaplatím radšej viac v obchode, kde sa chovajú slušne a kde sú aj vedomostne na úrovni ako tam, kde ma majú iba za otravujúceho idiota. Takí ľudia si nezaslúžia naše prachy!

Llevelyn

CitaceOno to veľa záleží aj od majiteľa, akú čvargu tam drží. Zvyčajne, keď je seriózny majiteľ, tak dbá o to, aby aj personal bol na úrovni. Ja osobne zaplatím radšej viac v obchode, kde sa chovajú slušne a kde sú aj vedomostne na úrovni ako tam, kde ma majú iba za otravujúceho idiota. Takí ľudia si nezaslúžia naše prachy!

Svatá pravda..tesat do kamene ;) ;) ;) ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

edward193

Citace od: chadzi kdy 13.01.2006, 18:58:45
v letnanech maj skoro kompletni novou radu, novy KK, sanitku, letadlo, letistni pozarniky, novy creatory + tenhle bulk box 4780
Mozem potvrdit... a tiez maju Creator kyblik 4103 za 149 Kc.

Lomax

Citace od: edward193 kdy 14.01.2006, 22:19:18
Mozem potvrdit... a tiez maju Creator kyblik 4103 za 149 Kc.

No na tohle jsem dnes koukal v Tescu jak vyoraná myš, ;)
4103 Kyblík plný kostek, ceník Kč 319, nově Kč 149, -53%

... to je rekordní sleva na set z katalogu 2006! (Tedy myslím výše slevy + její datum.) :D

V Opavě byla už taky jen cenovka a prázdný regál, ale našel jsem ještě jeden zastrčený kyblík, takže jestli jste si ho tam někdo "odložili"... ;D
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Lomax

Citace od: betakaroten kdy 23.01.2006, 23:10:32
4103 je z roku 2002, ne?

No tak já myslím, že to všichni (třeba na tom Lugnetu) vidíme, že 2002. Proto jsem napsal "set z katalogu 2006" (strana 19, zcela vlevo) a nikoli třeba novinka, že. ;)
Před odesláním příspěvku jej obohaťte automaticky o odkazy na Lugnet, nebo dokonce o české názvy, ceny a výpočet slevy.
Nechte svůj Firefox vyhledávat sety pravým myšítkem na serverech Lugnet, Peeron a dalších.

Radecek

Ta 4103 za 149,- je sice hezka sleva, bohuzel pouze z "ceske" katalogove ceny.  Jestlize ten set stoji v zahranici $5 je to tam porad levnejsi.

Jindroush

5 * 25 * 1.19 = 148.75 Kč. Vskutku zásadní rozdíl  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Leguán

Citace od: Lomax kdy 23.01.2006, 21:50:014103 Kyblík plný kostek, ceník Kč 319, nově Kč 149, -53%

Kyblík 4103 obsahuje 200 kostek, průměrná cena vyjde na 75 haléřů za kostku. Kostky mají celkem 620 objemových jednotek kostek, takže cena jedné o.j. je 24 haléřů a jedna kostka 2x4 vyjde na 1,92 Kč.

Nedávná Globusová akce s modrou vaničkou 4496 vyšla podstatně (2,5x) líp (tj. 9,55 hal/o.j., kostka 2x4: 76 hal).

tazzy

v Tescu Opava maji taky par novych setu 2006 mimo jine, ktere zminoval chadzi i Dino 2010