Bourání 2.9-3.9

Založil peki, 18.08.2016, 11:12:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Výstava letos podle plánu končí 31.8.2016. Budeme bourat z pátku na sobotu 2.9-3.9. Letos nebude ze strany LP organizováno posezení (časová zaneprázdněnost).  Já asi také nestihnu nic kromě úklidu zorganizovat, takže to bude hlavně o bourání a přípravě na zimní koskoland Praha (vlákno založím).

Pokud bude potřebovat ubytování z pátku na sobu pište prosím sem.
Domlouvejte se také zde kdo komu co odveze.  Mirek pojede (ale potřebujeme převést piráty) čili  všechno se k Mirkovi nevejde.

Seznam ubytovaných:

1) Mirek
2) Peki
3) Šipka
4) danyboy
5) Kuba
6) tomas.

Izabella08

Peki, odkdy můžeme v pátek dorazit na bourání ?...pojedeme z Olomouce na otočku.

peki

Citace od: Izabella08 kdy 21.08.2016, 19:33:18
Peki, odkdy můžeme v pátek dorazit na bourání ?...pojedeme z Olomouce na otočku.

Od rána.

peki

Nikdo dále nepotřebuje ubytování? Jak jsem psal výše neplánuje se žádná posezení.

Izabella08

Děkuji za odpověď...dopoledne v pátek dorazím společně s Patkutilem a jedeme jen na otočku.

tomas.

Nejedete někdo náhodou vozem v sobotu do Prahy (a máte místo ;) )?

Kuba

Citace od: tomas. kdy 23.08.2016, 18:47:35
Nejedete někdo náhodou vozem v sobotu do Prahy (a máte místo ;) )?

chceš pokračovat tam kde jsi skončil po zahajovačce?  >:D
...bohužel já jedině mohu dovést do Ostravy :)

peki

V pondělí uzavírám seznam. Kdo nebude nahlášený bude mít smůlu.

milanv

Já můžu přijet až v sobotu. Do kolika můžu bourat? Budu toho mít dost...
Pán na Žlutém hradě

Hardegon

Citace od: milanv kdy 27.08.2016, 22:45:15
Já můžu přijet až v sobotu. Do kolika můžu bourat? Budu toho mít dost...

Já tam asi budu běhat taky dlouho, takže v pohodě.  ;)

Sihaja

Zabalil a přesunul by někdo šachový projekt? Není to velký objem, tak by se to snad mohlo někomu vejít...

Igorus

Citace od: Sihaja kdy 01.09.2016, 14:00:04
Zabalil a přesunul by někdo šachový projekt? Není to velký objem, tak by se to snad mohlo někomu vejít...

Pokud to někdo zabalí, tak dopravu a uskladnění zajistí špeditéří Martin&Martin.

milanv

Jak jsem psal do vlákna šachů: Petronel už mě prosil o zabalení i převoz, takže s tím počítám.
Pán na Žlutém hradě

Sihaja


papluh

Prídem dnes večer na otočku pomôcť s búraním vesnice.
Pojdem cez Viedeň s obligátnou zástvkou v LEGO Store, ak niekto z ľudí čo tam budú niečo chce zobrať tak nech mi dá vedieť.

danyboy

Citace od: papluh kdy 02.09.2016, 11:46:55
Prídem dnes večer na otočku pomôcť s búraním vesnice.
Pojdem cez Viedeň s obligátnou zástvkou v LEGO Store, ak niekto z ľudí čo tam budú niečo chce zobrať tak nech mi dá vedieť.

Ahoj, jestli budou mít tak bílé kostky 1x2 a slope curved 2x2 v bílé nějak nacpat do jednoho kelímku. Budu na Lipne až do zítra.

papluh

Citace od: danyboy kdy 02.09.2016, 12:37:19
Ahoj, jestli budou mít tak bílé kostky 1x2 a slope curved 2x2 v bílé nějak nacpat do jednoho kelímku. Budu na Lipne až do zítra.
ok, pozrem, ale bude čas len sypať a utriasť na nejaké skladanie moc nie

mirek