(cudzie) Tak takto si predstavujem sanitku

Založil J_BOB, 19.01.2006, 17:08:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

myth

When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

KLF

Terminated.

J_BOB

nahodou vyzera ako tie fajne sanitky z pohotovosti :) alebo by ste radsej gebuzku?  ;D >:D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Llevelyn

#4
Mě se taky nelíbí..hranatá až moc, mizerné detaily a čert ví jak vypadá zezadu..dvojitý dveře u kabiny řidiče, divná přední maska..přijatelné jen jako výtvor malého děcka. >:D


Oprava...fotky zezadu tam jsou... :P :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Stejně je to divný.  Na brickshelfu jsem ale viděl už horší věci. ;D
Žluté je to, přeplácané je to.

betakaroten

Nové sanitky i u nás mají hranatou nástavbu - je tam víc místa, doktoři si to pochvalujou. Ale tahle je podle mě moc přeplácaná - k čemu jsou majáky na boku? Mají být na střeše, ale hlavně vepředu.

J_BOB

to sa fakt nenajde nikto, komu by sa ta sanitka pacila?  :-[
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Citace od: betakaroten kdy 19.01.2006, 17:46:58
Nové sanitky i u nás mají hranatou nástavbu - je tam víc místa, doktoři si to pochvalujou. Ale tahle je podle mě moc přeplácaná - k čemu jsou majáky na boku? Mají být na střeše, ale hlavně vepředu.

Majaky na boku hlavne v Amerike su bezne. A ma to svoj vyzam.
Terminated.

Tomášek

Citace od: J_BOB kdy 19.01.2006, 17:48:11
to sa fakt nenajde nikto, komu by sa ta sanitka pacila?  :-[
Jo to vis ze se najde-me se docela dost libi  >:D :-*
Procházím DARK AGE.

otaznik

Citace od: J_BOB kdy 19.01.2006, 17:48:11
to sa fakt nenajde nikto, komu by sa ta sanitka pacila?  :-[

Je hodně slabá, to bych snad postavil i já.

Cavelon

Mne sa na tom nepáčia najmä tie dvere, pripomína mi to mraziace boxy alebo staré sporáky na drevo. ;D

muzzo

Každej pár kol jinej ??? Jak píše Otazník, takhle to zmrvit, bych možné dokázal taky ;D

Cavelon

Citace od: muzzo kdy 20.01.2006, 09:57:33
Každej pár kol jinej ???

To by sa dalo vysvetliť tým, že na predných kolesách má zimné pneumatiky na iných diskoch. 8)

muzzo

Citace od: Cavelon kdy 20.01.2006, 10:02:11
To by sa dalo vysvetliť tým, že na predných kolesách má zimné pneumatiky na iných diskoch. 8)

S takovým vysvětlením to ovšem na sněhu přestává být sanitkou a stává se neřízenou střelou  ;D

Cavelon

Citace od: muzzo kdy 20.01.2006, 10:09:47
S takovým vysvětlením to ovšem na sněhu přestává být sanitkou a stává se neřízenou střelou  ;D

Prečo? Dôležité je mať zimné pneumatiky na poháňanej náprave, tá druhá nie je až taká kritická.

rdk

Citace od: Cavelon kdy 20.01.2006, 10:32:39
Prečo? Dôležité je mať zimné pneumatiky na poháňanej náprave, tá druhá nie je až taká kritická.

To je snad ještě horší, než nemít zimní gumy vůbec. 8) Cituji:

CitaceRozhodně se také vyplatí přezout všechna kola a nikoli pouze ta na hnané nápravě. U vozu s předním pohonem by totiž zadní část vozu na letních pneumatikách byla značně nestabilní a u vozů s náhonem na zadní kola by letní pneumatiky vpředu nedokázali ani pořádně zabrzdit, natož potom zatočit do požadovaného směru.

Cavelon

Citace od: rdk kdy 20.01.2006, 10:46:15
To je snad ještě horší, než nemít zimní gumy vůbec. 8)

Ja som tak jazdil jednu zimu, že vpredu som mal nové zimné pneumatiky a vzadu staré univerzálne. Nemal som s tým žiadne problémy. Veľa záleží aj na šoférovi, niekomu nepomôže nič...

KLF

Citace od: Cavelon kdy 20.01.2006, 10:49:31
Citace od: rdk kdy 20.01.2006, 10:46:15
To je snad ještě horší, než nemít zimní gumy vůbec. 8)

Ja som tak jazdil jednu zimu, že vpredu som mal nové zimné pneumatiky a vzadu staré univerzálne. Nemal som s tým žiadne problémy. Veľa záleží aj na šoférovi, niekomu nepomôže nič...

Sice sme uz trocha off-topic, ale este Ta doplnim, ze ako moj otec hovorieva: "Dobry sofer dokaze jazdit aj v zime na letnych gumach." ;)
Terminated.

Cavelon

Citace od: KLF kdy 20.01.2006, 11:47:35
"Dobry sofer dokaze jazdit aj v zime na letnych gumach." ;)

Áno, v bežných situáciách to je pravda. Môj kolega šofér a to vynikajúci, aj expert na autá, donedávna vôbec nejazdil na zimných gumách. Čudoval sa, načo mi to bude, keď som si ich ja kúpil. Ale teraz už má aj on a uznal, že to je takto lepšie. :)

KLF

Ale aby som sa vratil k teme - najlepsia sanitka je podla mna tato ! Ja ju mam.
Terminated.

J_BOB

nahodou, ak by ste si prerypali galeriu, najdete tam fotku z nejakej knihy, podla ktorej tu sanitku staval. ma tam aj majaky na bokoch, a ano je to amerika...njn paci sa to len dvom ludom vcetne mna no co uz, vsetkym nevyhoviem  :)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

myth

Tu nejde o to že má majáky na bokoch, alebo že ide U.S. sanitku. Tu ide o to, že ten model sanitky z lega je strašne spravený.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

tazzy

Mi se to taky celkem libi, az na ty dvirka co jsou nalevo na te kabine pro doktory (kde osetrujou zranene) a zazloutle dilky  ;)

zakm

Podla mna to vyzera ako mraziaci box uuuuUUUAAA ... Brrrrr
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Raistlin M

Citace od: zakm kdy 20.01.2006, 21:02:37
Podla mna to vyzera ako mraziaci box uuuuUUUAAA ... Brrrrr
Tak...bohužel, v některých sanitkách to dopadá tak, že chladící systém asi využijí. Zřejmě se jedná o nový model, připravený na všechny evenťuality. ;)

Hansel

Mně se ta sanitka docela líbí. Zažloutlé díly nevadí - lak taky stárne a prýská :P Spíš mi vadí rozdílná kola vepředu a vzadu.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

J_BOB

tie kolesa maju znazornovat daco imho daco take, co je vidno na americkych dodavkach vo filmoch dakedy, ze zadne "puklice" su napr "vcucnute" a predne vypukle
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Hansel

No jo, pravda. I na té fotce je to vidět. Já se prve špatně podíval. Ale stejně to vypadá divně.
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

hombre

Mně osobně se líbí, až na ty dvojité dveře na kabině. Je to taková klasická americká sanitka.