Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mtron

Tak jsem si přes oběd odskočil domu ;D a upravil jsem kus hořejšku , celá ta kontrolní věž bude propojena tubusem k hlavní budově. Hlavní budova bude připojena na koridor  zemi.netu :) Pro informaci pod věží je mezi pilíři na balkóně velitel Mtronu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Citace od: Mtron kdy 09.06.2006, 12:09:40
Tak jsem si přes oběd odskočil domu ;D a upravil jsem kus hořejšku , .....
Tak to už je těžká závislost na legu. Dám legu přednost před obědem!?! To by se mi stát nemohlo.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Benelli_2000

Fakt se ti to hezky rozrůstá.
Jsem zvědavý, jak to bude vypadat, až to doplníš o nějaké ty detaily.
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Mtron

Citace od: Jarmila kdy 09.06.2006, 12:24:52
Tak to už je těžká závislost na legu. Dám legu přednost před obědem!?! To by se mi stát nemohlo.  ;D

To není závislost , jedl jsem v práci  :P, měl jsem jeden nápad jak to upravit. Lepší než se někde nacpávat. Ve dvě hoďky jdu domu tak se naobědvám  ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#64
Novinky ze základny Mtron  ;D

Nově postavené obranné raketové věže.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Aki

Ty věže jsou moc pěkné. Jednoduché a nápadité.  :D

Colonel32

raketove veze jsou docela dubre, jen by se nemusely poflakovat po runwayi, ale komixovy nastup velitele zakladny mi prijde tragikomicky... (zpracovanim)

Mtron

#67
Věže jsem už rozmístil, ještě jsem pořídil další fotky
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Colonel32

hmm... posledni fotka vyzera velmi impozantne...

hele, a vis co bych bejt tebou tedka postavil? Nejakej poradnej kriznik, neco co by velikosti pripominalo treba galactic mediatora...

Radical

Old lego , good lego.

Jenčula

Citace od: Mtron kdy 10.06.2006, 15:01:51
Věže jsem už rozmístil, ještě jsem pořídil další fotky

Moc se mi to celé líbí.

Nechtěly by ale rakety ve věžích alespoň o jeden "Brick 1 x 1 Round" prodloužit?? Takto krátké by mohly mít problémy se stabilitou při letu. Rovněž i použití "TrNeonGreen" barvy na raketách mi moc nesedí. A ještě jsem si všiml, jakmile odpálíš pravou raketu, tak ti "odpálí" anténu vzadu. Možná by jí to chtělo někam přemístit.

Jinak držím palce, ať se Ti to co nejvíce rozrůstá.
Můj RELAX

Dansson

Libí se mi, že se věnješ jednomu tématu(M:tronu) tak precizně, asi nebudeš mít konkurenci, ani v celé EU ;)

Mtron

Citace od: Jenčula kdy 11.06.2006, 12:35:30

Moc se mi to celé líbí.

Nechtěly by ale rakety ve věžích alespoň o jeden "Brick 1 x 1 Round" prodloužit?? Takto krátké by mohly mít problémy se stabilitou při letu. Rovněž i použití "TrNeonGreen" barvy na raketách mi moc nesedí. A ještě jsem si všiml, jakmile odpálíš pravou raketu, tak ti "odpálí" anténu vzadu. Možná by jí to chtělo někam přemístit.

Jinak držím palce, ať se Ti to co nejvíce rozrůstá.


barvu raket změním jen co bude příležitost koupit dílky pro ně a o prodloužení taky uvažuji , stále mně trápí nedostatek dílků. A anténa heh uvidíme jak bude vypadat po vypuštění raket ;D

to Dansson : dělám jednu věc a dělám jí pořádně , to je moje Motto.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Mtron transporter - vnitřek, posádka 6. Pilot, 4 členi výsadkového komanda, 1 obsluha radaru a obrany pěchoty.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#74
Mtron transporter komplet s přistávacími tryskami

další fotky :)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jonas

Čím to je, že se mi Tví M-troni líbí mnohem, mnohem víc než všechny Star Wars super modely?
Jonas - Můj Brickshelf

otaznik

Citace od: Mtron kdy 13.06.2006, 16:23:55
Mtron transporter komplet s přistávacími tryskami

další fotky :)
Čoveče, M:Troní loď a nemá žádné magnety! Takhle by to tedy nešlo!  ;D

