Rezervace vitrin

Založil peki, 16.02.2016, 14:06:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Rezervujte si prosím vitriny v tomto vlákně. Budu postupně zakreslovat a tvořit finální seznam. Pozor výstava bude termínově kolidovat s akcí Koskoland Praha. Věřím že to letos opět zvládneme (je to jediný způsob jak rozumně čerpat Lego podporu vzhledem k parametrům akcí).


Pište vždy :
Název MOC
link na obr nebo vložit obr. (pokud existuje
rozměry
délka (pohledová)
šířka/hloubka modelu
výška

počet pohledových stran (zejména u MOC ve vitrině 3x4) za zástěnou na skvoši je pouze jedna pohledová strana (kromě krajních vitrin A1 a A22)

Zástěna
 



Vitrina



pište:
zástěna A číslo
vitrina   A číslo,čislo

Tomik

#1
Chtěl bych si zarezervovat dva moduly (cca 1x2m) ve vitríně uprostřed kurtu na soutěžní modely (Soutěž ve stavbě alternativních modelů ze setu 31045). Požadavek na místo se může ještě změnit, protože očekávám vyšší účast než loni.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Rezervuji si 2 moduly v prostřední vitríně, jak jsem ti už kdysi psal v SZ: A 2-3 a A 2-4 pro Filmové viněty.
Zatím podle účasti v projektu to vypadá, že obsadím cca 1,5 vitríny, ale možná se to rozroste na plné 2.

(S Petronelem jsem domluvený, že on tam letos nic nechce a místo nechává pro filmový společný projekt.)
Pán na Žlutém hradě

Sihaja

Ráda bych rezervovala jeden prostřední modul pro společný šachový projekt.

Děláme společně s Petronelem.

nikolinek

#4
Lego Duplo, rezervovala bych zástěna A 1 a 2.
Budu teprve stavět, tak rozměry dodám později.

Igorus

Citace od: nikolinek kdy 16.02.2016, 21:53:45
Lego Duplo, rezervovala bych zástěna A 21 a 22.
Budu teprve stavět, tak rozměry dodám později.

Bylo by možné, aby jsi umístila model do A1 a A2? Pravou stranu bych potřeboval pro vesnici, především kvůli A22, kdy počítám s pohledem přes stěnu squashového dvorce.

Díky

Igorus

Peki, prosím pro vesnici A 15 až A 22.
Díky

patkutil

Rád bych si zarezervoval místo na moji část atletického stadionu, která bude minimálně 77x77x30 na výšku.
Budou sporty u sebe?..aby byly ucelené?
patkutil

Neřád :-)

ahoj ja klidne pro duplo roh A9 dekuji tom

Kuba

Ahoj rezervoval bych předběžně A3 (zástěnu) pro moje Netopýří hnízdo: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=49035.msg227570#msg227570

Pokud bude zájem.


ManDay

Název MOC: Scania T143M + návěs s příslušenstvím
Rozměry: délka 110cm x šířka 20cm x výška 20cm
Počet pohledových stran: 4
Umíštění: Ať rozhodne někdo povolaný


danyboy

Pokud by byl zájem:

Název MOC: Vesnice Polanka n. O. - kostel, rodinné domy - minifig měřítko.
Rozměry: délka cca hloubka 80 cm x délka 300 cm + (zvětšování možno, záleží podle místa) x výška 110
Počet pohledových stran: Možno upravit i čtvrtou pohledovou stranu.
Umístění: Předpokládám zástěna?

Lukas

Zdravím, Peki bude zájem i o moje jeřáby ? V Olomouci o tom padla řeč, tak ať vím jak se zařídit  ;)

peki

Citace od: Lukas kdy 22.04.2016, 11:15:12
Zdravím, Peki bude zájem i o moje jeřáby ? V Olomouci o tom padla řeč, tak ať vím jak se zařídit  ;)

Ještě ověřuji velikost 2 MOC za zástěnou. Volno je také ve vitrinách v horní polici. Nejsem si ale jistý jak by působilo pokud by rameno "trčelo" nad vitrinou.  Pravdou je že by si toho zase opravdu každý všiml  ;)

patkutil

Jen raději připomínám, že stadion má 77x77, jak bylo hlášeno hned na začátku.
Bez toho Ježíše vzadu ;)
patkutil

zdenek.f


DarkDrago

#16
Já bych si tedy vzal ty poslední volná místa, abych tam hodil tuhle krásku...
Dračí páni s mocí ohně...

peki


Olymp. stadion bude místo Sponge boma, bude poblíž sportů ve vitrinách viz obr níže.

peki

#18
Prohozena pozice šachů aby sporty navazovali na stadion za zástěnou.



Do horních pozic doplněn, rytířský turnaj (Hardegon) SW kluzák (DargDrago) A technic jeřáby 2 x + kamion (ManDay).

Věřím že na sporty budou stačit 3 vitriny

Je potřeba otimalizovat šachy de jedné vitriny (pohledová ze 3 stran) (Sihaja/Petronel)

Soutěž alt. modely (Tomík)

film scénky rejže (milanV)

Ověřte si že všichni co slíbili MOC dopraví, pokud potřebují ubytování viz info zde

milanv

finální velikost filmového projektu: čelní vitrína + cca 54 cm prostřední vitríny
Pán na Žlutém hradě