Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mtron

něco nového z řady M:tron  ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

už je to lepší?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#2
ještě pohled ze shora
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

corelxt

fakt se omlouvam, ale uprav na par vterin udela z cernocha v tunelu kouaktelnou fotku..
je to oprvadu tak tezky..???

pri pohledu na tyhle fotky sem se uz fakt neudrzel.. takze jeste jednou sorac..

Mtron

corelxt no máš pravdu zítra to upravím a přefotím , program si vezmu v práci , takže bych se tu měl omluvit já ve výsledku jsou ty první fotky hrozný a proto je smažu dřív než ........ >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

corelxt

si tu moji verzi klidne stahni a postni ji od sebe.. tohle pak smaznu, preci jen je to vuci tobe krapitek nefer..

J_BOB

je to pekne. na ten kokpit si bral inspiraciu od Blacktronov?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Mtron

Citace od: J_BOB kdy 06.02.2006, 08:33:49
je to pekne. na ten kokpit si bral inspiraciu od Blacktronov?

ano presne kokpit je okopceny od blacktronov , ale zbytek uz je moje vyroba a troufam si rict , ze sa povedla , jinak dakujem pekne , chystam postavit carrialu na prepravu conteineru  ;) uz ji mam v hlave , a jeste k tomu musim sehnat kostky :-)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Tak jsem konečne upravil cruisera :-) , a postavil alespoň základ budoucí základny M:tronu
Mam tu dvě fotky  ???
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

no a ještě dvě fotky :-) jasně zase to mam blbě nafoceny :-)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jenčula

Kvalitu fotek nehodnotím (nikdo nejsme dokonalí), ale základna je IMHO opravdu pěkná. Určitě by se na ní mému jedinému zástupci M:tron zalíbilo.  ;)
Můj RELAX

Shi-So

Jak ten kriznik ,tak ta zakladna jsou super!
A to male vozitko ,jak tam dole vyjizdi ,myslim ,mam i doma ;D

myth

Základ základne ;D vyzerá zaujímavo. Páči sa mi hlavne kontrolná veža, je veľmi pekná. Som zvedavý ako to bude pokračovať.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

Citace od: myth kdy 28.03.2006, 22:26:25
Základ základne ;D vyzerá zaujímavo. Páči sa mi hlavne kontrolná veža, je veľmi pekná. Som zvedavý ako to bude pokračovať.

cekam na tvoji kolekci futuronu... a taky, az zacnes sam stavet zakladny  >:D >:D >:D

Colonel32

nemuzu si pomoct, ale ten kriznik mi prijde trochu preplacanej, mozna bych par doplnku odstranil... a ten puvodni mel uplne luxusni trysky vzadu, pouzivas je i na tom novem? na fotce to neni prilis videt...

jinak zakladna je docela zajimava, tesim se na dalsi faze...

myth

Citace od: Colonel32 kdy 28.03.2006, 22:30:06
cekam na tvoji kolekci futuronu... a taky, az zacnes sam stavet zakladny  >:D >:D >:D

Čoskoro bude foto zbierky, potom snáď aj nejaké MOCy :) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Mtron

Citace od: Colonel32 kdy 28.03.2006, 22:32:20
nemuzu si pomoct, ale ten kriznik mi prijde trochu preplacanej, mozna bych par doplnku odstranil... a ten puvodni mel uplne luxusni trysky vzadu, pouzivas je i na tom novem? na fotce to neni prilis videt...

jinak zakladna je docela zajimava, tesim se na dalsi faze...

jo trysky jsem zachoval, možná je přeplácany, ale v první fázi šlo o změnu kabiny z blacktronu na M:tron , včera jsem to na rychlo postavil, dneska to ještě upravím. Jinak díky jak za bricky tak za názor , upravím a pošlu pro další posouzeni :P
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Citace od: myth kdy 28.03.2006, 22:26:25
Základ základne ;D vyzerá zaujímavo. Páči sa mi hlavne kontrolná veža, je veľmi pekná. Som zvedavý ako to bude pokračovať.

Já jsem zvědav kdy se budou lidi zajímat taky o space ??? Jo pokračovat budu , musím zase počkat na příležitost nákupu dílků na BL. Potom přistavím další přistávací zonu a upravím hangár. Jinak ta kontrolní věž se bude ještě upravovat a vylepšovat přílivem nových dílků jako celá základna :-)
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

dva nové obrázky :

první - pohled do řídící věže nad přistávacíma zónama
druhý - nový přírustek, nazval jsem ho M:tron builder  ??? je to mobilní jednotka pro stavění a opravování základny
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

zde je na přistávací ploše set 6923 , provádí vykládání materiálu na stavbu základny Mtronu
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#20
Můj nový přírustek  :o 6956  - Stellar Recon Voyager
http://www.peeron.com/inv/sets/6956-1
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

tazzy

Teda space mě nikdy nebralo, ale tohle je fakt pěkný, jen tak dál ;)

Mtron

Dík pro mě je to únik od všedních věcí , zanedlouho vyfotím celou sérii M:tronu se všemi sety to bude fičák
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Tak jsem našel na internetu dva nádherné stroje od neznámích stavitelů, posuď te sami.Už je mám strašně dlouho v počítači a dneska jsem je náhodně objevil při úklidu hardisku.

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

J_BOB

ta paukovita potvora vyzera dost cool...najviac sa mi paci ta vrchna cast :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

jj, rakety jsou naprosto dokonale...

M;trone, postav to taky!  >:D

Mtron

colonel ano , dodej dílky , ja zkusím sehnat ještě nějaký pohledy a postavím to i mě se to strašně líbí, ten druhej model bych mohl zvládnout už teď z dílků co mám doma.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

niessnet

Týýý brďo, tak ty dva poslední výtvory vypadají dobře. Space si u mě čím dál tím víc polepšuje na líbivosti. ;D
,,Nepochválím-li se sám, nikdo to za mne neudělá." Jára Cimrman

Benelli_2000

To vozítko je... zajímavý  ;) Ale ten MECH je fakt moc pěknej  :o  :o
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Anakin

#29
ten mech mi pripomína Striking Venom 7707