Obchůdky mezi kostkaři

Založil Petronel, 17.05.2016, 20:03:30

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Petronel

Stejně jako loni, i letos:

Shledání na této výstavě při stavěcím víkendu můžeme využít i k výměně, nákupu či prodeji dílků a setů. Je to ideální příležitost, kdy se zase mnozí uvidíme a všici ušetříme na dopravě.

Zde můžete vložit odkaz na svou sekci ze soukromích inzercí, popřípadě jen uvést to, co můžete dovést a nabídnout na Lipně. Popřípadě samozřejmě i něco poptat. (může vám to pomoci i dokončit nějakou stavbu na opravdu tu poslední chvíli  >:D)

Já nabízím nějaké své přebytky exkluzivně >:D pro instalaci na Lipně, sety jinak neposílám.

Prosím, vkládejte sem i vaše odkazy toho co můžete dovést na Lipno.

Petronel

Nouzová situace. ???
Na dokončení stavby mi chybí tři věci. Mám je objednané, ale bojím se, že nestihnou dorazit. Mohl bych někoho požádat o zapůjčení? Jedná se o:

9x Green Dish 2 x 2 Inverted


1x Reddish Brown Dish 2 x 2 Inverted


1x Black Spider


Moc děkuji!

milanv

Také při příležitosti Lipna nabízím jeden set z limitované "zlaté" edice, který bych jinak nebyl ochotný posílat poštou. Jsem ochotný ho dovézt na Lipno nebo do hospody s Janem.

Jako stavitel ho nevyužiju (nevhodný dárek), ale set sám o sobě je jak netknutý, včetně návodu.
Pán na Žlutém hradě

Petronel

Nenajde se tu tedy prosím někdo, kdo by půjčil na výstavu dílky viz výše? Chybí mi hlavně ty dishe. Moc děkuji za záchranu!

Hacislav

Citace od: Petronel kdy 26.05.2016, 21:09:41
9x Green Dish 2 x 2 Inverted

1x Black Spider

Mám, obě tyto položky. Přidal jsem si je do sáčků "vzít na Lipno"

Citace od: Petronel kdy 26.05.2016, 21:09:41
1x Reddish Brown Dish 2 x 2 Inverted

Toto nemám.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hacislav

Já bych potřeboval zapůjčit:
1) Modročerveného šaška, nebo apsoň jeho čepici


2) 13ks žlutých stavebních helem (nebo eventuelně bílé) - mám objednané ale netuším jestli stihnou přijít.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

davroman

Citace od: Hacislav kdy 29.05.2016, 01:01:07
Já bych potřeboval zapůjčit:
1) Modročerveného šaška, nebo apsoň jeho čepici


Máme pouze čepici. Přibalím ji k věcem na Lipno, kdyby jsi nesehnal komplet.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Petronel

Děkuji Hačislavovi, který mi zapůjčí uvedené dílky, na oplátku u mě má šášu, tak už mu nemusíte psát.

Chybí mi už jen tento dílek:
1x Reddish Brown Dish 2 x 2 Inverted


Nemá ho někdo prosím na půjčení? Stačí mi jeden malý kus.  :)

Zároveň se ještě připomínám s mou nabídkou MISB setů, poslední dny před Lipnem, kdy o ně můžete zažádat abych vzal něco sebou.

davroman

Citace od: Petronel kdy 30.05.2016, 18:25:20
Děkuji Hačislavovi, který mi zapůjčí uvedené dílky, na oplátku u mě má šášu, tak už mu nemusíte psát.

Chybí mi už jen tento dílek:
1x Reddish Brown Dish 2 x 2 Inverted


Nemá ho někdo prosím na půjčení? Stačí mi jeden malý kus.  :)

Zároveň se ještě připomínám s mou nabídkou MISB setů, poslední dny před Lipnem, kdy o ně můžete zažádat abych vzal něco sebou.

Mám pro tebe 1ks připraven k zapůjčení sebou na Lipno.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Hacislav

Citace od: Davroman kdy 29.05.2016, 11:40:21
Máme pouze čepici. Přibalím ji k věcem na Lipno, kdyby jsi nesehnal komplet.

Děkuji za nabídku. Mám přislíbeného šášu  od Petronela.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

milanv

Tak taky volám o pomoc.

Nemáte někdo nějakou malou baseplate, klidně zlomenou a počmáranou a jakékoli barvy? Potřebuju 11x3, takže cokoli většího, ale co nejmenšího :) Momentálně tam mám provizorně 16x16, ale tu jsem musel vzít z kuličkodráhy :( Takže za jakýkoli ulomený kus budu vděčný. A klidně i po Lipně vrátím :)

A když jsme u těch rozbitých kostek, tak tohle nespěchá, ale kdybyste někdo měl: sháním rozviklané minifigy. Takové, co už sami nedrží ani zpříma, jak mají uvolněné nohy, nebo jim samovolně padají paže. Pokud byste někdo měl a byl ochotný věnovat, budu moc rád. Samozřejmě že klidně bez hlavičky nebo dokonce části zvlášť (jen nohy nebo jen torso s pažema).

Moc děkuju,

Milan, mistr šrotu :)
Pán na Žlutém hradě

Sihaja

Neměl by někdo na prodej 4ks Slope 30 1 x 1 x 2/3 v red či dark red?

milanv

Citace od: Sihaja kdy 02.06.2016, 08:24:48
Neměl by někdo na prodej 4ks Slope 30 1 x 1 x 2/3 v red či dark red?
Máš 4 červené v mojí krabici s filmy, přihlaš se o ně.
Pán na Žlutém hradě

DarkDrago

Taky bych mohl dotáhnout na Lipno nějaké přebytky o které by byl třeba i zájem >:D
Dračí páni s mocí ohně...

Skyrider

pokud by někdo měl koupim baseplate  16x32  jakákoliv barva

MÍLA

Ahoj, neváleli by se u někoho doma dva sokly se lví hlavičkou ?
Brick, Modified 2 x 3 x 3 with Cutout and Lion Head

davroman

Citace od: milanv kdy 30.05.2016, 21:39:26
Tak taky volám o pomoc.

Nemáte někdo nějakou malou baseplate, klidně zlomenou a počmáranou a jakékoli barvy? Potřebuju 11x3, takže cokoli většího, ale co nejmenšího :) Momentálně tam mám provizorně 16x16, ale tu jsem musel vzít z kuličkodráhy :( Takže za jakýkoli ulomený kus budu vděčný. A klidně i po Lipně vrátím :)

A když jsme u těch rozbitých kostek, tak tohle nespěchá, ale kdybyste někdo měl: sháním rozviklané minifigy. Takové, co už sami nedrží ani zpříma, jak mají uvolněné nohy, nebo jim samovolně padají paže. Pokud byste někdo měl a byl ochotný věnovat, budu moc rád. Samozřejmě že klidně bez hlavičky nebo dokonce části zvlášť (jen nohy nebo jen torso s pažema).

Moc děkuju,

Milan, mistr šrotu :)

Může být Black Plate 6x16 uprostřed ohnuté? Foto viz zde:
http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=40994.msg184178#msg184178

Beru sebou na Lipno a tam se domluvíme.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

milanv

Díky, ale potřebuju baseplate, tj. nižší.
Pán na Žlutém hradě

papluh

Mám 4x light yellow a 2x green 8x16 použité

milanv

skvělé, vem to a na místě se domluvime
Pán na Žlutém hradě