Chtěl bych UCS AT-AT.. 6000+ dílku.. Odhad ceny?

Založil Tuzar, 08.01.2018, 16:53:39

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tuzar


milanv

To je zajímavá otázka, nikdy mě nenapadlo počítat cenu všeho od píky, asi aby mě netrefil šlak :)
Tak jsem to zkusil a hrubý odhad automatem na Bricklinku je 37.500,- Kč, kombinace devíti (9) obchodů. Pochopitelně jsem to nekontroloval, jestli to ten automat spočítal správně, tak je potřeba to brát s rezervou.
Pán na Žlutém hradě

Měch

Je to opravdu těžké odhadnout protože se může jednat o dílky levné ve velkém množství a celé ti to rozhodí 3 díly po 500,-

Já např. složil Millenium Falcona 10179, který má 5200 dílů za cca 13 000,-
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Tuzar

Díky  ;D to je jiné kafe :-D Jde to objednat s tech obchodu rovnou že nemusím dílek po dílku hledat?

I když v tom je všechny dily popsané?? https://rebrickable.com/mocs/MOC-4042/cjd_223/cavegod-ucs-at-at-instructions/#parts

Tuzar


STARHAWK

35$ za navod. OK, zaradujem do fronty - po Robbedovom UCS AT-AT mozem postavit este vecsiu verziu. Ale najskor sa vrhnem na ten UCS Sandcrawler ked mu dokoncia navod. Aspon budem moct vyuzit tych mojich 30 Jawovcov co mam prichystanych

Tuzar

Jak to myslíš s tim AT-AT? Ty ho máš nebo je nějaká větší verze? Ten  UCS Sandcrawler bude taky od někoho ?

STARHAWK

Citace od: Tuzar kdy 08.01.2018, 20:33:40
Jak to myslíš s tim AT-AT? Ty ho máš nebo je nějaká větší verze? Ten  UCS Sandcrawler bude taky od někoho ?

Robbed tuna z fora spravil skor zmenseninu hentoho pre svoj Hoth moc (pohladaj tuna na fore) ale stale je to aspon blizko minifig verzie - moje kriterium na minifig verziu je ze minifig musi byt mensi nez je krk cez ktory sa ide do kokpitu/hlavy.

Sandcrawler uz je a je to hebedo. A teraz k nemu niekto chysta spravit aj navod na predaj - je to niekde na EuroBricks v SW sekcii

otaznik

Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 08.01.2018, 17:35:49
Je to opravdu těžké odhadnout protože se může jednat o dílky levné ve velkém množství a celé ti to rozhodí 3 díly po 500,-

Já např. složil Millenium Falcona 10179, který má 5200 dílů za cca 13 000,-
Včetně úplně všech dílů, které tam měly být, ve správné barvě?

Měch

Citace od: otaznik kdy 11.01.2018, 14:42:19
Citace od: malý Měch - Lord KRÁGL kdy 08.01.2018, 17:35:49
Já např. složil Millenium Falcona 10179, který má 5200 dílů za cca 13 000,-
Včetně úplně všech dílů, které tam měly být, ve správné barvě?

Samozřejmě že ne, neboť jenom talíř s potiskem a dvy kryty motoru by vyšly na bezmála 8 000 v té době. Tuším, že mám nahrazenou kostru technic bricky černé barvy místo DBG a žluté. A páčky nejsou v LBG ale jen v LG.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!