(vlastní) stavby poMOCník + dirigent

Založil poMOCník, 02.10.2019, 18:55:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

poMOCník

V době, kdy zrovna nehledám kostičky nebo netřídím lego ze zbouraných staveb podle potřeb dirigenta (můj syn tak chápe náš lego-vztah: on staví a diriguje, já hledám), stavím občas podle sebe. To ale přitahuje jeho pozornost a proto jsou výsledné stavby velkým dílem i jeho.

První náš společný OOC je už starší, dirigentovi bylo v té době 3 a čtvrt roku a zrovna se naučil připojovat kostky velikosti 1 x 1 plate. Podle mého vzoru udělal sám skoro celou fasádu a tašky na střeše, moje je konstrukce pod tím + vršek komínu.

Matthes_CS

Ta oknajsou klasické bricky 1x1 postavené na bok? Vypadá to docela dobře, zdálky jsem čekal, že to jsou ta malá okénka ze prastarých setů.

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 02.10.2019, 19:40:09
Ta oknajsou klasické bricky 1x1 postavené na bok? Vypadá to docela dobře, zdálky jsem čekal, že to jsou ta malá okénka ze prastarých setů.

Přesně tak. Jedno z mých pravidel při stavbě je využívat co nejlevnější díly. Okna jsou obecně moc drahá, takže se snažím nacházet alternativní řešení kde to jde. Tuhle techniku jsem někde viděl, není z mé hlavy stejně jako střecha.

Foton

Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

Chikos