SVĚT FANTAZIE Z KOSTEK Ostrava 2024 (13-14.4.)

Založil danyboy, 28.11.2023, 10:42:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Prosím hlavně "Ostraváky" (ale i kdokoliv kdo by měl zájem) mrkněte sem. Detaily probereme na výstavě.
odkaz

danyboy

Všichni účastníci by měli obdržet informační maily, tak koukněte do schránky. 8)

ogar49

Díky za akci, zase člověk viděl plno rozzářených dětských očí, plno úsměvů. Na "pracovišti" jídelna si nevybavuji žádný problém.

yoshimaka

Ahoj, připojuji se s díky za suprovou výstavu. Nadšení návštěvníci, příjemné zázemí, přátelská atmosféra, určitě se budu těšit na příští ročník. Děkujeme
Lust och fägring stor

Skyrider

Také se přidáváme a moc děkujeme, Monice, Danovi a celému jejich týmu za další perfektní LEGO akci v Ostravě  ;)  :D

wynnova

Taky díky moc za možnost se účastnit jako vystavovatel, celkově mě to nabilo energií a mám v hlavě spoustu nápadů na rozšíření Itálie. A moc ráda jsem vás zase více poznala...:)

Chairudo

Taky díky za skvělou akci, příště snad budu mít víc času na ní víc pobýt  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Lagik

Taky se připojuji s díky za super akci a All inklusive péči, Monči a jejího týmu.

Valouch

Děkuji za parádní akci, vše bylo perfektně zařízeno, již se těším na další ročník  :) .

Robkteryten

Jako vždy, prostě super akce! Díky za možnost se přidat!

Foton

Mockrát děkuji za možnost se zúčastnit. Sice jsem si přivezl rýmičku a kašlíček (buď ze Stodolní nebo od jeřábnice/ka) ale i tak to bylo fajn.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

danyboy

Monika:

Ještě jednou vám všem moc děkuji za účast na výstavě, za vaše skvělé modely a vaše maličkosti bez které by výstava nemohla vzniknout.

Zaznamenala jsem jen chválu na vaše modely a tak mám z toho upřímnou radost, že se líbí a stále máme co nového obdivovat.

Budu se těšit opět na příští rok a věřím, že se nám to opět povede, ať už  bude místo konání kdekoliv.

Jinak návštěvnost jsem nakonec spočítala a byla stejná cca +- 50-100 lidí  jako loni tzn., zaokrouhleno s našimi rodinnými příslušníky a těmi co neplatili 4500.
A samozřejmě vstupné máme pořád lidové. Přesto se najdou prudilové, kteří mají pocit, že vstupné je drahé.

Za mě na všechny strany spokojenost.

Mějte se krásně

Danyboy:
Pokud máte jakékoliv poznatky, výhrady co zlepšit, určitě se s námi podělte o své postřehy. :) 

Lagik


mirek

První várka fotek.

danyboy

Citace od: Lagik kdy 17.04.2024, 18:56:09Má někdo nějaké fotky, videa?

Něco fotil fotograf z úřadu, odkaz by měl byt v mailu na uschovnu

mirek

Druhá várka fotek.

mirek

Třetí várka fotek.

mirek

Poslední várka fotek.

hobby

Gratuluji všem i Ostravě. Úžasné dílo a velká obětavost 8)

Vasyk

Moc děkuji všem, v Ostravě je to vždy skvělé. Jedinou skrvnkou bylo, že došlo mléko do kafe  >:D .

peki

Akce supr, jako vždy. Bylo fajn se potkat popovídat
přikládám vyúčtování aukce. Prosím o platby do konce dubna. Chci se pustit do zpracování celkového vyúčtování. Mám tam toho hodně :(
odkaz