(vlastné) Scania 142 10x4 "Wrecker"

Založil Paliason, 11.08.2013, 21:31:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Paliason

Ahojte, nasleduje další moj MOC: Scania 142 10x4 Odťahové vozidlo

funkcie:
- zatáčanie prvých troch náprav, každá pod iným uhlom
- riadenie HOG, pohyblivé piesty na V6 motore
- vyklápacia kabina
- 4x PF led svetlá + blikajúce majáky (používané v setoch s Light & Sound systémom)
- zdvíhanie ramena 1x XL-motor + 1x M-motor
- 1x naviják M-motor, 1x naviják manuálny

dalšie fotky na Brickshelf-e: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=532559


otaznik

Krásný stroj. Nebudeš dělat i nějaké video? Hodilo by se i foto zespodu.

Paliason

diky, video a dalšie foto urobím neskor,nestihal som  ;)

Tomtombuy

Užasné! :D Nebudu to psát do každého threadu, ale tvoje díla jsou dechberoucí. Krásná kombinace Technicu a klasického Lega. Budu se těšit na video.

Plutoone

Kombinace klasického lega a techniku v tvém podání jsou perfektní. Jen si nedovedu představit, jak máš doma roztříděné kostky. Když já třídím pouze technik, tak už to je hromada přihrádek, nedovedu si představit, že bych do oho zakomponoval i creator.

Paliason

Diky  :) ,v priehradkách mám roztriedené vačšinou len technik-diely na spájanie a podobne, ako osky, ozubené kolečká, spojky a také často použivané veci...zvyšok techniku mám už len normálne podla farieb všetko v jednom sáčku, a takisto je to aj s creatorom - všetko z jednej farby mám spolu...a ked idem stavať niečo tak to vysypem na zem a v takýchto farebných kôpkach už nájdem rýchlo všetko čo potrebujem. Roztriediť to všetko komplet jednotlivo uff, to by som mal celý byt obložený priehradkami  ;D

Plutoone

No právě, já nedělím podle barev, ale podle typu a je to přihrádek hromada.

Paliason

ešte prikladám fotky predlohy:
V podstate ten plagát z časopisu Trucker bola jediná fotka tohoto vyprosťováka ktorú som mal a podľa nej som zachoval aj farebné prevedenie.
Potom som našiel na nete fotky tej druhej žltej a zistil som že to je tá istá Scania z Truckeru, ktorú súčasný majiteľ trochu prerobil,prestriekal a teraz jazdí niekde v Čechách.  :)

Plutoone

Citace od: Paliason kdy 22.08.2013, 10:13:45
ešte prikladám fotky predlohy:
V podstate ten plagát z časopisu Trucker bola jediná fotka tohoto vyprosťováka ktorú som mal a podľa nej som zachoval aj farebné prevedenie.
Potom som našiel na nete fotky tej druhej žltej a zistil som že to je tá istá Scania z Truckeru, ktorú súčasný majiteľ trochu prerobil,prestriekal a teraz jazdí niekde v Čechách.  :)

Vápeníka potkávám poměrně často. Má sídlo nedaleko od nás. Dokonce jsem se o jeho scánii také pokoušel. http://www.youtube.com/watch?v=dmQ35o0SW7g