Mtron

#77
Nový model z dílny M:tron OML - 1 ( Orbital Mobile Luncher ) a následuje pár fotek. Případné otázky zodpovím ;D pls zobrazují se vám všechny obrázky ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

myth

Nádhera :) . Celá základňa aj s poletuchami a vozidlami je super. Teším sa na ďaľšie pokračovanie ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

Citace od: myth kdy 14.06.2006, 19:42:49
Nádhera :) . Celá základňa aj s poletuchami a vozidlami je super. Teším sa na ďaľšie pokračovanie ;) .

žádné nebude nemám už kostky  ;D ;D ;D musím nakoupit , ale myslím nechci se chválit , že se mi Luncher povedl ne ? ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Tomášek

Citace od: Mtron kdy 14.06.2006, 19:45:53
...ale myslím nechci se chválit , že se mi Luncher povedl ne ? ;)
:o JO, A HODNĚ !!! Dříve jsem M:TRON nenáviděl, ale ty Tvoje výtvory dělají v mých myšlenkách o různých tématech úplný chaos !!!  ;D
Procházím DARK AGE.

otaznik

Další vozidlo bez magnetů, takhle to opravdu nejde!  ;D >:D

Ne, je to hezký, odpalovač rakety se fakt povedl.

muzzo

Ta raketa na tom nosiči je skvělá, škoda jen, že ty další fotky jsou tak tmavé.

Mtron

Citace od: muzzo kdy 14.06.2006, 22:48:21
Ta raketa na tom nosiči je skvělá, škoda jen, že ty další fotky jsou tak tmavé.
jj máš pravdu naučím se líp fotit, i mě to štve kvůli detailům , zkusím ještě přefotit OML - 1  :)
Citace od: otaznik kdy 14.06.2006, 22:33:40
Další vozidlo bez magnetů, takhle to opravdu nejde! ;D >:D
otazník , magnety nejsou , i když mají Mtroni v logu magnet power, já říkám, že přidat někam efektivně magnet není lehké a za každou cenu je tam cpát nebudu , ale k tvojí spokojenosti se tím v další stavbě budu zaobírat trochu pečlivě.  ;) ;)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

chadzi

MTron je klasik - asi jedinej hardcore space fan tady na foru kterej se drzi svyho tak striktne, ze nadchnul pulku fora do Mtronu  ;D hod ty fotky na brickshelf (baze + ostatni) a uvidis ze si toho vsimnou nekde na http://classic-space.com/
nebo jim to tam muzes hodit na forum sam a uvidis kolik komentaru to dostane

TomG

Citace od: muzzo kdy 14.06.2006, 22:48:21
Ta raketa na tom nosiči je skvělá, škoda jen, že ty další fotky jsou tak tmavé.

To vypada, ze to zkousel napoprve s bleskem a pak bez nej.
Only the best can survive.

Mtron

Citace od: TomG kdy 15.06.2006, 10:06:26
To vypada, ze to zkousel napoprve s bleskem a pak bez nej.

jo poznal si první je s bleskem, dneska to pěkně přefotím, mám asi blbě nastavenej foťák.
Citace od: chadzi kdy 15.06.2006, 07:59:25
hod ty fotky na brickshelf (baze + ostatni) a uvidis ze si toho vsimnou nekde na http://classic-space.com/
nebo jim to tam muzes hodit na forum sam a uvidis kolik komentaru to dostane

už jsem o tom přemýšlel , jenom nevím jak. Dělám si svojí galerii na svých stránkách i s příběhem :) teď stavím koridor podle zemi.net předlohy
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

TomG

Rekl bych, ze to bude diskuzni forum, takze budes potrebovat registraci a pak tam vytvorit prislusnou diskuzi s fotkama, ale obavam se, ze popisky by mely byt anglicky.
Only the best can survive.

chadzi


MiP

Citace od: Mtron
...teď stavím koridor podle zemi.net předlohy
Jo ten systém se mi moc líbí, jakmile budu mít více modrých a šedých kostek  ;), tak chci něco s koridorem vytvořit.
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO