Modulární domy

Založil Doktor, 04.07.2017, 23:57:50

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Doktor

Ahojte. Je tady někde seznam všech modulárních domů, které již vyšly. "Shromáždění na náměstí" - zatím poslední, je údajně 12-tý v pořadí. Má někdo i všechny? Vyhledávač na KOSTKÁCH mi seznam existujících domů nenašel. Děkuji.

Poco


peki

Dokonce i 2 krát  >:D

otaznik

Mám raději seznam na Bricksetu.

Je otázkou, jestli Market Street do tohoto seznamu počítat nebo ne.
Mám všechny (i Market Street), ale jen jednou.  :D

Doktor

A máte některý z nich nejoblíbenější? Market Street tam každý řadí ale myslím, že koncepcí tam moc nepatří. Co Hasičská zbrojnice z Krotitelů duchů, ta tam asi taky nepatří, že? I když by se tam myslím hodila.

Anatyt

Nepatrí a nehodila.

Doktor

Jaká strohá odpověď  ;D, naznačeno mi bylo abych neotravoval  ;D

Poco

Citace od: peki kdy 05.07.2017, 12:30:44
Dokonce i 2 krát  >:D
:o Fakt? Všetky? Mám 2x len Café Corner, v tom čase som si myslel, že ich príliš viac nebude.

Citace od: Doktor kdy 06.07.2017, 14:10:47
A máte některý z nich nejoblíbenější? Market Street tam každý řadí ale myslím, že koncepcí tam moc nepatří. Co Hasičská zbrojnice z Krotitelů duchů, ta tam asi taky nepatří, že? I když by se tam myslím hodila.
Radnica sa mi moc neľúbi (je príliš veľká a jednotvárna), rozpačité dojmy mám aj z Assembly square. Samo o sebe to nie je zlé, ale za 240 ojro som čakal viac... je to milé, ale tie budovy sú fest malé a nejak mi nezapadajú do konceptu. Pravda je ale taká, že ešte som ho nezapojil do rady (došlo mi miesto :D).

Ghostbusters je úplne mimo, to jednoznačne nie.

Doktor

Existuje nějaké ortodoxní seřazení modulárních baráčků? Mají se řadit vedle sebe postupně jak vyšly ( a jak doprava nebo doleva ? ) nebo řazení je libovolné dle pocitu afola? Asi řeknete - ten má ale starosti  :D