(vlastni) The Wall

Založil kurje, 19.04.2012, 19:14:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kurje

Zdravim vsechny stavitele a sberatele,
Uz pred rokem me dost nadchl serial Game of Thrones a hlavne jeho uvodni znelka a tak me napadlo postavit jednu z dominant sveta, kde se serial odehrava.
Zatim je to spis takovy mockup ve velmi malem meritku.
Tak prosim zde je ...


branio

Mne sa zdá, že v seriáli tá stena nie je tak členitá... Toto to vyzerá ako pohorie a nie ludmi vytvorená zábrana a la čínsky múr...
Ale miniautúra výťahu je pekná  :)

FilipS

#2
Hezká miniatura, hned mi bylo jasné o co jde, ale zeď v seriálu opravdu tak členitá není.
http://www.madnessletters.com/wp-content/uploads/2011/06/the-wall-elevator-game-of-thrones-lord-snow-01.png

Rhox

Pěkné,pěkné, já furt uvažuju o Red Keep v King´s Landing, ale nechcou se mi kupovat červený dílky:D

kurje

Branio, Diidy: Mate pravdu, trosku jsem to prehnal, ale pracuju na naprave. Kazdopadne diky :)

kurje

Rhox: Diky. Take planuju dalsi stavby, jako treba Pyke :)

P4tr1cius

Zvolil si peknú tému na stavanie.

kurje

#7
tak mam pro vas novou verzi v trosku jinem stylu ... :)

P4tr1cius

Myslím, že si urobil krok správnym smerom. Mne sa tvoja druhá verzia páči viac. Nemá síce veľa spoločného s knižnou, resp. obrázkovou, resp. filmovou predlohou (tam je stena hladká a kolmá), ale takto to vyzerá rozhodne zaujímavejšie. Teraz ti už len ostáva postaviť ďalších približne 50 dominánt z GoT. Takže veľa chuti do stavania.

FilipS

Taky si cením toho, že si to předělal a vypadá to mnohem líp. Palec nahoru.  :)

Rhox

Je to o moc lepší, budu se těšit na Greyjoyovské sídlo:)

yanice

jéje, měla jsem chuť postavit to taky, neb mám nejvíc bílých kostek. Tak to abych změnila plány :)

Systematik

Citace od: yanice kdy 24.04.2012, 12:48:06
jéje, měla jsem chuť postavit to taky, neb mám nejvíc bílých kostek. Tak to abych změnila plány :)
...nebo měřítko  ;)

Rhox

Citace od: yanice kdy 24.04.2012, 12:48:06
jéje, měla jsem chuť postavit to taky, neb mám nejvíc bílých kostek. Tak to abych změnila plány :)
Postav Krasterovu pevnost nebo Zimohrad.

yanice

Citace od: Rhox kdy 24.04.2012, 14:41:56
Citace od: yanice kdy 24.04.2012, 12:48:06
jéje, měla jsem chuť postavit to taky, neb mám nejvíc bílých kostek. Tak to abych změnila plány :)
Postav Krasterovu pevnost nebo Zimohrad.


;D možnosti jsou nekonečné. První mně napadla trůnní síň v Kings Landing, Winterfell je na mně moc obrovský, bych musela prodat půlku šatníku, abych měla dost kostek. Mám zálusk na seriálové Eyrie, jenže zatím jsem furt afolovské trdlo, co neumí stavět oblé zdi. Což se samozřejmě poddá, ale časem. Teď mi stojí v cestě pracovní a školní povinnosti. Pokud v pátek uspěju u státnice z filosofie (brr), tak budu stavět ze studijních důvodů (musím dokončit Rokýskov) ;), mám už schválené téma diplomky - Kdo si hraje, nezlobí, Aneb Furt Okolo Lega (případně Aneb Furt O Legu).
Tak a místo učení si jdu pustit poslední díl GoT. Po práci si jeden zaslouží taky nějaký odpočinek.