malý lugbulk projekt kolejiště

Založil peki, 01.12.2017, 13:13:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana129

#30
Něco z přírody (např. rybník, remízku) bych mohla přidat. Jestli zvládnu tak i nějaký MD konečně snad zas.

Borun

Můžu nabídnout nádraží z mé obce,které bylo v Olomouci a mám hotový motorák" čd 810".Plánuji ještě jedno nádraží z mého okolí

peki

Aktualizoval jsem seznam uživatelů. Do konce tohoto týdne budu finalizovat celkový seznam dílků. Uvítám vaše další podněty v tomto vláknu.
Objednat dílky musím do 22.12. Takže další necelý týden bude vyhrazen na objednávku.

Vasyk


tomas.


peki

Prosím nováčky (0 MOC na výstavě), kteří jsou přihlášení v tomto vlákně o nějaký link na jejich MOC. Ideálně publikované zde na kostkách.  Cílem projektu/projektů je podpora vystavovatelů. Tedy jakási odměna za vynaložené úsilí/finance. Vlastní organizace nákupu  vyžaduje také určitou energii na straně třídičů.

janopr

Citace od: peki kdy 13.12.2017, 12:39:16
... Vlastní organizace nákupu  vyžaduje také určitou energii na straně třídičů.
Doufám, že bude zase hromadné třídění. Energii bych vynaložil rád  ;)

cendix

Já mohu nabídnout MD, krajinu s vodojemem, portály tunelů, nádraží Velim....

Chairudo

Pokud nejsou moc okoukané nabízím mé 2 moduláry z Butovic.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Poprosím o úpravu v seznamu spol.projekt kolejiště č.21 chybí tam  mé jméno.Díky

Igorus

Citace od: Borun kdy 18.12.2017, 16:11:37
Poprosím o úpravu v seznamu spol.projekt kolejiště č.21 chybí tam  mé jméno.Díky

Potvrzeno.

peki

odkaz na aplikaci

Zároveň znovu a zase upozorňuji, objednávky Malého "Lugbulku" musí být dokončeny a uzavřeny ve středu 20.12.2017 ve 24:00. Objednávky, které nebudou uzavřeny, nebudou brány v potaz při objednávce.

Jsou všichni zde projekt kolejiště nahlášení registrování v objednávkové aplikaci ?
Ukázali nováčci  (ještě nic nevystavovali) link na kostkách publikovanou stavbu?
Pokud ne napište mi SZ, čas běží

Venca94

Hlásím se s tunelem se skálou. 2x 48x48
Stavěl jsem nábřežní skálu u řeky v kolejišti na BrickRepublic.

peki

Dneska zavřít objednávku, viz pokyny malý lb.
Problémy dnes řešit s igorusem. Nebudu moc on line.

skmaand

A ja sa pridávam s cca desiatimi MOC modulármi. V šírkach 16, 24, 32, 48 studov. Celková dĺžka aktuálne 179,2 cm. A určite sa predĺži.  ;) 

Vočko

Já můžu nějakou lokomotivu, vagon ČSD, ČD, OBB, auta apod.

hawran

zde hawran - jak mě slyšíte? Slíbil jsem pekimu modulární rohový dům tak se hlásím (hotel Grand, Ústí nad Labem)
Bricks Forever!

peki